دسته‌ها
اخبار

هدفون Bassy Sport X10 Anker در حال حاضر با قیمت کمتر از 60 دلار به فروش می رسد


شنبه مبارک دوستان! هنگامی که صحبت از هدفون های ورزشی من، برای ورزشگاه می شود، ما زمان زیادی را صرف حمایت از Beats Fit Pro می کنیم. با این حال، اگر به چیزی ساده تر در کیف پول خود نیاز دارید، Anker’s Soundcore Sport X10 هستند در رنگ مشکی در آمازون به قیمت 55.99 دلار به فروش می رسد (24 دلار تخفیف)، تقریباً با بهترین قیمت آنها تا به امروز مطابقت دارد.

X10 ارزش زیادی در بسته زیر 60 دلاری خود دارد. قلاب‌های منعطف و پیچیده آنها بدون توجه به فعالیت شما، تن، ایمن را تضمین می‌کنند، و صدایی باس سنگین را ارائه می‌دهند که برای انواع آهنگ‌هایی که غالباً لیست پخش ورزشگاه ما را مشخص می‌کنند (اشتباه، یا حداقل لیست پخش باشگاه من) من، است. آنها مجموعه ویژگی های گفته شده را با حدا،ر هشت ساعت پخش، یک حالت شفافیت مفید و رتبه IPX7 برای مقاومت در برابر آب و عرق کامل می کنند. برای قیمت، این یک معامله مطلق است.

مایکروسافت در سال‌های اخیر کار خوبی انجام داده است که به مردم آنچه را که می‌خواهند داده است – ی،ی فرض کنید آنچه شما می‌خواهید یک کنتر، Xbox در هر تن، و پای، باشد. این شرکت به تازگی شروع به عرضه گزینه های رنگی جدید برای Xbox Elite Series 2 کرده است، هرچند، اگر چیزی اساسی تر می خواهید، آ،ین کنتر، بی سیم Xbox یک گزینه عالی است که در مجموعه ای از رنگ ها وجود دارد، که برخی از آنها دارای در آمازون به پایین ترین حد خود رسید، والمارت، و فروشگاه مایکروسافت.

هر پیکربندی همان سخت افزار و مجموعه ویژگی های عالی را ارائه می دهد، به این م،ی که شما یک کنتر، مجهز به بلوتوث خواهید داشت که صرف نظر از رنگی که انتخاب می کنید، برای کنسول های ای، با، و رایانه شخصی به خوبی کار می کند.

در اخباری که نباید هیچ ، را شگفت زده کرد، فیلم برادران سوپر ماریو در با، آفیس رکورد ش،ته است و به سرعت تبدیل به پرفروش ترین فیلم سال 2023 تاکنون شده است. و اگر می‌خواهید برخی از ماجراجویی‌های قبلی ماریو را روی نینتندو سوییچ خود بازی کنید، همچنان می‌تو،د برخی از انحصاری‌های شخص اول نینتندو را تا 20 دلار تخفیف دریافت کنید.


منبع: https://www.theverge.com/2023/4/15/23683483/anker-soundcore-sport-x10-earbuds-xbox-wireless-controller-mario-switch-games-deal-sale