دسته‌ها
اخبار

نهال آلو بخارا نهالستان آذربایجان نهال آلو بخارا در نهالستان آذربایجان | nahalfa

نهال آلو بخارا نهالستان آذربایجان نهال آلو بخارا در نهالستان آذربایجان | nahalfa

سومین مرحله یافتن مرکز فروش و یا نهالستانی بزرگ و معتبر است که ارائه کننده نهال‌های آلو مرغوب، سالم و همچنین سازگار با شرایط شما باشد، پس از شناسایی و بررسی تمامی فاکتور‌های گفته شده می‌توانید اقدام به خرید نهال آلو کنید به شرطی که موارد ذیل را هم بررسی کرده باشید. پیش تر گفتیم که نهال آلو ارقام و گونه‌های بسیار متنوعی دارد که هر یک متناسب و سازگار با یک اقلیم آب و هوایی است. پس اولین نکته در هنگام خرید نهال آلو بررسی اقلیم شهر خود و همچنین شناسایی منابع آبی و خاکی آن است. نهال آلو اختری اگر به دنبال خرید نهال آلو هستید و قرار است باغی را راه اندازی کنید که زود بازده و پر محصول باشد، بدون شک خرید نهال آلو اختری و استفاده از آن به شما پیشنهاد …

  • در فصول گرم سال نهال باید در هر هفته یک بار آبیاری گردد.
  • یک گروه از آلوهای هسته جدا که میوه های به رنگ ارغوانی مایل به آبی دارند، در اروپا آن را به صورت خشک و به حالت برگه مصرف می کنند، از انواع این آلوها، استنلی را نام برد.
  • هنگامی که نهال آلو شما در گودال قرار گرفت و اطمینان حاصل کردید که به حالت ایستاده و صحیح قرار گرفته است، خاک را به آرامی روی ریشه ها ریخته و گودال را پر کنید.
  • کاشت ایننهالدر اکثر مناطق ایران قابل پرورش می باشد .
  • در صورت نبود دفتر باربری در شهر شما، سفارش به نزدیکترین شهری که دارای دفتر یا انبار باربری باشد ارسال خواهد شد.

میوه ای است متوسط و پوست آن زرشکی و گوشت آن قرمز است که به هسته چسبیده است. این الو نسبت به انواع دیگر سفت تر است، اما بسیار آبدار و خوش طعم است. این رقم بوی بسیار خوبی دارد و از سال سوم کاشت الو . شروع باردهی و زمان جمع آوری میوه مرداد ماه است. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر وارد سایت شده و اطلاعات مفید هر نهال را به همراه عکس مطالعه کرده و جهت تمایل به خرید ، مستقیم با مهندسین ما تماس حاصل فرمایید. درخت آلو درختی است دارای میوه که انواع گوناگونی دارد از قبیل آلو قطره‌طلا، آلو سیاه، آلو بخارا، آلو کالیفرنیا ، آلو شابلون ، آلوی سانتریزه و گوجه سبز نوعی از آلو می‌باشد که در ایران پر طرفدار است.

خرید نهال آلو زرد قطره ‌طلا

بهترین نوع خاک برای درخت آلو، خاک لومی مخلوط با خاک رس می باشد که بازدهی تولید میوه باغ آلو را بالا می برد. با این حال، باید بدانید که درخت آلو نیز مانند دیگر درختان میوه به خاک زهکشی شده نیاز دارد، زیرا نمی تواند حالت غرقاب را تحمل کند و ممکن است دچار پوسیدگی ریشه گردد. اگر میزان رس خاک نهال آلو شما زیاد است و خاک سفتی است که نمی تواند آب را به خوبی از خود عبور دهد، می توانید با ااضافه کردن مقداری ماسه، شن و برگ، خاک باغ آلو را اصلاح نمایید.

نهال آلو بخارا سیاه(زرد)

همراهان عزیز مجموعه فردین کشت ، باربری ویا انبار ترمینال موظف به تحویل نهال سالم به شما می باشد در صورت معیوب و غیر قابل استفاده بودن از تحویل خودداری و با ما تماس بگیرید. بازرگانی شورش ارائه دهنده انگور سیاه سردشت در استان آذربایجان غربی و همچنین دیگر محصولات ارگانیک این مجموعه بازرگانی سماق، گردو، عسل، مویز و … می‌باشد. در بخش صادرات با کشورهای همسایه ماننده کشور ترکیه، آذربایجان، عراق و سایر کشورها همکاری دارد. شرکت برتر نهال دارای گواهی نامه بهداشت بوده و تمام نهال ها با کیفیت عالی و عاری از هرگونه بیماری، تولید می شود. برای تکثیر نهال آلو از روش‌های متفاوتی همچون استفاده از بذر اصلی، خوابانیدن، قلمه زدن و پیوند زدن می‌توان بهره گرفت که در این میان قصد داریم دو شیوه‌ی به ترتیب غیر مرسوم و مرسوم استفاده مستقیم از بذر اصلی و پیوند زدن را با یکدیگر مقایسه کنیم. همان گونه که می‌دانید پیوند زدن نهال میوه به طریق مختلفی صورت می‌گیرد و بسته به نوع نهال و نژاد آن می‌توان روش مطلوبی را انتخاب کرد، در صورتی که احساس می‌کنید برای این کار تخصص و مهارت کافی ندارید می‌توانید از افراد کارشناس در این نهالستان نهال فا زمینه کمک بگیرید.

نهال آلو

برای تهیه بهترین و سالمترین نهال ،درختچه ،انواع گل،مشاوره برای احداث باغ ،هرس نهال و مشاوره برای مبارزه بیولوژیک با آفات و بیماری ها لطفا با نهالستان نهال کرج با شمار ه های زیر تماس بگیرید. از نظر مقاومت در برابر سرماى زمستانه، انواع آلو و گوجه مشابه سیب وآلبالو هستند و نیازهاى سرمائى آنها بر حسب رقم با ۵۰۰ تا ۱۸۰۰ ساعت دماى کمتر از هفت درجه سانتى‌گراد برآورده مى‌شود. قیمت نهال آلو رنگ متن سبز با گونه ی قرمز، گرد، درشت، کمی میخوش است که تاریخ رسیدن آن اوایل مرداد ماه است و تمایل به سال آوری دارد. ارقام نهال آلو میوه های بزرگ قرمز یا ارغوانی رنگ و بیضی شکلی دارند و بیشتر برای تازه خوری مصرف می شوند.