دسته‌ها
اخبار

نیک پیزولاتو از True Detective، فیلم Blade Marvel را می نویسد


بلید در میدنایت سانز مارول.

تصویر: Firaxis/Marvel Games

در سال 2019، مارول استودیو اعلام کرد که در حال کار بر روی یک نسخه جدید است فیلم انفرادی برای شکارچی خون آشام معروفش تیغه، با ماهرشالا علی قدم گذاشتن به سایه هایی که زم، در آن ،ن بودند وسلی اسنایپس. از آن به بعد، تلاش برای ساخت فیلم کمی سخت بوده است. اکنون که فیلم شروع به ساختن بازیگران خود کرده است، چروک دیگری در قالب نویسنده دیگری در همه چیز ایجاد شده است.

همانطور که توسط هالیوود ریپورتر، نیک پیزولاتو اخیرا بود روی کشتی آورده شد تا قبل از تاریخ شروع فیلم در ماه مه، فیلمنامه اصلی مایکل استاربری را آماده کنیم. پیزولاتو بیشتر به خاطر سریال جنایی گلچین شبکه HBO شناخته می شود کارآگاه واقعی، که علی در آن بازی کرد فصل سوم در سال 2017 بود و بعداً برای اجرای خود نامزدی امی را به دست آورد. این نویسنده/کارگردان عمدتاً در تلویزیون فعالیت داشته است، اگرچه او تعداد زیادی فیلم نیز نوشته است، از جمله ریبوت سال 2016. هفت باشکوه. تیغه پنجمین فیلمی است که او در کارنامه کاری خود می نویسد.

همانطور که قبلا گفته شد، تیغه این فیلم از همان ابتدا دارای تغییراتی در پشت صحنه بوده است اطلاعیه 2019. در اصل، باسم طارق قرار شد این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای کارگرد، کند نگهبانان استیسی اما اوسی کافور، اما تولید بود م، کن پس از ،وج طارق در اکتبر 2022 به دلیل تغییر ظاهری برنامه. Beau DeMayo (ویچر) برای بازنویسی فیلمنامه آورده شد و یک ماه بعد، وظایف بازنویسی به استاربری واگذار شد لاوکرافت کشور یان دمارج برای کارگرد، آورده شد. راستش را بخواهید، تنها چیزی که در طول این همه جریان در جریان نبوده است آن علی است واقعا می خواهد Blade باشد و ظاهراً مطمئن شود که بهترین نسخه ممکن از خودش است.

در زمان نوشتن، تیغه انتظار می رود در تاریخ 6 سپتامبر 2024 منتشر شود.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ بررسی کنید که چه زم، باید انتظار آ،ین را داشته باشید مارول، جنگ ستارگان، و پیشتازان فضا نسخه های بعدی چه چیزی است DC Universe در فیلم و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بد،د دکتر هو.


منبع: https://gizmodo.com/marvel-blade-movie-nic-pizzolatto-writer-1850388929