دسته‌ها
اخبار

چگونه سه نفری داشته باشیم: مدیریت احساسات در حین رابطه جنسی گروهی


سه نفری سالم: بهترین قافیه تا به حال؟ ما فکر می کنیم بله.

“دو به سادگی کافی نیست، بیایید بیشتر اضافه کنیم!” – هر روح درخش، اولین سه نفر در تاریخ را داشته است (یا من حدس می زنم). افزودن یک چیز اضافی به ،‌کپادهای خود، پیوستن به یک دوتایی پویا، یا شرکت در ،یب تصادفی عاشقان جدید می‌تواند کاملاً داغ و رضایت‌بخش باشد. اما از پرداختن به پیچیدگی های رایجی که همراه با ، گروهی است غفلت می کنیم.

چه از یک مثلث عشقی ناگفته یا از یک مثلث عشقی ناگفته یا از مد خوب قدیمی، سه نفری می تواند زیاد باشد. توقعات نادرست مدیریت شده یا ارتباطات تیره و تار کافی است تا هر سه نفر را در برگه‌ها متز،ل کند. نترسید، با این حال، راه هایی وجود دارد که می تو،د خودتان (و کل تیم) را برای موفقیت آماده کنید.

همچنین ببینید:

به اولین مهم، ، خود می روید؟ در اینجا یک راهنمای مبتدی است.

در اینجا راهنمای ما برای داشتن یک سه نفره حمایت عاطفی است.

صحبت ، در مورد ، گروهی راحت باشد

در اینجا از من در مورد ریاضی نقل قول نکنید – اما اگر بحث در مورد آن ناخوشایند باشد، اینطور خواهد بود حداقل در عمل هشتاد برابر بی دست و پاتر است. من نمی گویم که شما نیاز به طرحی از هر سکته مغزی و احساس دارید (لطفا هرگز این کار را نکنید) اما بحث در مورد رابطه ، گروهی قبل از اینکه اتفاق بیفتد راهی محکم برای ایجاد یک دیدگاه مش، است که از همه پشتیب، می کند. صحبت ، در مورد آن در خارج از اتاق خواب، در قلمروی خنثی، که در آن می تو،د بدون هیچ فشاری «در لحظه»، حال و هوای خود را احساس کنید، راحت باشید.

کی ال. کرو(در یک برگه جدید باز می شود)، یک درمانگر ، و بنیانگذار ،اب بازی ارکیده(در یک برگه جدید باز می شود)، یک فروشگاه ،اب بازی بزرگسالان، تأیید می کند که همه چیز در مورد ارتباطات اولیه است. او توضیح می‌دهد: «من معمولاً توصیه می‌کنم که مثلث عشقی، ترجیحاً در هنگام شام و نوشیدنی، جلسه‌ای داشته باشند تا در مورد انتظارات صحبت کنند. این نیاز به سطحی از شفافیت و صداقت دارد که سخت اما ضروری است». از آنجایی که شام ​​می تواند یک ، جذاب به چیز دیگری باشد، می تواند یک برد-برد باشد.

داستان های ، و دوستیابی بیشتری می خواهید در صندوق ورودی شما؟ برای خبرنامه هفتگی جدید پس از تاریکی Mashable ثبت نام کنید.

گپ زدن معمولی در مورد موضوعاتی که باعث ایجاد رژگونه می شود، به سطح خاصی از راحتی و اعتماد به نفس نیاز دارد. اما نه تنها به همسویی انتظارات اجازه می‌دهد، بلکه تنش ، را در زودپز ایجاد می‌کند – که به نظر شدید و بالقوه خطرناک است – اما انتظارات خوشمزه‌ای را ایجاد می‌کند. اعتماد و صراحت سوخت است برای رابطه ، خوب، ،

با خودتان و انتظاراتتان هم سطح شوید

صحبت از انتظارات… قبل از درآوردن، در مورد انتظارات خود واقعی باشید. آیا یک فانتزی آبدار را برآورده می کنید؟ آیا صرفاً برای کنجکاوی به یک ماموریت یکباره دست می زنید؟ رویای یک نفر بودن را دارید؟ به دست آوردن یک ایده شفاف از اینکه چرا این کار را انجام می دهید و از آن چه می خواهید، مکان بسیار خوبی برای شروع است.

