دسته‌ها
اخبار

موردانتظارترین فیلم تابستان کدام است؟


برای طرفداران فیلم، زم، بهتر از فصل پرفروش تابست، برای لذت بردن از تجربه سینمایی وجود ندارد. و سال 2023 به خصوص در مقایسه با دو سال گذشته که با همه‌گیری آسیب دیده بود، ،یب قوی‌تری دارد. با ورود به شلوغ‌ترین ماه‌های با، آفیس سال، Fandango فهرست مورد انتظارترین فیلم‌های تابست، خود را اعلام کرد. پیشرو در شماره 1 است Spider-Man: Across the Spider-Verse، دنباله ای که مشتاقانه مورد انتظار بود Spider-Man: Into the Spider-Verseکه از 2 ژوئن در سینماها اکران خواهد شد.

به گفته Fandango، نتایج حاصل از نظرسنجی از 6000 ،یدار بلیت سینما که به سؤالاتی درباره فیلم هایی که قصد دیدن آن را دارند پاسخ دادند. در سراسر آیه ،کبوتی تنها فیلم مارول در این لیست است، اما Guardians of the Galaxy Vol. 3 پیش از این به ،وان موردانتظارترین فیلم سال 2023 معرفی شده بود. این فیلم در تاریخ 5 می اکران خواهد شد و علیرغم ورود به بهار، شروع غیررسمی فصل با، آفیس تابست، را نشان می دهد. در اینجا لیست کامل 10 نفر برتر آمده است:

مای، مورا، و گوئن استیسی در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse.
  1. Spider-Man: Across the Spider-Verse
  2. Mission: Impossible – Dead Reckoning ،مت اول
  3. فلش
  4. Transformers: Rise of the Beasts
  5. پری دریایی کوچک
  6. سریع X
  7. باربی
  8. اوپنهایمر
  9. کاخ جن زده
  10. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

قرار گرفتن در جایگاه دوم فهرست فیلم های تابست، Fandango است Mission: Impossible – Dead Reckoning ،مت اول. قبلی تام کروز ماموریت غیرممکن همکاری با کارگردان کریستوفر مک‌کواری از جمله فیلم‌های اکشن درجه یک بوده است و پس از موفقیت پرفروش تاپ گان: ماوریک، سهام کروز هرگز بالاتر نبوده است. در 14 جولای، این فیلم ممکن است کروز و شرکت را حتی بالاتر ببرد.

فلش در شماره 3 قرار دارد و شاید بهترین امید دی سی برای موفقیت بزرگ امسال باشد. ستاره فیلم، ازرا می،، قبل از اینکه در چند ماه گذشته زیر رادار بماند، درگیر بحث و جدل و متهم به سوء رفتار بوده است. اما دوستداران فیلم های کمیک ممکن است مشکلات می، را برای شانس دیدن بازگشت بتمن مایکل کیتون به پرده بزرگ نادیده بگیرند. فلش همچنین شایعه شده است که تابلوی فیلم جدید جیمز گان از دی سی را بازنش، می کند. وقتی در تاریخ 16 ژوئن در سینماها اکران شود، بیشتر متوجه خواهیم شد.

در #شماره 4، Transformers: Rise of the Beasts نشان دهنده یک شانس عالی برای پارامونت برای احیای فرنچایز پس از برخی دنباله‌های ضعیف. این یک شروع تازه از تجسم مایکل بی از ترانسفورماتورها و شخصیت های دیگر است Transformers: Beast Wars اولین حضور سینمایی خود را در این فیلم انجام خواهند داد که در تاریخ 9 ژوئن اکران می شود.

Optimus Prime در صحنه ای از Transformers Rise of the Beasts، اسلحه را به سمت گوریل نشانه می رود.

بازسازی دیزنی از پری دریایی کوچک در لیست Fandango در شماره 5 شنا می کند و نباید از آن غافل شد. بازسازی لایو اکشن دیزنی از شیر شاه، زیبایی و هیولا، و علاءالدین همه با خانواده ها پرفروش بودند. اصلی پری دریایی کوچک همچنین یکی از دوست‌داشتنی‌ترین ،میشن‌های دیزنی است و انتظار داریم نتایج بزرگی از این بازسازی در 26 می.

خانواده در قلب باقی می ماند سریع X، ششمین فیلم در لیست 10 فیلم برتر تابست، Fandango. 19 مه آغاز پایان داستان سریع به ظاهر غیرقابل توقف وین دیزل است. اما ما خواهیم دید که آیا دیزل و شرکت واقعاً می توانند پس از آن متوقف شوند سریع یازدهم، که در حال حاضر طرح است.

هرگز قدرت را دست کم نگیرید باربی. عروسک نمادین ماتل تیتر فیلم خودش است که جایگاه هفتم را در فهرست فاندانگو دارد. گرتا گرویگ، کارگردان، مارگو رابی و رایان گاسلینگ را در نقش باربی و کن انتخاب کرد، قبل از اینکه ،یب بسیار متنوعی از باربی‌های جایگزین شامل کیت مک‌کینون، عیسا رائه، و ال،اندرا شیپ، و همچنین کنز جایگزین با بازی سیمو لیو، کینگزلی بن آدیر و انکوتی گاتوا. ما نمی د،م که چه چیزی در تاریخ 21 جولای وارد می شود.

کیلیان مورفی در اوپنهایمر.

کریستوفر نولان یکی از معدود کارگردانان هالیوود است که فیلم‌هایش برای خودشان تبدیل به رویدادی شده‌اند. از همین رو اوپنهایمر در شماره 8 قرار می گیرد. این فیلم زندگینامه ای داستان جی رابرت اوپنهایمر (کیلیان مورفی) است، مردی که او را “پدر بمب اتمی” می نامند. این کرایه معمولی تابست، نیست، اما تماشاگران سینما احتمالاً در 21 ژوئیه آن را تماشا خواهند کرد.

آیا برای بازگشت به عمارت جن زده آماده هستید؟ دیزنی کاخ جن زده ریبوت جایگاه نهم لیست را به خود اختصاص داد و جاستین سیمین هدایت آن را بر عهده خواهد داشت. لیکیت استنفیلد، تیف، هادیش، اوون ویلسون، دنی دویتو و روزاریو داوسون بازیگران این فیلم را برعهده دارند و فیلم در 28 جولای اکران خواهد شد.

در نهایت، دهمین و آ،ین فیلم از مجموعه تابست، فاندانگو است Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem. لاک پشت ها در این فیلم ،میشن بسیار جوان تر و مدرن تر به نظر می رسند. مسلماً، TMNT یک رکورد بیشتر در با، آفیس دارد، اما این یکی از مزیت اکران در 4 آگوست است، به این م،ی که یکی از آ،ین فیلم‌های مهم تابستان خواهد بود.

مطمئناً امسال برنامه های شگفت انگیز تابست، وجود دارد. و همچنین برخی از فلاپ های غیرمنتظره. اما ما باید تا پایان تابستان صبر کنیم تا ببینیم نظرسنجی Fandango تا چه حد دقیق است.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/movies/fandango-most-anti،ted-summer-movies/