دسته‌ها
اخبار

کروم اکنون می‌تواند برگه‌های ناشناس را در Android پشت احراز هویت بیومتریک قفل کند


گوگل در حال ارائه قابلیتی برای اندروید است که با مرور وب‌سایت‌ها در حالت ناشناس، لایه‌ای از حریم خصوصی اضافه می‌کند. این غول فناوری در یک پست وبلاگ (از طریق آستانه) که توانایی قفل ، جلسات Chrome ناشناس پشت احراز هویت بیومتریک در تلفن همراه در حال حاضر پس از عرضه در iOS راه خود را به کاربران اندرویدی باز کرده است. وقتی این ویژگی روشن است، باید هر بار که پس از ،وج از Chrome یا رفتن به برنامه دیگر به برگه ناشناس باز می‌گردید، هویت خود را از طریق تأیید هویت چهره یا اثر انگشت تأیید کنید.

جلسات ناشناس قفل شده برای اولین بار در سال 2022 در Android در دسترس قرار گرفت – بیش از یک سال پس از اینکه گوگل آزمایش آن را برای iP،ne و iPad شروع کرد – اما به ،وان یک ویژگی آزمایشی باید از طریق یک پرچم فعال شود. بر اساس 9to5Google تجربه استفاده از آن در اندروید در سال گذشته، این ویژگی هنگامی که به برگه ای که توسط ویژگی حریم خصوصی محافظت می شود، بازگردید، یک صفحه خا،تری با لوگوی ناشناس در مرکز به شما نشان می دهد. سپس باید روی «باز ، قفل حالت ناشناس» ضربه بزنید تا احراز هویت بیومتریک باز شود یا هویت خود را با کد پین تأیید کنید.

در حالی که این ویژگی هنوز برای ما در دسترس نیست، می تو،د با ضربه زدن روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای کروم، بررسی کنید که آیا از قبل به آن دسترسی دارید یا خیر. تنظیمات را باز کنید و سپس به Privacy and Security بروید تا اگر قبلاً آن را به‌،وان یک گزینه می‌بینید، روی «Lock Tabs Incognito When Youth Chrome» را تغییر دهید.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/chrome-lock-incognito-tabs-android-biometric-authentication-054147765.html?src=rss