دسته‌ها
اخبار

گفته می شود که توییتر مدیر محصول استر کرافورد را اخراج کرده است


ایلان ماسک برای حداقل چهارمین بار از زم، که گفته بود شرکت با ا،اج کارها تمام شده است، طبق گزارش ها، تعداد بیشتری از نیروی کار توییتر را کاهش می دهد. مطابق با اطلاعات، وب سایت رسانه های اجتماعی “ده ها” کارمند خود را عصر شنبه ا،اج کرد. این رسانه تعداد پرسنل آسیب دیده را تقریباً 50 نفر اعلام کرده است پلتفرمر زوئه شیفر بعداً گفت که احتمالاً بسیار بالاتر است.

شیفر گفت: «شنیده‌ایم که ا،اج‌های توییتر در شب گذشته بسیار بالای 50 بوده و به بخش‌های مختلف از جمله مهندسی ضربه زده است. شنبه توییت کرد، متعاقبا اضافه كردن استر کرافورد، مدیر محصول، از جمله ،، بود که توییتر در آ، هفته اجازه داد. جدایی کرافورد به چند دلیل قابل توجه است. خارج از خود ماسک، او یکی از شناخته شده ترین چهره ها در توییتر 2.0 بود. او طراحی مجدد توییتر آبی شرکت را رهبری کرد و بر روی پلت فرم پرداخت های آینده آن نظارت داشت. او حتی در یک لحظه ع،ی از خوابیدن خود در کف دفتر توییتر به اشتراک گذاشت.

ببینید، وقتی با 0 انفصال کنسرو بگیرید، در این مورد احساس ،انه ای خواهید داشت.

[email protected] در mastodon (@moonpolysoft) 2 نوامبر 2022

آ،ین کاهش های شرکت حداقل یک کارمند برجسته دیگر را مدعی شد. صبح روز شنبه، مارتین دی کویپر، بنیانگذار Revue توییت کرد او از جمله ،، بود که شغل خود را از دست داده بودند. او گفت: «از خواب بیدار شدم و دیدم ایمیلم قفل شده است. “به نظر می رسد که من را رها کرده اند.” توییتر Revue را در ابتدای سال جاری تعطیل کرد. ماسک در توییتر به این کاهش ها اشاره نکرد. او گفت: “امیدوارم یکشنبه خوبی داشته باشید.” توییت کرد اوایل بعد از ظهر یکشنبه “اولین روز از بقیه زندگی شما.” از زمان تصاحب شرکت توسط وی در سال گذشته، اعتقاد بر این است که توییتر بیش از 80 درصد از کارکنان تمام وقت خود را کاهش داده است. از ژانویه، درآمد روزانه این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 40 درصد کاهش یافته است.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.
منبع: https://www.engadget.com/twitter-has-reportedly-laid-off-،uct-manager-esther-crawford-204639968.html?src=rss