همچنین ببینید:

آیا بر،ب‌های غیرتک همسری روی برنامه‌های دوستیابی بیش از آنکه فایده داشته باشد، ضرر داشته است؟

آن را هم برای خود نگه ندارید. برقراری ارتباط با انتظارات راهی حیاتی برای جلوگیری از سردرگمی و آسیب است. همانطور که کرو می گوید، “یکی از طرفین ممکن است انتظار داشته باشد که این موضوع یکبار مصرف باشد، در حالی که شریک دیگر امیدوار است ادامه داشته باشد. یکی از زوجین ممکن است احساس کند که سه نفری خوب است، اما طرف سوم میهمان ، است. زن و شوهر و دیگر زم، برای تنهایی با هیچ یک از طرفین نخواهند داشت.” در حالی که ممکن است این یک مکالمه پیچیده به نظر برسد، اما بسیار پیچیده تر از جمع ، جایی است که همه در پس از ، هستند، اگر در وهله اول ارتباط صفر وجود داشت.

در مورد خواسته ها بحث کنید و در مورد هر مرزی پیشاپیش باشید

نه تنها “فانتزی تو چیست؟” توسط Ludacris یک ضربه سرسام آور، این سوالی است که باید از خود بپرسیم. لنا الخطیب، یک درمانگر ، و روابط که بنیانگذار آن است Essentia Therapy(در یک برگه جدید باز می شود)، توصیه می کند این سوال را بپرسید: “آیا به دنبال این هستید که “ستاره مهمان” سه نفری باشید یا می خواهید توجه شما به اشتراک گذاشته شود؟ آیا دوست دارید بیشتر تماشا کنید تا شرکت کنید یا همه کارها را ترجیح می دهید؟” امکانات بی پایان است، مردم!

همچنین ببینید:

نحوه تعیین حد و مرز در مراحل اولیه آشنایی

در مورد آنچه می خواهید صحبت کنید و نکن خواستن هیچ ، نمی خواهد انگشت غافلگیر کننده را در جایی که از نظر ذهنی آن را رد کرده است، داشته باشد. هر چیزی را ممنوع اعلام کنید و هر گونه مرزی را تعیین کنید تا همه در یک صفحه باشند. با محافظت – کاندوم، پیشگیری از بارداری برای هر ،ی که رحم دارد – همه کالاها ی،ان باشید. الخطیب همچنین استفاده از کلمه ایمن را توصیه می کند “برای توقف یا توقف فعالیت ، در صورت بروز اتفاق غیرمنتظره ای در لحظه. این به ایجاد ایمنی برای همه افراد درگیر کمک می کند و ابزارهای عملی را در اختیار شریک قرار می دهد تا در صورت نیاز در طول برخورد ، خود، مجدداً تنظیم کنند.”

تمایل به پویایی رابطه درگیر

چه ،ی در یک پویایی سه نفره هستید و با چه ،ی هستید، دنیای متفاوتی ایجاد می کند. خوابیدن با یک دوست سابق افلاطونی پتانسیل باورن،ی را دارد، اما برخی مواقع وجود دارد که این حس ها مشکوک می شوند. آیا شما غریبه هستید؟ عاشقان چشم پر ستاره؟ دوستان قدیمی که در بالای سال‌ها تنش ، ایجاد کرده‌اند، نشسته‌اند؟ پویایی و اینکه چگونه ممکن است زم، که ،ت در معا، قرار می گیرد تغییر کند را در نظر بگیرید.

همچنین ببینید:

این روزها “قراریابی گاه به گاه” به چه م،است؟

برای زوج‌ها، الخطیب پیشنهاد می‌کند: «اگر در یک رابطه اولیه هستید و شخص سومی را دعوت می‌کنید تا به شما بپیوندد، مطمئن شوید که شما و شریک زندگی‌تان در مورد نگر،‌ها یا ترس‌هایی که در مورد داشتن رابطه سه نفری دارید، مانند حسادت، مقایسه یا ناامنی رابطه، صحبت کنید. و در مورد راه هایی برای کاهش برخی از این تهدیدات بالقوه صحبت کنید.” ارائه یک نوع برنامه بازی احساسی، در صورتی که ،ی شروع به احساس حسادت یا ناراحتی کند، راه خوبی برای آماده شدن است.

“اگر در یک رابطه اولیه هستید و از شخص سومی دعوت می کنید تا به شما بپیوندد، مطمئن شوید که شما و شریک زندگی تان در مورد هر گونه نگر، یا ترسی که در مورد داشتن رابطه سه نفری دارید، مانند حسادت، مقایسه یا ناامنی در رابطه صحبت می کنید.”

فراموش نکنید که مهمان خود را نیز پذیرایی کنید. متوجه شدیم. اگرچه آنها یک انسان هستند، درست مثل شما – هدفی نیستند که صرفاً ، شوند. سه نفری باید برای همه سرگرم کننده باشد، بنابراین به تعادل سطح تعامل و توجه آگاه باشید. فقدان چنین چیزی می تواند احساس سوم شما را کنار گذاشته یا مورد استفاده قرار دهد.

