دسته‌ها
اخبار

3 روش فناوری برای ایجاد تیم های کارآمد در میان کمبود کارکنان


از آنجایی که کمبود کارکنان بر هر بخش تأثیر می گذارد، برای ،ب و کارها بیش از هر زمان دیگری مهم است که روی فناوری سرمایه گذاری کنند که از کارمندان آنها پشتیب، می کند و کار تیم ها را برای انجام کارهای بیشتر با کمتر آسان می کند.

از آنجایی که کمبود کارگر بر شرکت‌ها تأثیر می‌گذارد هر بخش، بسیاری از ،ب و کارها به فناوری روی آورده اند افزایش کارایی. چت‌بات‌ها، پلتفرم‌های نرم‌افزاری تخصصی و اتوماسیون به ،ب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا بالاتر از وزن خود تلاش کنند. بسیاری از گزینه ها شامل سرمایه گذاری قابل توجه در زمان و منابع مالی است. برخی از آنها برای آزمایش یا اجرای دائمی رایگان هستند.

در اینجا آمده است که چگونه فناوری می تواند به شما کمک کند تیم خود را بیشتر توسعه دهید.

1. چت بات ها قابلیت های تیم های خدمات مشتری را چند برابر می کنند.

آموزش عالی یکی از نمونه های صنعتی است که چت بات ها را برای افزایش ظرفیت تیم های کوچک به کار گرفته است. در هفت یا هشت سال گذشته، چت ربات‌های متنی برای جابجایی دانشجویان بالقوه از طریق قیف بازاریابی و سپس حمایت از آنها پس از ورود به دانشگاه، به طور فزاینده‌ای رایج شده‌اند.

در سال 2016، دانشگاه ایالتی جورجیا یک ربات چت را پیاده سازی کرد برای ارتباط با دانشجویان پذیرفته شده از طریق پیامک. آنها شاهد افزایش 3.3 درصدی در حضور در گرایش بودند که یک شاخص کلیدی برای اینکه آیا یک دانش آموز قصد ثبت نام دارد یا خیر. از آن زمان، دانشگاه های دیگر به چت ربات روی آوردند. با کاهش بودجه، آنها از هوش مصنوعی و قابلیت های ارسال پیامک خارجی برای کاهش استرس در مشاوران پذیرش، افسران کمک مالی و سایر کارکنان پشتیب، دانشجو استفاده می کنند.

هوش مصنوعی راه حلی را برای مشاغلی ارائه می دهد که مشتریان آنها به یک تجربه لمسی بالا نیاز دارند. یک فروشگاه آنلاین لباس ممکن است از شما بپرسد که آیا برای یافتن سایز خود به کمک نیاز دارید. یک آژانس تحقیقاتی ممکن است از شما بپرسد که آیا برای دسترسی به گزارش ها به کمک نیاز دارید. چت بات ها به شما این امکان را می دهند قرار ملاقات ها را با سهولت برنامه ریزی کنید.

یکی از نکات منفی ربات‌های گفتگو این است که برای برنامه‌نویسی و ایجاد پایگاه دانش مرتبط به زمان نیاز دارند. و به تازگی در سال 2018، مصرف کنندگان ناراحتی از چت بات ها را گزارش کرد. با این حال، ابزارها به تکامل خود ادامه داده اند و رشد ارزش داشته باشد، پتانسیل بسیار خوبی را برای مشاغل با زمان محدود ارائه می دهد.

قبل از پیاده سازی فناوری چت بات چه نکاتی را باید در نظر گرفت

اگر قصد پیاده‌سازی فناوری چت بات را دارید، در اینجا چند سوال از خود و مراحلی که باید انجام دهید وجود دارد.

  1. چه نوع زمان و منابع راه اندازی می توانم در این سرمایه گذاری کنم؟ اگر تصمیم دارید که بازگشت سرمایه بلندمدت ارزش آن را دارد، ممکن است لازم باشد در کوتاه مدت تصمیمات سختی بگیرید تا یک چت بات با کیفیت بسازید.
  2. چه مقدار از این را می توانم برون سپاری کنم؟ همانطور که به فروشندگان مختلف نگاه می کنید، بپرسید که چقدر برنامه نویسی و آزمایش انجام می دهند و تیم شما چقدر کار اضافی باید انجام دهد. شما ممکن است یک فروشنده و یک پیمانکار دیگر بیاورید تا شما را راه اندازی کند.
  3. چه چیزی برای مشتریان ما اهمیت بیشتری دارد؟ آیا افراد شما خواهان پاسخگویی به سوالات ساده خدمات مشتری در تمام ساعات شبانه روز هستند؟ آیا آنها می خواهند یادآوری های مهم برای آنها پیامک شود؟ پاسخ به این سوالات به تعیین فروشنده ای که استفاده می کنید کمک می کند.
  4. این چگونه با ا،یستم فناوری فعلی ما مطابقت خواهد داشت؟ در حالت ایده آل، یک ربات چت با سیستم مدیریت مشتری فعلی شما یکپارچه می شود. اگر اینطور نباشد، ممکن است کار عملی بیشتری برای تیم شما ایجاد کند – نه کمتر.

