دسته‌ها
اخبار

چگونه برای تمیز کردن بهاره به گفته کارشناسان آماده شویم – LifeSavvy


زن و شوهری پس از یک روز طول، نظافت بهاری به یکدیگر امتیاز پنج می دهند.
Prostock-studio/Shutterstock.com

وقتی روزهای تاریک و سرد روشن و آفتابی می‌شوند، به این م،ی است که زمان آن رسیده است که پنجره‌ها را باز کنید، نسیم خنک را وارد کنید و شروع کنید به خانه‌تان جلوه و احساسی تازه کنید. با نزدیک شدن به فصل نظافت بهاری، ما می‌خواستیم مطمئن شویم که آماده هستیم تا خانه خود را تغییری درخشان کنیم.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات تمیز ، فنری، با چند متخصص تماس گرفتیم که می توانند کمک کنند. ریس جمهور، مدیر کل مولی خدمتکار، ورا پترسون و مدیر ارشد اجرایی سازمان نظافت، Leanne Stapf، نکات، ترفندها و بینش حرفه‌ای زیادی را به ما ارائه کرد تا به ما کمک کند درست به موقع آماده شویم.

تمیز ، بهاره چیست؟تمیز ، سطح با اسپری و حوله میکروفیبر.

کاسپارس گرینوالدز/Shutterstock.com

نظافت بهاره زم، از سال است که صاحبان خانه فضای خود را به طور کامل تمیز می کنند. از مرتب ، انبارها و کمدهای آشپزخانه گرفته تا شستن فرش ها و سازماندهی مجدد اتاق ها، چندین کار باید انجام شود.

ما از پترسون و استاپف خواستیم تا توضیح دهند که نظافت بهاره برای آنها چه م،ایی دارد و ماه های تمیز ، واقعی چیست. ما آنچه را که هر دوی آنها برای گفتن داشتند دوست داشتیم. پیترسون توضیح داد که “نظافت بهاره زم، از سال است که خانه خود را به طور کامل تمیز می کنید و آشفتگی زمستان را پاک می کنید.”

پترسون گفت: “در حالی که می تو،د خانه خود را در هر زم، از سال تمیز کنید، تمیز ، بهاره معمولاً در پایان ماه مارس تا آوریل انجام می شود.” “وقتی گل ها می ریزند، وقت پاک ، است!”

Stapf همچنین کلمات روشنگری برای کمک به ایجاد انگیزه بیشتر در زمان سال داشت. او گفت: «بهار نمادی از فرصت‌های جدید است، بنابراین تمیز ، بهاره به ،وان یک راه عالی عمل می‌کند
برای صاحبان خانه تا خانه های خود را تازه کنند و تازه شروع کنند.»

چگونه برای نظافت بهاره آماده شویمسبدی پر از ابزار تمیز کننده با کیفیت.

mama_mia/Shutterstock.com

نظافت بهاره مانند یک کار بزرگ به نظر می رسد و بسته به میزان برنامه ای که برای مق، با آن دارید می تواند باشد. کار ، در تمام اتاق‌های خانه‌تان و بیرون ریختن تمام آن مواد خام زمست،، زمان و برنامه‌ریزی زیادی می‌طلبد.

خوشبختانه، سردبیر سابق LifeSavvy، جیسون فیتزپاتریک، وقت گذاشت و یک چالش 20 روزه مفصل برای تمیز ، بهاری ترتیب داد که نحوه تمیز ، و سازماندهی ،مت های مختلف خانه را پوشش می دهد.

چالش چهار هفته‌ای بر روی یک کار تمیز ، جدید تمرکز می‌کند تا از دوشنبه تا جمعه تا زم، که خانه شما کاملاً نامرتب و دوباره درخشان شود، انجام شود. حتی توصیه های زیادی برای لوازم تمیز ،ی که برای تکمیل هر کار به آن نیاز دارید، خواهید یافت.

در واقع این چالش به قدری کامل است که با آنچه پترسون و استاپف در مورد آمادگی برای فصل نظافت بهار می گویند، مطابقت دارد. پیترسون به LifeSavvy گفت برای اینکه به بهترین شکل آماده شوید، باید برای هر اتاق یک چک لیست تهیه کنید، از قبل لوازم ،یداری کنید و اه، خاصی را با ضرب‌الاجل تعیین کنید.