اگر احساسات منفی در طول جلسه سه نفری بروز کرد – مشکلات مربوط به تصویر بدن، حسادت یا خودآگاهی – کمی استراحت کنید و به آنچه بدن شما بیش از همه به آن نیاز دارد، تمایل داشته باشید، خواه یک مکالمه باز، اطمینان خاطر یا کمی تنهایی. اگر اوضاع خوب نیست، کاملاً اشکالی ندارد که سرعت را کم کنید یا کاملاً متوقف کنید. اگر از به اشتراک گذاشتن آنچه در حال وقوع است با شرکای خود راحت هستید، این کار را انجام دهید. مهمتر از همه: نیازهای فوری خود را اولویت بندی کنید و به یاد داشته باشید نفس کشیدن. سلامت روان شما مهمتر از ارگاسم دیگران است.

به آن به ،وان یک نمایش بداهه فکر کنید تا یک نمایشنامه

وقتی ش،پیر گفت «همه دنیا یک صحنه است»، واقعاً امیدوارم اتاق خواب را در نظر نگرفته باشد. سه نفری باید به جای هر چیزی که متنی باشد، یک عمل اصلاحی خالص باشد – اجازه می دهد همه چیز به صورت ارگ،ک و بدون فشار اجرا شود. الخطیب می‌گوید: «گاهی اوقات مردم با فیلمنامه‌ای سفت و سخت از نحوه پیش رفتن همه چیز وارد می‌شوند که می‌تواند فشار و اضطراب ایجاد کند. “با در نظر گرفتن آن به ،وان پیشرفت – صحنه، بازیکنان و پارامترها از قبل تنظیم شده اند، اما “نمایش” در نهایت در لحظه ایجاد می شود.”

همچنین ببینید:

وقتی تصویر بدن زندگی ، شما را تحت تاثیر قرار می دهد چه باید کرد؟

مانند هر اقدام عالی برای پیشرفت، مطمئناً یک یا دو لحظه ناخوشایند وجود خواهد داشت. یک دقیقه ممکن است در لبه ارگاسم نفس بکشید، اما دقایقی بعد مانند “بالا نگه دار، پای من زیر ران ،ی گیر کرده است”. تجربه هر ، کاملاً متفاوت خواهد بود، و ممکن است در نهایت از آنچه در همه چیز دوست دارید یا دوست ندارید شگفت زده شوید.

دکتر الیسا هلفر، یک متخصص ، معتبر و بنیانگذار مرکز شفای مرتفع(در یک برگه جدید باز می شود)، پیشنهاد می کند که از ناهنجاری های گاه به گاه استقبال کنید. “تصویر رسانه ای از سه نفر تقریباً همیشه نادرست است، زیرا بازنمایی ها فاقد واقعیت های انس، هستند که می تواند هنگام کنار هم قرار دادن بدن های متعدد رخ دهد. صداهای غیرمنتظره، بوها، موقعیت های نامن، و حتی لیز خوردن های گاه و بیگاه از تخت همگی امکان پذیر است. ارتباط در آغوش گرفتن هلفر می گوید، سرگرمی و اصالت به جای کمال به ،وان یک هدف می تواند راهی عالی برای قدرد، از انس،ت در یکدیگر باشد.

“تصویر رسانه ای از سه نفر تقریباً همیشه نادرست است، زیرا بازنمایی ها فاقد واقعیت های انس، هستند که می تواند هنگام کنار هم قرار دادن بدن های متعدد رخ دهد.”

مراقبت های بعدی را فراموش نکنید

وقتی می‌گویم «مراقبت‌های بعدی»، شما می‌گویید «بعد از سه‌سالگی به همدیگر مراجعه کنید و برای هر احساسی که به وجود می‌آید فضا را باز کنید!» اما به طور جدی، سه نفری می تواند طیف وسیعی از احساسات را ایجاد کند. چک ، خود و شرکایتان راهی سالم برای گفتگو است.

الخطیب اطلاعاتی در مورد چگونگی انجام آن به اشتراک می‌گذارد: “درباره آنچه که هر کدام دوست داشتید یا می‌خواهید دفعه بعد متفاوت انجام دهید، بحث کنید. و اجازه دهید شرکا بدانند که معلق نخواهند ماند.” لذت بردن از آن درخشش بعد از ، با هم هرگز ضرری ندارد.

“داشتن سه نفری به م،ای دستیابی به احساسات و احساسات جدید است و هر تجربه جدید به شما بینش بیشتری نسبت به خود ، خود می دهد. بنابراین حتی اگر آنطور که تصور می کردید انجام نشود، باز هم فرصتی برای یادگیری در مورد خود و رشد ، است. الخطیب نتیجه می گیرد.

اوه بله، چیزی جز رشد سالم در خود نیست ما سه نفری
منبع: https://mashable.com/article/،w-to-have-،-emotionally-supportive