2. پلتفرم های نرم افزاری خاص صنعت، تجربه مشتری را ساده می کند.

صنعت مراقبت های بهداشتی نمونه ای از استفاده از فناوری ابری و پلت فرم های بر،ب سفید است داده ها را ساده کنید و تجربه مشتری را بهبود بخشید. برنامه ها به بیماران اجازه می دهند به سوابق خود دسترسی داشته باشند، با ارائه دهندگان ارتباط برقرار کنند، صورتحساب ها را پرداخت کنند و نتایج آزمایش را از خانه مشاهده کنند. این سطح دسترسی به ارائه دهندگان مراقبت، کارکنان برنامه ریزی و بیماران اجازه می دهد تا به جای مدیریت اطلاعات، بر حل مشکلات تمرکز کنند.

در بخش بستری، افراد می توانند در طول اقامت در بیمارستان از قرص ها برای درخواست کمک، سفارش غذا و وسایل راحتی در اتاق خود، امضا ، فرم ها و بررسی داروهای خود استفاده کنند. این انعطاف‌پذیری به پرستاران اجازه می‌دهد تا سفرهای مراقبتی خود را به هر اتاق انجام دهند.

یکی از پلتفرم‌های رو به بیمار، Navigating Cancer است که توسط بیش از 2000 ارائه‌دهنده سرطان‌شناسی برای حمایت از 1.5 میلیون بیمار استفاده می‌شود. برنامه آنها به بیماران اجازه می دهد تا در مورد داروها به ارائه دهنده خود پیام دهند و سؤال بپرسند. بیماران همچنین می توانند علائمی را که ممکن است تجربه کنند و نحوه مدیریت علائم را مطالعه کنند.

گفت: «ما در تلاش هستیم تا روی این موضوع تمرکز کنیم که چگونه می‌تو،م همه این طرف‌ها را گرد هم بیاوریم تا بیماران بتوانند مک، واحد داشته باشند تا اطلاعات کلیدی مورد نیاز برای موفقیت مراقبت‌شان را به دست آورند.» بیل بنکر، مدیر عامل شرکت ناوبری سرطان.

این پلتفرم علاوه بر کمک به سهولت تجربه مشتری، به ،ب و کارها اجازه می‌دهد تا مشکلات احتمالی را علامت‌گذاری کنند، ورود و اشتراک‌گذاری داده‌ها را ساده‌تر کنند، و زمان مورد نیاز کارمندان را برای جستجوی یادداشت‌های مربوط به مشتریان یا بیماران کاهش دهند.

چگونه پلتفرم ها را برای صنعت خود ارزیابی کنید

اگر صنعت شما دارای یک پلتفرم رابط مشتری با استاندارد طلایی باشد، احتمالاً از آن استفاده می‌کنید – یا حداقل از آن آگاه هستید. اما اگر بخشی از یک صنعت در حال توسعه هستید یا از فناوری فعلی خود راضی نیستید، در اینجا چند کار برای انجام آن وجود دارد.

کارآمد تحقیق کنید

از بازار نرم افزاری مانند G2 برای خواندن نظرات همتایان و مقایسه گزینه های مختلف.

پرس و جو کن.

با ارتباطات خود در سایر مشاغل تماس بگیرید یا از این فرصت استفاده کنید تا شبکه خود را گسترش دهید. قبل از ،ید یک نرم افزار گران قیمت و پر زرق و برق جدید که امتحان شده و واقعی نیست، دقت لازم را انجام دهید.

مطمئن شوید که فناوری را برای آن بهینه کرده اید بهره وری کارکنان.

شما می تو،د در مورد یک پلت فرم جدید که کار همه را آسان تر می کند هیجان زده شوید. اما مطمئن شوید که با SOPهای تثبیت شده شما مطابقت دارد یا اینکه مایلید برای ایجاد موارد جدید وقت بگذارید. در نظر بگیرید که چند کارمند ابزارهای جدید را برای قابلیت استفاده آزمایش کنند و منحنی یادگیری را اندازه گیری کنند.

3. اتوماسیون کارهای تکراری را کاهش می دهد.

اتوماسیون استاندارد طلایی برای افزایش بهره وری بدون از دست دادن کیفیت است – اما باید آن را به خوبی تنظیم کنید تا کار کند. می تواند به امتیازدهی سرنخ، بازاریابی برون مرزی، مدیریت پروژه و موارد دیگر کمک کند.

رسانه های اجتماعی یکی از نامزدهای آشکار برای اتوماسیون هستند. با استفاده از ابزارهای متصل به لینکدینبه ،وان مثال، متخصصان فروش می توانند به طور خودکار برای سرنخ های واجد شرایط پیام ارسال کنند. استخدام کنندگان می توانند متقاضیان را فیلتر کنند. متخصصان توسعه می توانند داده های مربوط به اهداکنندگان بالقوه را است،اج کنند.

