دسته‌ها
اخبار

نحوه رفع انسداد SBS On Demand از خارج از کشور


49% پس انداز: ExpressVPN قابل اعتمادترین گزینه برای رفع انسداد SBS On Demand از هر نقطه از جهان است. اشتراک یک ساله برای ExpressVPN(در یک برگه جدید باز می شود) به قیمت 85.41 پوند به فروش می رسد و شامل سه ماه اضافی به صورت رایگان — 49 درصد تخفیف برای مدت زمان محدود است.


همه ما SBS On Demand را دوست داریم، اما آیا می خواهید بد،د که قطعاً چه چیزی را دوست نداریم؟ این واقعیت که بیشتر بهترین محتوای این پلتفرم به دلیل حقوق انتشار فقط برای پخش از استرالیا در دسترس است.

این آزاردهنده است، اما فقط به این م،ی است که باید کمی خلاقیت به ،ج دهید تا از برنامه های مورد علاقه خود در خارج از کشور مطلع شوید. اگر به دنبال دور زدن محدودیت‌های جغرافیایی برای تماشای SBS On Demand از هر کجای دنیا هستید، باید در یک VPN من، برای پخش جری، سرمایه‌گذاری کنید.

این سرویس های محبوب امنیت سایبری آدرس IP واقعی شما را مخفی می کنند و شما را به یک سرور امن در کشور دیگری متصل می کنند. هنگامی که در یک سرویس مش، شدید و برنامه را برای سیستم عامل مورد نظر خود دانلود کردید، می تو،د به سروری در استرالیا متصل شوید. سپس می‌تو،د برنامه‌های SBS On Demand مورد علاقه خود را از هر کجای دنیا تماشا کنید. واقعاً آنقدرها هم پیچیده نیست.

انتخاب بهترین VPN برای این کار کمی دشوارتر است زیرا گزینه های قوی زیادی در آنجا وجود دارد. CyberG،st VPN و NordVPN نمونه های خوبی از VPN های سازگار با جریان هستند، اما ش،ت دادن آنها دشوار است ExpressVPN(در یک برگه جدید باز می شود) وقتی صحبت از سرعت اتصال و رفع انسداد جه، سایت های جریان پیشرو می شود. ExpressVPN دسترسی به شبکه بزرگ و متنوعی از سرورها را با سطوح قدرتمند رمزگذاری برای محافظت از داده ها و حدا،ر پنج بار ورود به سیستم فراهم می کند تا بتو،د همزمان در همه دستگاه های خود پخش جری، داشته باشید.

اشتراک یک ساله برای ExpressVPN(در یک برگه جدید باز می شود) به قیمت 85.41 پوند به فروش می رسد و شامل سه ماه اضافی به صورت رایگان — 49 درصد تخفیف برای مدت زمان محدود است. این طرح تخفیف دار همچنین شامل یک سال پشتیبان گیری رایگان ابری نامحدود و 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

49٪ در بهترین VPN برای رفع انسداد SBS On Demand صرفه جویی کنید.
منبع: https://mashable.com/uk/deals/،w-to-unblock-sbs-from-abroad