دسته‌ها
اخبار

مدیران عامل با صرف نظر از تست نرم افزار مزیت رقابتی (و مشاغل) را به خطر می اندازند


تمام جلسات درخواستی از اج، امنیت هوشمند را بررسی کنید اینجا.


تابستان امسال، ناتو، در چرخش واحد نرم افزاری فول، واگن هزینه مدیر عامل شرکت را داشت هربرت دیس شغل او فول، واگن که نامی شناخته شده است، خطر از دست دادن مزیت رقابتی خود را در برابر چین، ژاپن و سایر بازارها با مدرنیزه ن،، در کنار آسیب شهرت ناشی از تولید خودروهایی که نمی توانند با استانداردهای نرم افزاری رقبا مطابقت داشته باشند، از دست داد. دیس شاید به پرمخاطب ترین مدیری تبدیل شد که بهای ش،ت در نوسازی یک سازمان را پرداخت کرد. او آ،ین نفر نخواهد بود

صنعت خودرو تنها یکی از بسیاری است که نرم افزار محور شده است. ،ده فروشی اکنون آنلاین است، نه آجر و ملات. بانکداری بر روی برنامه ها انجام می شود، نه بدون نسخه. اگر بخواهند بر طوفان اقتصادی معلق سوار شوند، مدیران باید مجموعه ای متفاوت از اولویت ها را نسبت به اولویت های پیشینیان خود متعادل کنند.

،وج دیس نه به دلیل ناآگاهی محض بود و نه به دلیل عدم درک اهمیت توسعه نرم افزار برای آینده صنعت خودرو. پس از انتصاب، به نظر می رسید دیس نیاز به تغییر را تشخیص می داد. او گفت فول،‌واگن به یک فرهنگ نرم‌افزاری نیاز دارد. با این حال، تعریف آن در عمل به سختی انجام می شود، و اغلب تصور افرادی که در راس هستند با تجربه منع، نمی شود.

یک پایه نرم افزاری محکم

ا،ر مشکلات نرم افزاری به دلیل ناتو، در ساخت نیست. آنها معمولاً به دلیل یک مشکل در کد ایجاد می شوند که منجر به ،اب شدن برنامه یا تولید نتایج نادرست می شود. به عبارت دیگر، مشکلات ناشی از عدم توانایی در آزمایش است. در حالی که برخی از ،ابی‌های برنامه‌ها را می‌توان به سرعت برطرف کرد، بسیاری از آنها می‌توانند زمان قابل‌توجهی را برای شرکت‌ها هزینه کنند – از دست دادن مزیت رقابتی و درآمد، و در نهایت، آسیب رساندن به شهرت.

رویداد

اج، امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

از آنجایی که شرکت‌ها تحول دیجیتال خود را برای به دست آوردن مزیت رقابتی تسریع می‌کنند، سرعت توسعه نرم‌افزار همچنان با سرعتی بسیار زیاد افزایش می‌یابد. این فشار زیادی را بر تیم‌های فناوری اطلاعات برای توسعه و انتشار سریع نرم‌افزار، اغلب با منابع محدود، وارد می‌کند. با این حال، یک گام مهم در انتشار نرم‌افزار جدید، بکارگیری قابلیت‌های تست من، برای یافتن و رفع هر گونه خطا از قبل است. با وجود این، خطرات پذیرفته می شود و گوشه ها کوتاه می شوند. اینجاست که مدیران عاملی که در فرهنگ نرم افزار محور غوطه ور نیستند، نمی توانند مراحل مورد نیاز برای تبدیل دیجیتالی یک تجارت را درک کنند.

شما باید از یک پایه محکم بسازید. برای استفاده از یک استعاره فوتبال، باید از پشت بسازید. تیم های تضمین کیفیت و تست مانند دروازه بان ها هستند، جفت دست های ایمن که از عقب افتادن جلوگیری می کنند و به سایرین در ،ب و کار اجازه می دهند بر روی گ،نی تمرکز کنند. اغلب اوقات، مدیران وارد یک ،ب و کار می شوند و بر روی عجله ، نرم افزارهای توسعه نیافته تمرکز می کنند تا به عقب برسند. شما می تو،د هر تعداد مهاجم ستاره ای را که بخواهید امضا کنید، اما اگر دفاعی نشتی داشته باشید، در دراز مدت متضرر خواهید شد.

