دسته‌ها
اخبار

10 روش آسان و فوری لوله بازکنی خانگی سرویس لوله

10 روش آسان و فوری لوله بازکنی خانگی سرویس لوله

ابتدا اطراف سینک ظرفشویی خود را تمیز کنید و نصف لیوان جوش شیرین را در سیفون سینک ظرفشویی بریزید. حالا بعد از انجام مراحل درپوش سینک را وصل کنید و بگذارید یک ساعت بماند. بعد از یک ساعت درپوش سینک را از بردارید و یک قابلمه آب جوش در آن بریزید. ریختن آب جوش را آنقدر ادامه دهید تا داخل سینک و سیفون به صورت کامل تمیز شود.

این ترکیب یک محلول بسیار قوی برای لوله بازکنی تضمینی حمام و آشپزخانه و توالت است. محلول را بسازید و آن را داخل لوله بریزید و سپس 1 ساعت به آن زمان دهید. بعد از آن باید مقدار زیاد آب داغ را با فشار وارد لوله کنید.

  • ولی با شما که تماس گرفتم دیدم واقعا قیمت هاتون منطقی و منصفانه هست.
  • با این حال، کاسه بیضی شکل بیشتر تولید می شود، بنابراین اگر در فضای کوچکی نصب می کنید، ممکن است انتخاب مناسبی نباشد.
  • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی نیست؛ لوله فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی هم ممکن است دچار این مشکلات بشود.

البته افراد زیادی با این مشکل روبرو هستند و من بعید می دونم به خاطر مشکلات مربوط به لوله تخلیه سینک باشه. ولی برای محکم کاری من پیشنهاد می کنم از محلول های خانگی لوله بازکنی برای تمیز کردن لوله تخلیه لوله بازکنی ارزان فوری سینک استفاده کنید. احتمال دارد پسماند مواد غذایی داخل لوله باشد و مورچه ها به این دلیل اطراف سینک بیشتر دیده می شوند. خیلی از مواقع که همشهریان عزیز تهرانی به تعمیرات کلی ساختمان یا تعمیرات در حمام و توالت اقدام می کنند، درخواست انتقال توالت فرنگی به جای دیگری را دارند که با انجام یک سری اقدامات توسط افراد متخصص این مهم انجام می شود.

بنابراین حتی اگر دوش یا سینک شما دائماً چکه ای داشته باشد که یاد گرفته اید با آن برخورد کنید، نشت دارید. این فقط در مورد آسیب آب یا صداهای آزاردهنده چکه کردن نیست. حتی یک قطره آهسته، با گذشت زمان، گالن ها را بر روی گالن های آبی که برای آن پول می پردازید هدر می دهد. همچنین می تواند به رسوب آهک و رشد کپک در اطراف شیر آب شما کمک کند.

3- چند تکه یخ را به همراه برشی از لیمو روی دهانه چاه قرار دهید و صبر کنید تا یخ آب شود. پس از آب شدن یخ می توانید لیمو را بردارید و لوله را با مقدار زیادی آب شستشو دهید. این روش را یکی دوبار امتحان کنید، اگر گرفتگی خاصی در لوله نباشد که عامل اصلی بوی فاضلاب باشد، معمولا با این ترکیب خانگی می توان بوی فاضلاب را از بین برد. خدایی اگه لوله بازکنی شما بدون کثیف کاری هست، بنویسید وگرنه مردم رو گول نزنید. روش ساده مشکل گرفتگی لوله ها رو حل می کنند و اگر خودمان بلد بودیم نیاز به صرف هزینه زیاد نبود.

با توجه به وضعیت موجود قطعا برای همه ما هزینه هرکاری از موارد مهمی می باشد که به آن توجه خاصی خواهیم داشت. پس از اتمام کار، تیم پشتیبانی تعمیر برتر جهت ثبت نظر شما در مورد متخصصین اعزامی با شما عزیزان تماس خواهد گرفت. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق بخش کامنت های سایت، نظر خود را با ما و سایر کاربران سایت در میان بگذارید.

ارسال نظر

روش های لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله بسیار متنوع هستند و بسته به محل و نوع گرفتگی کارساز هستند. چند علامت ظاهری و مشخص برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله وجود دارد. گاهی در برخی موارد که دیرتر نسبت به رفع نشتی لوله ها اقدام می شود، گچ دیوار به کپک تبدیل می شود و میریزد. ولی اشتباه نکنید گاهی اوقات نشتی آب علامت ظاهری ندارد و ممکن است زمانی متوجه شوید که کار از کار گذشته باشد.

رفع گرفتگی سیفون با استفاده از تلمبه لوله بازکن

ما یه صورت 24 ساعته در طول هفته آماده پاسخگویی به همشهریان تهرانی هستیم. زمانی که علائمی از گرفتگی چاهک سینک ظرفشویی مشاهده کردید قبل از اینکه مشکل جدی شود مقداری آب در حال جوش داخل چاهک بریزید. این کار سبب می‌شود بافت چربی‌ها و ذرات فرو رفته داخل چاهک شکسته، سست شوند و همراه با آب از لوله فاضلاب خارج شوند. شما علاوه بر استفاده از محلول لوله بازکن می‌توانید از ابزار های ساده هم برای رفع گرفتگی های سطحی لوله ها استفاده کنید.

لوله بازکنی صادقیه

اگر لوله‌ی شما هر نوع گرفتگی داشته باشد، از طریق لوله بازکنی پاسداران با فنر می‌توانید به برطرف کردن آن بپردازید. لوله بازکنی با فنر می‌تواند به دو صورت دستی و یا دستگاهی انجام شود. وقتی صحبت از هرنوع گرفتگی می‌شود، منظور هم رسوب مواد و هم گیر کردن اجسام در لوله است. برای مثال گرفتگی می‌تواند مربوط به رسوب فضولات، چربی و یا حتی موادی مثل گچ و سیمان باشد و یا اشیائی مثل دستمال و … در لوله گیر کرده باشند.