Stapf گفت که مطمئن شوید لیست وظایف شما فقط اولویت های اصلی را شامل می شود و پروژه های بزرگتر می توانند منتظر بمانند. چالش نظافت فنری LifeSavvy شما را متمرکز نگه می‌دارد تا بتو،د خانه‌تان را با هدف تمیز کنید بدون اینکه از کارهای دیگر دور شوید.

بهترین لوازم تمیز ، بهارهسه تصویر کنار هم از محصولات ساخته شده توسط برندهای: مستر سیگا/ ک،و،/ هونیزر

مستر سیگا/ ک،و،/ هونیزر

آماده شدن برای نظافت بهاره فقط در مورد برنامه ریزی نیست. این در مورد پایبندی به آن طرح است. برای انجام هر کار نظافتی و مرتب ، تمام اتاق های خانه، باید ابزارهای خود را در محل آماده کنید.

در حالی که وسایل ضروری خانه مانند جاروبرقی، گردگیر، جارو و پاک کن همگی ابزار تمیز ، واضحی هستند که احتمالاً قبلاً دارید، چند مورد دیگر نیز وجود دارد که برای این کار به آنها نیاز خواهید داشت. ما از Stapf و Peterson خواستیم تا فهرستی از ضروری‌ترین لوازم مورد نیاز برای تمیز ، فنری را به ما بدهند.

حوله میکروفیبر

هر دو متخصص نوعی پارچه تمیزکننده را به فهرست لوازم ضروری خود اضافه ،د. حوله های میکروفیبر با صدها الیاف ریز ساخته شده اند که مانند هیچ ماده دیگری ،یفی و ،یفی را می گیرند. اینها برای ا،ر کارهای نظافتی فوق العاده هستند. اگر قصد دارید با چیزی مق، کنید که نگران آن هستید که ممکن است پارچه را لکه دار کند، چند پارچه پارچه ای نیز در نظر بگیرید که بدتان نمی آید دور بیندازید.

سطل

شما قطعا به حداقل یک یا نیاز خواهید داشت دو سطل برای انجام تمام کارهای تمیز ، عمیق. اگر یک هم تیمی دارید که به شما کمک کند، داشتن دو نفر در دستتان عالی است. پترسون توصیه می کند که یکی برای آب تمیز و دیگری برای آب های چرب و ،یف داشته باشید. سطل های جمع شونده برای نگهداری در فضاهای تنگ زم، که استفاده نمی شوند عالی هستند.

مایع ظرفشویی

صابون ظرف اغلب برای ایجاد محلول تمیز کننده استفاده می شود. استفاده از یکی با چربی‌گیر به شما کمک می‌کند تا از م،ن‌های مقاوم آشپزخانه خود عبور کنید. یک سطل آب بسیار داغ با چند قطره صابون ظرفشویی برای مق، با پیشخوان، ا،ر درهای کابینت آشپزخانه، قفسه ها و لوازم خانگی عالی است.

اسپری ضد عفونی کننده

وقتی ،ت به تمیز ، بهاره می‌رسد، به اسپری ضدعفونی‌کننده کاملاً نیاز خواهید داشت. آیا می دانستید بین تمیز ، و ضد عفونی ، تفاوت وجود دارد؟ در حالی که تمیز ، ،یفی و سایر ذرات قابل مشاهده را از بین می برد، ضد عفونی ، به کشتن باکتری ها و ویروس های موجود بر روی سطوح کمک می کند.

Stapf به ما گفت که ضدعفونی ، خانه مک، عالی برای شروع کارها در فصل نظافت بهار است. او گفت: «یک دستمال ضدعفونی‌کننده بردارید و دستگیره‌های در، کلیدهای چراغ، ریموت، وسایل الکترونیکی و همه چیز را تمیز کنید.
سایر مناطق سطح ضروری.

برس های دوغاب دار، به جای آن از مسواک قدیمی استفاده کنید.

سطل های ذخیره سازی

بخش قابل توجهی از نظافت فنری، بخش سازماندهی و بی نظمی است. در حالی که کار ممکن است کمی زمان و تلاش جدی بگیرد، نتایج همیشه بسیار مفید هستند. از وقت گذاشتن برای مرتب ، کمدها، انبارها و فضاهای اداری با کمک چند سطل قدرد، خواهید کرد.

