دسته‌ها
اخبار

گوگل در I/O 2023 یک سوختگی بیمار را متوجه اپل کرد


در Google I/O 2023، این شرکت در حال حفاری در اپل بود.

معاون مدیریت محصول سمیر سامت با تشویق شدید گفت: «امیدواریم هر سیستم عامل تلفن همراه پیام را دریافت کند و RCS را بپذیرد، بنابراین همه ما می‌تو،م بدون توجه به دستگاهی که استفاده می‌کنیم در چت گروهی با هم شرکت کنیم. البته منظور صمت به تفاوت کانال های پیام رسان اندروید و اپل است.

همچنین ببینید:

در Google I/O 2023، «جستجو» یک تغییر اساسی در هوش مصنوعی دریافت می‌کند

جمعیتی که به Google I/O می خندند

این موضوع باعث خنده های اصلی جمعیت شد.
اعتبار: گوگل

در رویداد روز چهارشنبه، صمت اعلام کرد که گوگل فناوری خود را از SMS (سرویس پیام کوتاه) و MMS (خدمات پیام‌رس، چند رسانه‌ای) به RCS (سرویس ارتباط غنی) که استاندارد صنعتی برای پیام‌رس، ایمن در نظر گرفته می‌شود، به‌روزرس، کرده است. اپل از فناوری iMessage اختصاصی خود استفاده می کند که فقط توسط دستگاه های اپل پشتیب، می شود. به همین دلیل است که پیام‌های دریافتی کاربران اندروید حباب‌های سبز رنگ در آیفون هستند و پیام‌های بین کاربران آیفون آبی رنگ است، از جمله دیگر مشکلات ناامیدکننده هنگام ارسال پیامک در بین برنامه‌های پیام‌رسان مختلف.

التماس صمت ساده بود: زندگی ما به اندازه کافی پیچیده است، چرا پیام های ایمن نباید بدون توجه به اینکه از چه دستگاهی استفاده می کنیم ی،ان به نظر برسند و عمل نکنند؟ امیدواریم که اپل نظاره گر بود و سهم خود را برای پایان دادن به جنون انجام خواهد داد.
منبع: https://mashable.com/article/google-io-2023-rcs-messaging-apple