دسته‌ها
اخبار

وایومینگ می خواهد تا سال 2035 فروش خودروهای برقی جدید را متوقف کند


در حالی که حوزه های قضایی مانند کالیفرنیا و نیویورک به سمت ممنوعیت فروش خودروهای جدید بنزینی حرکت می کنند، یکی از ایالت های ایالات متحده می خواهد در جهت مخالف حرکت کند. قانونگذار وایومینگ در حال بررسی قط،امه ای است که خواستار توقف تدریجی فروش خودروهای الکتریکی جدید تا سال 2035 است. قط،امه مش، سنا 4 از حمایت اعضای مجلس نمایندگان و سنای ایالت برخوردار است.

در قط،امه پیشنهادی، گروهی از قانونگذاران به رهبری سناتور جیم اندرسون می‌گویند صنعت نفت و گاز «مفت، و باارزش» وایومینگ مشاغل «بی شماری» ایجاد کرده و به ،انه این ایالت کمک کرده است. آن‌ها اضافه می‌کنند که فقدان زیرساخت شارژ در وایومینگ استفاده گسترده از خودروهای الکتریکی را «غیرعملی» می‌سازد و این ایالت باید «مقدار عظیمی از تولید برق جدید» بسازد تا «ماجراجویی ناگوار خودروهای الکتریکی را حفظ کند».

SJ4 از ،نان و شرکت‌ها می‌خواهد که ،ید و فروش خودروهای برقی را به‌طور داوطلبانه محدود کنند، با هدف حذف تدریجی آنها تا سال 2035. در صورت تصویب، قط،امه کاملاً نمادین خواهد بود. در واقع، این بیشتر در مورد ارسال پیام به طرفداران EV است تا ممنوعیت کامل وسایل نقلیه. در آن مرحله، بخش آ، SJ4 از وزیر امور خارجه وایومینگ می‌خواهد تا رئیس جمهور بایدن و فرماندار کالیفرنیا، ،ین نیوسام، نسخه‌هایی از این قط،امه را بفرستد.

سناتور بونر، یکی از حامیان لایحه، “حتی ممکن است به زبان بیاوریم، اما بدیهی است که این یک موضوع بسیار جدی است که شایسته بحث عمومی است.” گفت کابوی ایالت روزانه. “من علاقه مندم که مطمئن شوم راه حل هایی که برخی از مردم برای به اصطلاح بحران آب و هوا می خواهند، واقعاً در زندگی واقعی عملی هستند. وقتی کشورهای دیگر سعی می‌کنند فناوری‌هایی را که آماده نیستند تحمیل کنند، قدرد، نمی‌کنم.»

در حالی که این قط،امه دارای نشانه های یک شیرین کاری سیاسی است، اما به اضطراب واقعی اقتصادی اشاره دارد. وایومینگ 85.43 میلیون بشکه نفت تولید کرد در سال 2021، آن را به هشتمین تولیدکننده بزرگ نفت خام کشور در آن سال تبدیل کرد. شهرستان کربن این ایالت نیز خانه یکی از این مناطق است بزرگترین مزارع بادی در امریکا. چیزی که در مورد تغییرات اقلیمی به اندازه کافی در مورد آن صحبت نشده است این است که چگونه جهان به یک اقتصاد بدون آلایندگی به روشی عادلانه تغییر می کند. مردم در بسیاری از ایالت های روستایی ایالات متحده به حق نسبت به فناوری های به اصطلاح سبز بی اعتماد هستند، زیرا آنها به اندازه همتایان شهری خود از تغییرات تکنولوژیکی اخیر بهره نبرده اند. برای مثال ظهور اینترنت را در نظر بگیرید. در سال 2018، مایکروسافت دریافت که بسیاری از جوامع روستایی به اینترنت پهن باند دسترسی ندارند. این چیزی است که به کاهش فرصت های اقتصادی در آن مکان ها کمک کرده است.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی ب،ید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/wyoming-wants-to-phase-out-sales-of-new-e-vs-by-2035-200704042.html?src=rss