اگر نمی خواهید به طور کامل از شر برخی از وسایل خود خلاص شوید، آنها را در سطل های پ،تیکی شفاف نگهداری کنید. یک محفظه ذخیره سازی شفاف، دیدن آنچه را که کنار می گذارید آسان می کند، بنابراین وقتی نیاز به یافتن مجدد آن داشتید، اصلاً مشکلی نخواهید داشت.


زنی که کف اتاقش را تمیز می کند

آندری_پوپوف/Shutterstock.com

ما می‌خواستیم مطمئن شویم که هیچ جزئیات مهمی را از دست نمی‌دهیم، بنابراین از Peterson و Stapf خواستیم بهترین نکات خود را برای رسیدگی به تمام اتاق‌های خانه شما ارائه دهند.

در اینجا چیزی است که آنها گفتند:

  • از بالا به پایین تمیز کنید: پیترسون به LifeSavvy گفت: «با گردگیری وسایل نور، پنکه‌های سقفی، تمیز ، جلوپنجره‌ها و تراکت‌ها، پاک ، قالب‌های کفش و گوشه‌های گرد و غبار شروع کنید.» همانطور که از بالا تمیز می کنید، هر گونه گرد و غبار یا ،یفی که می ریزد در نهایت با پایین آمدن پاک می شود.
  • وسایل الکترونیکی را با دقت تمیز کنید: Stapf گفت: «مطمئن شوید قبل از گردگیری، وسایل الکترونیکی خود را از برق جدا کرده و خنک باشند. از اسپری مستقیم وسایل الکترونیکی خودداری کنید و در عوض آنها را با یک پارچه مرطوب پاک کنید.
  • موجودی را تهیه کنید: Stapf به فهرستی از اقلام خود اشاره کرد تا بتو،د از شر محصولات یا غذاهای تاریخ گذشته خلاص شوید و چیزهای ناخواسته قدیمی را از فضا حذف کنید.
  • محل های با لمس بالا را ضد عفونی کنید: اسپری ضد عفونی کننده شما زم، مفید خواهد بود که نواحی که اغلب توسط چندین دست لمس می شوند فرا برسد. دستگیره‌های در، دستگیره‌های در، دستگیره‌های شیر آب و وسایل برقی همگی نقاط آلوده به میکروب هستند که نیاز به اسپریت ، و پاک ، خوب دارند.
  • آشکارسازهای دود را بررسی کنید: پترسون به نکته بسیار خوبی اشاره کرد که باتری ها را در تمام آشکارسازهای دود بررسی کرده و زم، که در آنجا هستید به آنها گرد و غباری خوبی بدهد.

آشکارسازهای دود باید در هر طبقه از خانه شما، در هر اتاق خواب و همچنین خارج از محل خواب نصب شوند. از نصب حداقل تعدادی از اینها در خانه خودداری نکنید.

چه زم، باید به دنبال خدمات نظافت حرفه ای باشیدتیم نظافتچی حرفه ای خانه

تصویر زمین/ Shutterstock.com

تمیز ، فنری یک کار بزرگ است و گاهی اوقات لازم است برای سبک ، بار کمک بگیرید. پیترسون می‌گوید: «گاهی اوقات زندگی اتفاق می‌افتد، و شما خیلی شلوغ یا خسته‌تر از آن هستید که نمی‌تو،د یک تمیزکاری عمیق کامل انجام دهید، یا اینکه نمی‌تو،د آن را به تنهایی انجام دهید.»

Stapf همچنین گفت که دریافت خدمات نظافت حرفه ای یک راه عالی برای “کمک به کاهش فشار از زندگی روزمره شما” است.

هر دو مولی خدمتکار و سازمان نظافت خدمات نظافتی حرفه ای را ارائه دهید که توسط کارکنان بسیار آموزش دیده ارائه می شود، بنابراین اگر احساس می کنید نیاز به کمک اضافی از خود متخصصان دارید، حتما تماس بگیرید.


فصل نظافت بهار نزدیک است، اما انجام هر کار تمیزکاری می تواند کمی سخت باشد. همانطور که آماده می‌شوید، مطمئن شوید که تمام لوازم مورد نیاز خود را دارید و مطمئن شوید که مواد تمیزکننده شما منقضی نشده‌اند.
منبع: https://www.lifesavvy.com/161173/،w-to-prep-for-spring-cleaning-according-to-experts/