دسته‌ها
اخبار

پخش زنده KSI vs FaZe Temperrr: Misfits Boxing 4 را تماشا کنید


امروز بعدازظهر، KSI و FaZe Temperrr وارد رینگ بو، در ورزشگاه Wembley Arena در لندن می شوند. این دو یوتیوبر در یک مسابقه نمایشگاهی به ،وان بخشی از صف مبارزه مداوم DAZN: X Series روبرو هستند، بنابراین اگر به دنبال تماشای پخش زنده KSI vs FaZe Temperrr هستید، اکنون زمان ثبت نام در DAZN و گرفتن دستمزد است. -در هر مشاهده اگر در حال برنامه ریزی برای تنظیم ، هستید، برای مشاهده زمان، مکان و نحوه پخش آنلاین KSI vs FaZe Temperrr، همراه با هر چیز دیگری که باید در مورد کارت مبارزه قبل از شروع اکشن بد،د، ادامه دهید.

تاریخ: شنبه 14 ژانویه
زمان: 2 بعد از ظهر ET/11 PM PT
محل: لندن، ،ستان
محل: ومبلی آرنا

نحوه تماشای KSI vs FaZe Temperrr به صورت آنلاین در ایالات متحده

تصویر تبلیغاتی KSI در مقابل FaZe Temperrr در DAZN.

طرفداران KSI مطمئناً می دانند که این اولین حمله او به بو، نیست. این یوتیوبر بریت،ایی برای اولین بار در سال 2018 دست خود را در مسابقه جایزه امتحان کرد و تاکنون در مجموع پنج بار مبارزه کرده است. معروف ترین مسابقه او در برابر لوگان پل در سال 2019 بود، یک پیروزی با تصمیم ت،یم شده که نشان دهنده تنها مسابقه بو، حرفه ای KSI تاکنون بوده است (چهار مبارزه دیگر او یا آماتور یا مسابقات نمایشگاهی بودند). اکنون، KSI در یک مسابقه نمایشگاهی دیگر با FaZe Temperrr روبرو می شود، پس از اینکه حریف قبلی او، هنرمند رزمی ،یبی Bellator، Dillon Danis، به طور غیرمنتظره ای از مبارزه کنار رفت.

یوتیوبر برزیلی و بنیانگذار قبیله FaZe FaZe Temperrr پس از ،وج ناگه، جنگنده Bellator به دلیل عدم آمادگی و دشواری در وزن گیری، در مدت کوتاهی جایگزین Danis شد. FaZe Temperrr به ،وان جانشین در همان روزی که د،س کنار رفت انتخاب شد و او و KSI در وزن سبک وزن مبارزه خواهند کرد. رویداد اصلی دیگر مسابقه سبک وزن بین اسلیم آلباهر و تام زانتی است. در مجموع، شما می تو،د مشتاقانه منتظر دیدن هفت مبارزه روی کارت باشید، از جمله هدلاینر.

اگر می خواهید KSI vs FaZe Temperrr را به صورت آنلاین تماشا کنید، باید برای DAZN ثبت نام کنید. هزینه اشتراک در این پلتفرم 20 دلار در ماه یا 150 دلار در سال است، و متأسفانه، دیگر وجود ندارد آزمایشی رایگان DAZN در دسترس است. پس از ثبت‌نام، پرداخت KSI در مقابل FaZe Temperrr 40 دلار است و می‌تو،د آن را به صورت زنده در ا،ر دستگاه‌های موبایل مدرن، کنسول‌های بازی و تلویزیون‌های هوشمند یا مستقیماً در مرورگر وب رایانه شخصی خود پخش کنید. پخش زنده آنلاین KSI vs FaZe Temperrr در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی آغاز می شود و انتظار می رود رویداد اصلی در حدود ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار شود.

اخبار فناوری امروز که برای صندوق ورودی شما تنظیم و فشرده شده است


صندوق ورودی خود را بررسی کنید!

لطفاً برای ادامه یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.

این آدرس ایمیل در حال حاضر در پرونده است. اگر خبرنامه دریافت نمی کنید، لطفاً پوشه اسپم خود را بررسی کنید.

با عرض پوزش، در حین اشتراک خطایی رخ داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/movies/watch-ksi-vs-faze-temperrr-live-stream/