دسته‌ها
اخبار

هزینه های واقعی مسابقه دیجیتال برای بیت کوین


برخی از این صنعت در برابر پیشنهاداتی مبنی بر اینکه مستقیماً مسئول هرگونه آسیب زیست محیطی است، مخالفت کرده اند.

می 2022 حرف به آژانس حفاظت از محیط زیست، که توسط بسیاری از بزرگترین شرکت ها امضا شد، گفت که عملیات آنها هیچ آلاینده ای “آزاد نمی کند”. در این بی،ه آمده است: ماینرهای بیت کوین به هیچ وجه آلایندگی ندارند. انتشارات مرتبط تابعی از تولید برق است.

نیک کارتر، شریک یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز متمرکز بر رمزارز و یک حامی برجسته بیت کوین که به تایمز گفت که نویسنده اصلی نامه است، گفت که در حال انجام یک «بازی زب،» است وقتی نوشت که است،اج بیت کوین هیچ انتشاری ندارد. او گفت که در آن زمان احساس می کرد این صنعت به طور ناعادلانه ای مورد توجه قرار گرفته است.

او گفت: «شاید نکته صادقانه‌تر این باشد که ما از انتشار گازهای گلخانه‌ای مرتبط با شرکت‌های برق که برق شبکه را تولید می‌کنند کاملاً آگاه هستیم.

بسیاری از دانشگاهیان که صنعت انرژی را مطالعه می کنند، می گویند است،اج بیت کوین بدون شک اثرات زیست محیطی قابل توجهی دارد.

جسی جنکینز، استاد پرینستون که انتشارات شبکه برق را مطالعه می کند، می گوید: «آنها صدها م،ات تقاضای جدید اضافه می کنند، در حالی که ما با نیاز به کاهش سریع انرژی فسیلی مواجه هستیم.

او افزود: “اگر به تغییرات آب و هوایی اهمیت می دهید، پس این یک مشکل است.”

بیت کوین که در سال 2008 شکل گرفت، بیشتر مردم جهان را با مفهوم ارزهای دیجیتال آشنا کرد. این سیستم به جای اعتماد به بانک ها برای ردیابی ارزش حساب ها، تراکنش ها را در یک دفتر کل عمومی به نام بلاک چین منتشر می کند. موافقان گفتند که حذف واسطه ها مردم را از موسسات مالی، نظارت ،تی و هزینه ها رها می کند.

به اصطلاح ماینینگ بخش اساسی سیستم است: زم، که یک کامپیوتر به درستی حدس می زند، دفتر کل را به روز می کند و شش و یک چهارم بیت کوین جدید جمع آوری می کند. سپس بازی حدس زدن دوباره شروع می شود.

در ابتدا، علاقه‌مندان می‌توانستند با رایانه‌های شخصی برنده شوند، اما با افزایش ارزش هر بیت‌کوین – از زیر 1000 دلار در سال 2017 به بالای 60000 دلار در سال 2021، است،اج به طور فزاینده‌ای به یک تلاش صنعتی تبدیل شد. (قیمت از آن زمان کاهش یافته و از زمان انتشار تقریباً 28000 دلار بوده است.)

تنها راهی که ماینرها می توانند شانس خود را بهتر کنند، اضافه ، قدرت مح،اتی است که به برق بیشتری نیاز دارد. اما با افزایش تعداد حدس ها، الگوریتم بازی را دشوارتر می کند. این یک مسابقه تسلیحاتی انرژی ایجاد کرده است.

مقیاس معادن می تواند گازهای نفس، را از افراد در صنعت برق جلب کند. یک معدن یک م،اتی هر روز انرژی بیشتری نسبت به یک خانه معمولی ایالات متحده در دو سال مصرف می کند. بر اساس داده های فدرال، برقی که در یک لحظه معین از طریق یک عملیات 100 م،اتی جریان می یابد، می تواند حدود نیمی از خانه های کلیولند را تامین کند.


منبع: https://www.nytimes.com/2023/04/09/business/bitcoin-mining-electricity-pollution.html