دسته‌ها
اخبار

نحوه ثبت نام در تاپیک های اینستاگرام


Instagram Threads آ،ین برنامه رسانه اجتماعی است که به صحنه رسیده است – و این یک برنامه جذاب است. جایگزین‌های بی‌شماری توییتر وجود داشته است که تلاش کرده‌اند نامی برای خود دست و پا کنند. از Bluesky، Mastodon و دیگران، هیچ کمبودی برای “قاتلان توییتر” وجود ندارد. اما موضوعات اینستاگرام می تواند متفاوت باشد.

چرا؟ Instagram Threads از متا پشتیب، می کند – همان غول فناوری در پشت فیس بوک، واتس اپ و غیره. همچنین مستقیماً به برنامه اصلی اینستاگرام متصل می شود که احتمالاً قبلاً برای آن حساب کاربری دارید.

آیا Threads برنامه “بزرگ” بعدی رسانه های اجتماعی خواهد بود؟ گفتن آن دشوار است، اما اگر می خواهید خودتان آن را امتحان کنید، انجام این کار بسیار آسان است. در اینجا نحوه ثبت نام در موضوعات اینستاگرام برای خود آورده شده است!

برنامه Threads اینستاگرام.

گرایش های دیجیتال

نحوه دانلود موضوعات اینستاگرام

اولین قدم برای پیوستن به موضوعات اینستاگرام، دانلود اپلیکیشن است. اگرچه می تو،د از حساب اینستاگرام خود برای ثبت نام در Threads استفاده کنید، اما برای دسترسی به آن باید یک برنامه جدید دانلود کنید.

تو می تو، موضوعات اینستاگرام را در iOS دانلود کنید و دانلود Threads اینستاگرام در اندروید، و مراحل هر دو به شرح زیر است.

مرحله 1: اگر آیفون دارید، آن را باز کنید اپ استور. اگر از گوشی اندرویدی استفاده می کنید، آن را باز کنید فروشگاه Play.

گام 2: از App Store در iP،ne خود، روی آن ضربه بزنید جستجو ، نماد در سمت راست پایین صفحه نمایش خود، روی نوار جستجو در بالا ضربه بزنید و جستجو کنید موضوعات اینستاگرام. از Play Store گوشی اندرویدی خود، روی نوار جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید و آن را جستجو کنید موضوعات اینستاگرام.

مرحله 3: وقتی برنامه Threads را مشاهده کردید، روی آن ضربه بزنید – نماد برنامه یک علامت @ سفید در پس زمینه سیاه است.

مرحله 4: در آیفون خود، روی ضربه بزنید گرفتن برای دانلود و نصب Threads. در اندروید، روی نصب دکمه.

نحوه ثبت نام در تاپیک های اینستاگرام

با نصب برنامه بر روی گوشی شما، زمان آن رسیده است که در Threads اینستاگرام ثبت نام کنید! در اینجا روند به نظر می رسد.

مرحله 1: باز کن موضوعات برنامه و ضربه بزنید با دکمه اینستاگرام وارد شوید تا با حساب اینستاگرام خود وارد شوید.

گام 2: روی ضربه بزنید واردات از اینستاگرام دکمه برای وارد ، اطلاعات پروفایل خود از اینستاگرام. همچنین، می‌تو،د با ضربه زدن روی هر نماد، بیوگرافی، پیوند و تصویر نمایه خود را به صورت دستی وارد کنید. وقتی کارتان تمام شد، ضربه بزنید بعد.

مرحله 3: اگر می خواهید یک را انتخاب کنید پروفایل عمومی یا الف پروفایل خصوصی. پس از انتخاب یکی، روی ضربه بزنید بعد.

مرحله 4: لیستی از افرادی را که در اینستاگرام دنبال می کنید مشاهده خواهید کرد. شما می تو،د ضربه بزنید همه را دنبال کنید برای دنبال ، همه آنها در Threads، روی دکمه ضربه بزنید دنبال ، دکمه کنار نام‌های فردی را برای دنبال ، فقط افرادی که می‌خواهید دنبال کنید، یا روی آن ضربه بزنید بعد برای رد شدن از این مرحله در گوشه بالا سمت راست را فشار دهید.

مرحله 5: ضربه زدن به موضوعات بپیوندید.

مرحله 6: و این تمام چیزی است که در آن وجود دارد! با انجام این مراحل، شما رسماً در Threads اینستاگرام ثبت نام کرده اید و آماده شروع استفاده از برنامه هستید.

از اینجا، استفاده از Threads کاملاً قابل توضیح است. صفحه اصلی همه موضوعات/پست‌های افرادی را که دنبال می‌کنید نشان می‌دهد، در حالی که صفحه جستجو حساب‌های پیشنهادی را نشان می‌دهد و به شما امکان می‌دهد حساب‌های خاصی را جستجو کنید. همچنین صفحات اختصاصی برای نوشتن یک موضوع جدید، دیدن اعلان های شما و مشاهده نمایه شما وجود دارد.

همانطور که در بالا ذکر شد، نمی توان گفت که Threads چقدر معامله بزرگ خواهد بود. این می تواند جایگزین توییتر باشد که ما صبورانه منتظرش بودیم … یا ممکن است چند ماه دیگر از بین برود و از بین برود. با این حال، صرف نظر از آینده برنامه، در حال حاضر اینجا است، و اکنون می د،د که اگر بخواهید چگونه برای یک حساب ثبت نام کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/mobile/instagram-threads-،w-to-sign-up-release-date/