هنگامی که هوم پاد اصلی در سال 2018 راه اندازی شد، مشخص شد که این اسپیکر می تواند حلقه های سفیدی را روی برخی از سطوح چوبی به جا بگذارد. اکنون، مارکز براونلی، یوتیوب‌بر معروف تأیید کرده است که این مشکل با هوم پاد جدید تا حدی کمتر وجود دارد.

لکه حلقه سفید MKBHD HomePod 2
در یک آزمایش کنار هم، او نشان داد که هوم پاد نسل دوم سفید یک حلقه سفید روی سطح چوبی که اسپیکر را روی آن قرار داده بود، باقی می‌ماند، اگرچه لکه کم‌نورتر بود و بیشتر از لکه زیر هوم پاد اصلی ظاهر شد. .

در یک سند پشتیب، اپل برای اولین بار در سال 2018 منتشر شد و اذعان کرد که بلند،ایی با پایه های سیلی، ،زش گیر می توانند به دلیل انتشار روغن بین پایه سیلی، و سطح میز، آثار خفیفی بر روی برخی از سطوح چوبی باقی بگذارند:

برای هر بلندگوی با پایه سیلی، میرایی ،زش غیرعادی نیست که وقتی روی برخی از سطوح چوبی قرار می گیرد، آثار خفیفی از خود به جای بگذارد. این علائم می تواند ناشی از انتشار روغن بین پایه سیلی، و سطح میز باشد و اغلب پس از چند روز زم، که بلندگو از روی سطح چوبی جدا می شود، از بین می روند. در غیر این صورت، پاک ، سطح به آرامی با یک پارچه نرم مرطوب یا خشک ممکن است آثار را از بین ببرد. اگر لکه ها باقی ماندند، سطح را با روش تمیز ، توصیه شده توسط سازنده مبلمان تمیز کنید. اگر در این مورد نگران هستید، توصیه می کنیم هوم پاد خود را روی سطح دیگری قرار دهید.

اپل هنوز سند پشتیب، را برای ذکر نسل دوم HomePod به روز نکرده است. این مشکل بر HomePod mini تأثیری نمی گذارد.

خلاصه بررسی HomePod ما را برای برداشت بیشتر از اسپیکر قبل از عرضه در روز جمعه بررسی کنید. ا،ر بررسی‌ها می‌گویند که هوم پاد جدید بسیار شبیه یا تقریباً برابر با مدل اصلی است، و خاطرنشان ،د که بسیاری از کاستی‌های سیری زم، که هوم پاد برای اولین بار در سال 2018 عرضه شد، برطرف شده است. با این وجود، سیری همچنان در برخی زمینه ها از رقبایی مانند ال،ای آمازون و دستیار گوگل عقب است.

داستان های محبوب

اپل تجربه جدید CarPlay را در اوا، امسال با این 5 ویژگی عرضه می کند

در ژوئن 2022، اپل نسل بعدی CarPlay را پیش‌نمایش کرد و نوید یکپارچگی عمیق‌تر با عملکردهای خودرو مانند A/C و رادیو FM، پشتیب، از نمایشگرهای متعدد در داشبورد، گزینه‌های شخصی‌سازی و موارد دیگر را داد. اپل می گوید اولین وسایل نقلیه با پشتیب، از تجربه نسل بعدی CarPlay در اوا، سال 2023 با خودروسازان متعهد از جمله آکورا، آئودی و … معرفی خواهند شد.

شایعه شده است که آیفون 15 پرو این 8 ویژگی را دارد

انتظار می رود نسل بعدی آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو م، اپل طبق معمول در ماه سپتامبر معرفی شوند. در حال حاضر، شایعات حاکی از آن است که این دستگاه ها حداقل دارای هشت ویژگی انحصاری خواهند بود که در آیفون 15 و آیفون 15 پ، استاندارد موجود نیستند. مروری بر هشت ویژگی که شایعه شده است در انحصار مدل‌های آیفون 15 پرو هستند: تراشه A17: مدل‌های آیفون 15 پرو به A17 مجهز می‌شوند.

داستان های برتر: iOS 16.3 منتشر شد، شایعات آیفون 15 پرو، نکات و ترفندهای macOS و موارد دیگر

به دنبال اعلامیه‌های سخت‌افزاری هفته گذشته، این هفته شاهد انتشار واقعی چندین محصول جدید و همچنین به‌روزرس،‌های سیستم عامل بودیم که ویژگی‌های جدید و رفع اشکال‌ها را در پلتفرم‌های اپل به ارمغان می‌آورد. این هفته همچنین شاهد برخی شایعات جدید در مورد خط تولید آیفون 15 و هدست AR/VR آینده اپل بودیم، در حالی که ما نکاتی را برای کمک به شما برای استفاده حدا،ری از تجربه macOS به اشتراک گذاشتیم، پس بخو،د…

Kuo: اپل آی پد تاشو با پایه فیبر کربنی را در سال 2024 عرضه می کند

به گفته تحلیلگر مینگ چی کو، اپل در سال آینده یک آیپد تاشو با پایه فیبر کربنی عرضه خواهد کرد. کو در یک سری توییت گفت که انتظار دارد «آی‌پد تاشو با طراحی کاملاً جدید» محصول بزرگ بعدی در خط تولید آی‌پد باشد، بدون اینکه آی‌پد بزرگ دیگری در 9 تا 12 ماه آینده عرضه شود. این تحلیلگر گفت که او “مثبت” است که دستگاه تاشو وارد …