دسته‌ها
اخبار

پیام مستقیم Discord از بین نمی رود؟ رفع مشکل اینجاست


انجمن بازی Discord
هانا استرایکر / How-To Geek

برای خلاص شدن از شر یک پیام مستقیم خوانده نشده که در Discord ناپدید نمی شود، DM های خود را باز کنید و روی برگه “Nitro” درست در زیر برگه “Friends” کلیک کنید. اگر مشکل حل نشد، Discord را به‌روزرس، کنید یا کش برنامه را پاک کنید.

اگر دسکتاپ یا برنامه وب Discord نشان می دهد که شما یک پیام مستقیم خوانده نشده (DM) دارید، حتی اگر همه DM های خود را خوانده باشید، تنها نیستید. ما خودمان با این مشکل آزاردهنده مواجه شده ایم، اما رفع آن آسان است.

نحوه حذف اعلان DM گیر کرده در Discord

محتمل‌ترین دلیل هشدار پیام مستقیم Discord که از بین نمی‌رود، تبلیغی برای Nitro، سرویس اشتراک ممتاز Discord است. راه حل این است که روی برگه «Nitro» در DM های خود کلیک کنید، که در منوی مکالمه سمت چپ درست زیر برگه دوستان قرار دارد.

اگر شما هم مثل ما هستید، عادت دارید تبلیغات را نادیده بگیرید، احتمالاً به همین دلیل است که این مشکل بسیار رایج است. متأسفانه، Discord اعلان‌های DM شما را تا زم، که حداقل به تبلیغ Nitro آن نگاه نکنید، گروگان نگه می‌دارد.

در مورد ما، Discord یک آزمایش رایگان از Nitro را به ما می‌داد، و ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید. اگر تصمیم دارید که ارزش پرداخت آن را ندارد، همیشه می‌تو،د اشتراک Nitro خود را قبل از پایان دوره آزمایشی لغو کنید.

اگر اعلان DM هنوز وجود دارد چه باید کرد

اگر تبلیغ Nitro ندارید و کلیک ، روی زبانه Nitro کار نمی کند، و مطمئن هستید که همه DM های خود را خوانده اید، چیزی که باید امتحان کنید به روز رس، Discord است. در صورت عدم موفقیت، می تو،د فایل های کش Discord را نیز پاک کنید، که می تواند بسیاری از مشکلات مانند اعلان گیر کرده را حل کند.

مربوط: 10 ویژگی Discord که باید از آنها استفاده کنید
منبع: https://www.،wtogeek.com/886281/discord-direct-message-wont-go-away-heres-the-fix/