دسته‌ها
اخبار

والکس خرید بیت کوین، فروش بیت‌ کوین، خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال-تکنولوژِی جهانی

علاوه بر این آینده اقتصاد به لطف بلاکچین بسیار قابل اعتماد است. هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ، منبع اکثر نوآوری‌هایی است که در دهه آینده خواهیم دید. هوش مصنوعی نیروی محرکه بسیاری از تحولات و برخی از مواردی است که در ادامه این مقاله به آن‌ها اشاره کرده‌ایم. در بحث تکنولوزی با وجود سال‌ها تلاش و جستجو، اتفاق نظر اندکی در تعریف آن وجود دارد . در یک حالت ساده، تکنولوژی بعنوان یک کلاس از اطلاعات درباره ی محصول خاص یا روش و تکنیک تولید که شامل توانایی های تکنیکی برای استفاده از یک محصول یا تولید یک محصول می باشد،در نظر گرفته می شود.

  • پیشرفت‌های اخیر داروی کووید توسط Merck نیز صنعت علوم زیستی را به سرعت به جلو سوق داده است.
  • یکی از کاربردهای اصلی اینترنت اشیا و هوش مصنوعی در خانه های هوشمند است.
  • در ادامه او شکل دیجیتالی دو زبانه کتاب را نوآوری کرده که می تواند داستان را به زمان و صدای فرد ضبط کند.
  • افزایش یادگیری و توانایی این تکنولوژی جدید، جهان را دگرگون می‌کند.

در نهایت، استفاده از فلزات منجر به کشف آلیاژ هایی مانند برنز و برنج شد( حدود ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد). اولین موارد استفاده از آلیاژ های آهن، مثل فولاد، به ۱۸۰۰ سال قبل از میلاد باز می گردد. واژه تکنولوژی در قرن بیستم و در ارتباط با انقلاب دوم صنعتی رواج یافت.

نگاهی به آینده

آمازون ابتکارات بلاک چین خود را برای سال 2019 اجرا می‌کند که به مشتریان خدمات وب آمازون اجازه می‌دهد از راه حل‌های دفتر کل توزیع شده بهره مند شوند. نانو تکنولوژی بخشی از علم است که روی کنترل و ساخت ماده در مقیاس اتمی و مولکولی تمرکز می‌کند. فناوری نانو معمولا برای ساخت محصولاتی استفاده می‌شود که از قطعات کوچک استفاده می‌کنند، مانند دستگاه‌های الکترونیکی، کاتالیزورها و حسگرها.

تغییرات اجتماعی

البته در حال حاضر هم ماشین‌های بدون راننده وجود دارند؛ اما این فناوری گسترش بیشتری خواهد یافت. در همین دهه ماشین های هوشمند متحول می شوند و متحول می‌شوند و دیگر انسانی پشت فرمان اتومبیل‌ها نخواهیم دید. اینترنت اشیا به سیستمی از اشیای متصل به اینترنت گفته می‌شود که قادر به جمع آوری و انتقال داده‌ها از طریق یک شبکه بی سیم و بدون دخالت انسان هستند. اینترنت اشیا به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد که به هم متصل شده و با همکاری هم زندگی را آسان‌تر کنند. این روزها در بعضی از منازل و آفیس‌ها شاهد چنین تکنولوژی‌هایی هستیم. پیشرفت تکنولوژی به دست انسان از مدت‌ها پیش مدام در حال توسعه بوده است.

تکنولوژی همزادِ دیجیتالی چه کمکی به نسلِ بشر می‌کند؟

هومینید ها، میلیون ها سال قبل شروع به استفاده از ابزار های اولیه سنگی کردند. ابزار های سنگی اولیه تنها کمی بیشتر از یک تکه سنگ خرد شده بودند اما حدودا ۷۵ هزار سال قبل، صاف کردن قسمت های تیز سنگ از طریق فشار اعمالی توسط سنگی دیگر موجب شد تا ابزار های ظریف تری ساخته شوند. چنین توربین هایی بیشتر برقی را که امروزه مصرف می شود تولید می کنند. مصرف برق و استاندارد های زندگی ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. این باور وجود دارد که برق رسانی، مهم ترین دستاورد مهندسی قرن بیستم بوده است.