برنامه‌ریزی رسانه‌های اجتماعی سال‌ها است که وجود داشته است، اما سیستم‌های برنامه‌ریزی برنامه‌ریزی همچنان در حال تکامل هستند. مدیران رسانه‌های اجتماعی می‌توانند فرآیندهای تأییدی را تنظیم کنند که در صورت آماده شدن پست برای تأیید، به افراد تعیین‌شده هشدار دهد. پاسخ‌های خودکار به کلمات کلیدی خاص در نظرات به صاحبان حساب اجازه می‌دهد بلافاصله در طول کمپین‌ها «تعامل» داشته باشند.

در بسیاری از محیط‌های کاری، ابزارهای خودکار به تیم‌های پراکنده اجازه می‌دهند تا در ارتباط باشند و در مورد اولویت‌های تیم و مکالمات کو، آبی به‌روز باشند. به ،وان مثال، یک تیم پراکنده ممکن است فرصتی برای گفتگو در مورد ،مت شب قبل نداشته باشد یلوستون. اما یک چک‌این در آ، هفته ممکن است در مورد بهترین رسانه‌های مصرف‌شده در آن هفته سؤال کند، و باعث ایجاد مکالمه از طریق یک کانال من، شود.

چگونه اتوماسیون را به ،ب و کار خود اضافه کنیم

  1. از هر کار تکراری که افرادتان انجام می دهند، فهرستی تهیه کنید. کارمندان سطح زمین و سرپرستان سطح متوسط ​​اغلب بهترین موقعیت را دارند تا ارزیابی کنند که چه وظایفی می تواند از اتوماسیون استفاده کند. این ممیزی همچنین می تواند بینش ارزشمندی در مورد تعدیل کار در شرکت شما به شما بدهد.
  2. ابزارهایی را که از قبل دارید بررسی کنید. بسیاری حداقل سطحی از اتوماسیون را ارائه می دهند. مراکز راهنمایی و کانال‌های YouTube را جستجو کنید تا بیاموزید که چگونه از سرمایه‌گذاری‌های فعلی خود بهترین استفاده را ببرید.
  3. استخدام یک مشاور یا جمع سپاری از درون را در نظر بگیرید. مشاوران می توانند به شما کمک کنند تا بفهمید چه اتوماسیونی به بهترین وجه به ،ب و کار شما کمک می کند. اگر بودجه لازم برای استخدام فردی را ندارید، ارزیابی کنید که آیا یک (یا چند) از کارمندان فعلی شما در این زمینه مهارت دارند یا خیر. آیا می تو،د ،ی را از پروژه دیگری خارج کنید تا زمان خود را برای کمک به پیاده سازی اتوماسیون آزاد کند؟

اگر جزئی از یک تیم غرق شده هستید چه کاری می تو،د انجام دهید

اگر شرکت شما پرسنل کمی دارد، در اینجا چند نکته برای استفاده از فناوری برای پر ، شکاف وجود دارد … چه قدرت تصمیم گیری قابل توجهی داشته باشید یا نه.

ایمیل های خود را خودکار کنید

ایمیل های دریافتی را در پوشه ها مرتب کنید تا بتو،د روی موارد مهم تمرکز کنید. پاسخ‌های خودکار را روشن کنید تا به فرستنده‌ها اطلاع دهید که در یک روز کاری به آنها پاسخ خواهید داد تا بتو،د پاسخ‌های ایمیل خود را دسته‌بندی کنید. (این امر به ویژه در صورتی امکان پذیر است که یک سیستم چت داخلی مانند Slack یا تیم های مایکروسافت داشته باشید که به همکاران اجازه می دهد در صورت نیاز به سرعت با شما تماس بگیرند.)

ارتباطات خود را الگوسازی کنید

آیا متوجه می شوید که بارها و بارها ایمیل های تکراری ارسال می کنید؟ آنها را به ،وان ال،ای ایمیل ذخیره کنید، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید ویرایش چند جزئیات برای پاسخ به سؤالات رایج است.

منابع را بخواهید – به خصوص اگر احساس می کنید خسته هستید.

حتی اگر شرکت شما نمی تواند کارمندان بیشتری استخدام کند، کارهای کم هزینه تری وجود دارد که آنها می توانند برای حمایت از افراد خود انجام دهند. شاید مهمتر از همه، آنها می توانند از سلامت رو، کارکنان حمایت کنند. انواع اشتراک ها برای پلتفرم های سلامت روان جلسات مشاوره مجازی مدیتیشن، ذهن آگاهی و درخواستی ارائه دهید. از بخش منابع انس، خود بپرسید که آیا کارفرمای شما هر یک از این گزینه ها را ارائه می دهد. اگر نه، از آنها بخواهید با استناد به تحقیقات، آن را بررسی کنند ارتباط سلامت روان با بهره وری.

اولین بار در تقویم منتشر شد. اینجا را بخو،د.

اعتبار تصویر ویژه: ع، توسط Fauxels. Pexels; متش،!

تقویم

تقویم

ما تقویم هستیم و سعی می کنیم دنیا را به مک، بسیار پربارتر تبدیل کنیم. ما را به صورت آنلاین در


منبع: https://readwrite.com/ways-technology-is-building-efficient-teams-amidst-s،-s،rtages/