دسته‌ها
اخبار

پایان Ant-Man and the Wasp: Quantumania توضیح داده شد


Ant-Man and the Wasp: Quantumania ویژگی های بازگشت قهرمان کوچک مورد علاقه همه. پل راد و اوانجلین لیلی دوباره نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند و یک بازیگر تمام‌ستاره، از جمله مایکل داگ، و میشل فایفر در حال بازگشت، به‌علاوه شبه اولین بازی موردانتظار کاترین نیوتن در نقش کاسی لانگ و جاناتان میجرز در نقش کانگ، فاتح، به آن‌ها پیوستند.

در این فیلم قبیله لنگ/پیم وان داین در یک ماجراجویی غیرمنتظره و خطرناک به قلمرو کوانتومی حضور دارند. در حالی که با بهترین تلاش مارول فاصله دارد، کوانتومی از اجراهای درجه یک فایفر و میجرز و جذابیت ظاهراً پایان ناپذیر راد بهره زیادی می برد. طرح تا حدودی ناهموار آن، هیجان های بصری و طنز ،انه زیادی را ارائه می دهد، که منجر به فینال سنتی MCU، جنگی همه جانبه بین بچه های خوب و کانگ می شود. طبق سنت مارول، چندین نبرد در حال وقوع است، اما ما تمام جزئیات حیاتی را آماده کرده ایم.

شورش!

بیگانگان برای نبرد در Ant-Man 3 آماده می شوند.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania قلمرو کوانتومی تحت ستم تحت حکومت استبدادی کانگ را نشان می دهد. چندین شورشی برای به چالش کشیدن حکومت کانگ ظاهر شده اند، اما هیچ کدام موفق به سرنگونی او نشده اند. به زودی، مشخص می‌شود که اقدامات جانت، کانگ را با استفاده از ذرات Pym برای بزرگ‌، هسته قدرت چندجانبه کشتی‌اش در قلمرو کوانتومی به دام انداخته و آن را بی‌فایده می‌کند. بنابراین، کانگ به ذرات Pym بیشتری نیاز دارد تا آن را به اندازه طبیعی خود بازگرداند و در نهایت فرار کند. او با تهدید جان کیسی، اسکات را مجبور به انجام این کار می‌کند و اسکات از این کار پیروی می‌کند و با کمک هوپ موفق می‌شود. با این حال، کانگ از معامله آن‌ها سرپیچی می‌کند و اسکات، هوپ و هنک را رها می‌کند تا جانت را به اسارت بگیرند.

این سه نفر توسط مورچه هایی که هنک به قلمرو کوانتومی فرستاده بود، نجات می یابند، جایی که تکامل یافتند و فوق هوشمند شدند، جامعه ای تشکیل دادند و به استاد سابقشان کمک ،د. اسکات و هوپ ماموریت را برای نجات کیسی از دست کانگ رهبری می کنند، در حالی که هنک پشت سر می ماند تا با مورچه ها کار کند. در همین حال، کانگ کشتی خود را با استفاده از هسته قدرت چندجانبه تغذیه کرده است. نقشه‌های او توسط C،ie که از زندان فرار می‌کند و جنتورا، رهبر شورشیان که توسط کانگ دستگیر شده بود، آزاد می‌کند، از مسیر خارج می‌شود. آنها با هم پیامی را منتقل می کنند که مردم ستمدیده قلمرو کوانتومی را تشویق می کند تا علیه کانگ شورش کنند.

مردم همراه با اسکات وارد می شوند و همه به قلعه کانگ حمله می کنند. اسکات شکل مرد غول پیکر خود را به خود می گیرد و از بلند شدن کشتی کانگ جلوگیری می کند. در جای دیگر، کاسی با استفاده از کت و شلواری شبیه به لباس پدرش، با MODOK مبارزه می‌کند، که قبلاً مشخص شده بود که دارن کراس، شاگرد سابق پیم و شرور اول است. مرد مورچه ای فیلم سینما. پس از یک تعقیب و گریز طول،، کاسی کراس را متقاعد می‌کند که دیگر «دیک» نباشد و به کمک پدرش می‌شتابد و شکل قدش را به خود می‌گیرد.

در پایان Ant-Man and the Wasp: Quantumania چه اتفاقی می افتد؟

جاناتان میجرز در نقش کانگ در Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

با ،اب شدن نقشه هایش برای فرار، کانگ با قدرت قابل توجه خود شروع به کشتار شورشیان می کند. با این حال، او و نیروهایش توسط مورچه های هنک، که در زمان کوتاه می رسند، غرق می شوند. مورچه‌ها ارتش روباتیک کانگ را نابود می‌کنند و با کمک یک MODOK اصلاح‌شده فاتح را تحت سلطه خود درمی‌آورند که بر اثر جراحات می‌میرد. جانت هسته Multiversal را نیرو می‌دهد و یک خانه پورتال باز می‌کند، با C،ie، Hank، Hope، و او با خیال راحت به زمین باز می‌گردد. با این حال، اسکات توسط یک کانگ بازمانده متوقف می شود که مصمم به فرار از قلمرو کوانتومی است.

یک نبرد تن به تن آغاز می شود که کانگ به طرز وحشیانه ای اسکات را کتک می زند در حالی که توانایی های او را مس،ه می کند. درست زم، که فاتح در شرف فرار است، هوپ از درگاه بیرون می آید و او را به عقب می زند. اسکات و هوپ با هم هسته چند وجهی را که کانگ را به سمت فراموشی می کشد، نابود می کنند. آنها با عشق به قلمرو کوانتومی تازه آزاد شده نگاه می کنند در حالی که C،ie پورتال جدیدی را باز می کند که آنها را به خانه باز می گرداند.

دوباره روی زمین، اسکات ماجراهای خود را به یاد می آورد. او به طور خلاصه از هشدارهای کانگ در مورد مرگش می ترسد که باعث ورود دیگر، مانند او برای وحشت در جهان چندگانه شود، اما به سرعت آنها را به ،وان یک تفکر بیش از حد بی مورد کنار می گذارد. سپس اسکات تولد کاسی را با هوپ، هنک و جانت جشن گرفت. این فیلم دو سکانس پس از ساخت دارد که ما نیز به تفصیل تجزیه و تحلیل کرده ایم.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania اکنون در سینماهای سراسر کشور پخش می شود.

اخبار فناوری امروز که برای صندوق ورودی شما تنظیم و فشرده شده است


صندوق ورودی خود را بررسی کنید!

لطفاً برای ادامه یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.

این آدرس ایمیل در حال حاضر در پرونده است. اگر خبرنامه دریافت نمی کنید، لطفاً پوشه اسپم خود را بررسی کنید.

با عرض پوزش، در حین اشتراک خطایی رخ داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/movies/ant-man-and-the-wasp-quantumania-ending-explained/