دسته‌ها
اخبار

مشاوره مالیات مشاغل بصورت تضمینی وکیل و مشاور مالیاتی | تکس مپ

مشاوره مالیات مشاغل بصورت تضمینی وکیل و مشاور مالیاتی | تکس مپ

پس همانطور که می بینید شرکت ها از کوچک تا بزرگ، همگی نیازمند استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی اشخاص حقوقی برای کسب و کار خود هستند. طرح صحیح اعتراض در اداره امور مالیاتی، نقش جدی در استیفای حقوق شرکت‌ها دارد. اما آیا کسانی که تخصص و تسلط کافی روی قوانین مالیاتی ندارند، از عهده این کار برمی‌آیند؟ پاسخ این سؤال قطعاً منفی است.

  • مشاوره مالیاتی تلفنی شامل خدماتی است که طی آن فرد حقیقی یا حقوقی از تمام قوانین مالیاتی جدید اطلاع پیدا می کند.
  • با توجه به شرایط سخت اقتصادی که برای همگان آشکار است، تلاش شرکت ها و اشخاص حقیقی برای رفع مشکلات مالی و مالیاتی خود جهت ادامه حضور در چرخه رقابت ستودنی است.
  • شما اگر در هر نقطه از دنیا هم باشید می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید و توسط مشاور مالیاتی آنلاین از مشاوران مالیاتی ما کمک بگیرید.

مشاور مالیاتی باید اولا مالیات پرداختی اشخاص یا شرکت ها را از طریق روش های قانونی تا حد امکان کاهش داده و ثانیا وظیفه دفاع از آنها در مراجع رسیدگی مالیاتی را بر عهده بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه نمایید. مشاور مالیاتی فردی با تحصیلات و تخصص در امور مالی و حسابداری بوده که با تسط و اشرافی که بر قوانین مالیاتی داشته می تواند به شرکت ها مشاوره دهد برای دریافت اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه نمایید. این وکیل، چنانچه دارای اطلاعات تخصصی مالیاتی باشد، این امکان را نیز داشته که به عنوان مشاور مالیاتی، به کار خود ادامه دهد. اما چنانچه، در تنظیم اظهارنامه، اشتباهی صورت گرفته یا اطلاعات درج شده در اظهارنامه، خلاف واقع می باشد، ممیز مالیاتی، خود برای تعیین مالیات مودی، اقدام کرده که این مبلغ، در مقایسه با مالیات تعیین شده بر اساس اظهارنامه، مبلغ بالاتری خواهد بود. به همین دلیل، یکی از مهم ترین وظایف مشاور مالیاتی، تنظیم صحیح اظهارنامه مالیاتی مشتری می باشد.

آرموو تماس بگیرید و

مشاوران مالیاتیهمواره به عنوان یک شریک برنامه ریز برای صاحبان کسب و کارها می باشد. اشخاص حقیقی و حقوقی همواره بایستی در برنامه ریزی و سازماندهی برای مسائل مالی، پروژه های سرمایه گذاری و پس انداز اشخاص و برای تصمیم گیری در رابطه با بودجه شرکت ها و موفقیت در رسیدن به اهداف مالی در دنیای امروز از مشاوران مالیاتی کمک بگیرند. یک امکان دیگر را نیز برای بنگاه‌های اقتصادی فعال در سراسر ایران عزیز فراهم کرده است.

اهمیت همکاری با مشاور مالیات

مشاوران مالیاتی می‌توانند به شرکت‌ها و افراد کمک کنند تا اظهارنامه‌های مالیاتی خود را تهیه کنند. این اظهارنامه‌ها باید هر ساله توسط شرکت‌ها و افراد تهیه شوند و حاوی اطلاعاتی مانند درآمد، هزینه‌ها، کسری‌ها، مزایا و سایر اطلاعات مالیاتی مرتبط با سال مالی گذشته باشند. مشاوران مالیاتی همچنین می‌توانند به شرکت‌ها کمک کنند تا در زمینه‌ی اظهارنامه‌های مالیاتی و اعلام درآمد، هوشمندانه عمل کنند. با توجه به نوع شرکت و حجم کارکنان و سایر عوامل، شرکت‌ها ممکن است نیاز به مشاوره در زمینه‌ی اظهارنامه‌های مالیاتی داشته باشند. با توجه به این که بدهی می‌تواند بر تمامی جنبه‌های زندگی شما تأثیرگذار باشد، یک مشاور مالی می‌تواند به شما کمک کند تا بدهی خود را مدیریت کنید.

اگر در دعاوی مالیاتی، به نتیجه نرسیم مبلغ پرداختی برگردانده می‌شود؟

مشاور مالی و مالیاتی در یک سازمان هدف مشترکی را دنبال می کنند و آن صرف هزینه کمتر و کمک به سودآوری شرکت می باشد. در این خدمت بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان مالیاتی به مدیران مشاوره اختصاصی ارائه می دهند و همه سعی در کاهش حداکثری مالیات سازمان را دارند. به یاد داشته باشید که اعتماد نامناسب به مشاوران مالیاتی و همکاری با آنها صرفا به خاطر حقوق و دستمزد پایین یک اشتباه بزرگ می باشد.