دسته‌ها
اخبار

گزارش: 78 درصد از مدیران از فضای ابری استفاده کردند، اما همه آنها ارزشی ندارند


تمام جلسات درخواستی از اج، امنیت هوشمند را بررسی کنید اینجا.


رهبران ،ب و کار امروزه نقش حیاتی ابر را برای کمک به دستیابی به اه، تجاری درک می کنند. گزارشی جدید از PwC دریافتند که 78 درصد از رهبران، ابر را در بیشتر یا تمام بخش‌های ،ب‌وکار خود پذیرفته‌اند. با این حال، تنها 10٪ تاثیر کامل را می بینند.

شرکت‌هایی که واقعاً از ابر استفاده می‌کنند، پتانسیل کامل ابر را درک کرده‌اند. چنین سازمان‌هایی که از فضای ابری بهره می‌برند، ،ب‌وکار خود را از طریق فضای ابری دوباره اختراع می‌کنند و موانع کمتری را برای رسیدن به ارزش آن تجربه می‌کنند و علی‌رغم فضای ،ب‌وکار فعلی، انتظار رشد درآمدی 15 درصدی یا بیشتر را دارند.

این گزارش‌ها نشان می‌دهد که شرکت‌هایی که به دنبال دستیابی به وضعیت ابری هستند، می‌توانند روی چهار مرحله مبتنی بر داده تمرکز کنند:

رویکردی کل نگر داشته باشید

شرکت‌هایی که از فضای ابری بهره می‌برند، دو برابر بیشتر از یک رویکرد غیرخطی ابری استفاده می‌کنند، به این م،ی که می‌توانند از انتقال حجم کار به مدرن‌سازی دارایی‌ها به توسعه‌های بومی ابری بروند. آنها از روشی استفاده می کنند که قوی ترین مورد تجاری را برای اه، خود ایجاد می کند و به آن پایبند هستند.

رویداد

اج، امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی AI و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

در سراسر C-suite همکاری کنید

بیش از 85 درصد از CIOها در شرکت‌های ابری، اتحاد قوی‌تری با اعضای C-suite در مقایسه با CIOهای سایر شرکت‌ها گزارش می‌کنند. این گزارش نشان می‌دهد که شرکت‌های مبتنی بر ابر، روابط خود با مدیران ارشد منابع انس، (CHROs) را برای کمک به استخدام استعدادهای من، و ارائه آموزش‌های کافی در اولویت قرار می‌دهند.

یک استراتژی داده رسمی را اتخاذ کنید

شرکت‌های ابری می‌دانند که داده‌ها در قلب تلاش‌های تحول است: 88 درصد گزارش داده‌اند که یک استراتژی داده در سطح سازم، دارند، در مقایسه با 59 درصد از شرکت‌های دیگر. در نتیجه، شرکت‌های مبتنی بر فضای ابری می‌توانند یک معماری کارآمد ایجاد کنند که به آنها اجازه می‌دهد داده‌ها را در یک نمای یکپارچه مدرن‌سازی کنند، ساختارهای ،تی ایجاد کنند و مهارت‌های مورد نیاز برای داده محور شدن را ایجاد کنند.

اعتماد را در هسته پذیرش ابر نگه دارید

تعبیه اعتماد در پروژه های ابری کلیدی است. شرکت‌های ابری با در نظر گرفتن ریسک‌های بالقوه‌ای که ابر می‌تواند در تمام مراحل تحول ایجاد کند، به این امر دست می‌یابند: 82 درصد منابع حاکمیت ابری اختصاصی دارند و 78 درصد دارای کنترل‌های رسمی و متمایز ابر هستند.

امروزه ا،ر ،ب‌وکارها خود را «در فضای ابری» می‌دانند، اما برای دستیابی به موقعیت مبتنی بر ابر، سازمان‌ها باید رویکردی جامع برای پذیرش ابر داشته باشند.

PwC از 1010 مدیر بازرگ، ایالات متحده برای نظرسنجی Cloud Business Survey در سال 2023 نظرسنجی کرد. را بخو،د گزارش کامل.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازم، متحول کننده ،ب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.


منبع: https://venturebeat.com/data-infrastructure/report-78-of-executives-adopted-cloud-but-not-all-are-seeing-value/