دسته‌ها
اخبار

ویندوز 11 می تواند قابلیتی برای کنترل نور RGB دریافت کند


اگر عمدتاً روی رایانه شخصی بازی می‌کنید، به احتمال زیاد بیش از یک مؤلفه با نورپردازی RGB دارید. حتی ممکن است اشتباه کرده باشید که قطعات RGB را از سازندگان مختلف ،یداری کرده اید. اگر فقط سرت را تکان دادی، دردت را می دانم. همگام سازی تمام نورهای رایانه شخصی یک کابوس است. در بهترین حالت، تمام قطعات RGB خود را از یک شرکت تهیه کرده‌اید و برای کنترل آن‌ها فقط به یک برنامه باگ نیاز دارید. در بدترین حالت، شما مجبور هستید از چندین برنامه شخص ثالث در ت، بیهوده استفاده کنید تا همه چیز خوب پخش شود. و در حالی که برنامه ها دوست دارند قول می‌دهم تمام قطعات RGB شما را به چالش بکشید، طبق تجربه من، آنها به اندازه‌ای که تبلیغ می‌شود کار نمی‌کنند. همه اینها باعث می شود که مایکروسافت در حال کار بر روی یک راه حل بومی ویندوز 11 برای کنترل نور RGB هیجان انگیز باشد.

تنظیمات جدید برای نورپردازی دستگاه در بیلد 25295 ظاهر می‌شود. آیا این آغاز پایان برنامه‌های گیمر RGB با کیفیت پایین است؟ 🎮 مشخصات این ویژگی مربوط به سال 2018 است و سال‌هاست که ارجاع به این ویژگی وجود دارد. بالا،ه لغو نشد🥳 pic.twitter.com/bMtxCH8REo

– آلباکور (@thebookisclosed) 10 فوریه 2023

این هفته، توسعه دهنده نرم افزار Albacore که آ،ین بیلد Insider ویندوز 11 شامل یک ویژگی مخفی برای کنترل اجزای RGB است. همانطور که از اسکرین شات هایی که Albacore به اشتراک گذاشته می بینید (از طریق )، مایکروسافت کنترل های روشنایی را به منوی شخصی سازی داخل برنامه تنظیمات ویندوز 11 اضافه کرده است. این رابط یک نمای کلی از تمام اجزای RGB شما، از جمله لوازم جانبی خارجی را ارائه می دهد. با کلیک بر روی یک قطعه می تو،د روشنایی و رنگ نور آن را تنظیم کنید. شما همچنین می تو،د بین تعداد انگشت شماری از افکت های مختلف و سرعت تکرار آنها یکی را انتخاب کنید. مایکروسافت حتی گزینه ای برای تطبیق نور کامپیوتر شما با رنگ تاکیدی ویندوز شما در نظر گرفته است.

مایکروسافت به طور رسمی منوی Albacore را به ،وان یکی از ویژگی‌های بیلد 25295 ویندوز 11 اعلام نکرده است. علاوه بر این، Albacore خاطرنشان می‌کند، “مشخصات این ویژگی مربوط به سال 2018 است و سال‌هاست که ارجاعات به این ویژگی وجود داشته است.” آنها پیشنهاد می کنند که این بدان م،است که مایکروسافت دوباره روی این ویژگی کار می کند. فعلاً امیدتان را زیاد نکنید.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.
منبع: https://www.engadget.com/windows-11-could-get-a-feature-for-controlling-rgb-lighting-232811723.html?src=rss