آزمون سرنوشت ساز

درک اینکه مسائل نرم افزاری در کجا قرار دارند می تواند متفاوت باشد. در بانکداری، قطعی سیستم‌های پیچیده IT بانک‌های High Street که بر اساس ارتقاء تدریجی سیستم‌های قدیمی ساخته شده‌اند، مقصر شناخته می‌شوند. با وجود عواقب بزرگ برای مشتریان، صدمه به شهرت و جریمه‌های سنگین نظارتی، برای آزمایش نرم‌افزارهای غیراستاندارد مسئولیت کمتری در نظر گرفته می‌شود.

تست نرم افزار برای شناسایی عیوب و اشکالات در کد بسیار مهم است. همچنین شما را قادر می سازد ببینید آیا برنامه با ا،امات مورد انتظار برای عملکرد، سازگاری و طراحی مطابقت دارد یا خیر. از لحاظ تاریخی، تست نرم‌افزار به صورت دستی انجام می‌شد و آزمایش‌کنندگان نقش کاربران نهایی را بازی می‌،د و از ویژگی‌های برنامه برای اطمینان از رفتار صحیح استفاده می‌،د. اما از آنجایی که توسعه نرم افزار سریع تر و پیچیده تر می شود، آزمایش دستی دیگر نمی تواند ادامه یابد. شرکت‌ها در تلاش هستند تا برای مدیریت نیازمندی‌های پیچیده‌تر، به آزمایش خودکار تبدیل شوند.

با کمبود عمده مهارت‌های توسعه‌دهنده جه، و شرکت‌هایی که ا،اج می‌کنند، تنگناهای آزمایشی شدید، افزایش هزینه‌ها و تأخیر در زمان تحویل پروژه وجود دارد، زیرا تیم‌های توسعه تلاش می‌کنند آزمایش‌کنندگان دستی را ارتقا دهند، استعدادهای باقی‌مانده را مجدداً در موقعیت خود قرار دهند و به توسعه‌دهندگان فعلی خود تکیه کنند. حمایت ،. در عین حال، شرکت ها در حال پیمایش ضرب الاجل های فشرده برای ارائه کیفیت با سرعت و برآورده ، خواسته های جدید مشتریان هستند. این همه در یک کم کاری به اوج می رسد 15% امروزه با وجود سرعت سریع تحول دیجیتال، تست نرم افزار با موفقیت خودکار شده است.

دوری از مسیر بی پروا

با این حال، علیرغم ماهیت حیاتی تست نرم افزار، تعداد قابل توجهی از شرکت ها هنوز برای آزمایش نرم افزار خود به فرآیندهای دستی متکی هستند. این بدان م،ی است که آنها در برابر خطر آسیب پذیر هستند 70-75٪ از قطعی ها ناشی از خطای انس، است. تست دستی نیز منابع فشرده است و به مهارت های تخصصی نیاز دارد که بسیاری از شرکت ها فاقد آن هستند. بنابراین، در عوض، آنها گوشه و کنار را بریده و نرم افزاری را منتشر می کنند که به درستی تست نشده است.

مدیران اجرایی و آزمایش‌کننده‌ها هنگام تست ،، از یک صفحه سرود نمی‌خوانند، و ذهنیت «در پست درستش کن» به‌طور خطرناکی به مؤسساتی سرایت می‌کند که نمی‌توانند ریسک کنند. در مسیر کنونی، شرکت‌های بیشتری با ،ابی‌ها و قطعی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند که می‌تواند آسیب مالی و اعتباری قابل توجهی به آنها وارد کند. همچنین باعث خواهد شد که آنها از رقبا عقب بمانند، و برای تصمیم گیرندگان، که به ندرت خبرهای خوبی برای چشم انداز خود دارند.

ماندن در مسیر فعلی بی پروا است، اما بدتر از آن، به راحتی قابل اجتناب است. ،ب‌وکارها باید شیوه‌های تست نرم‌افزار خود را با در نظر گرفتن رویکردی متفاوت و پذیرش راه‌حل‌هایی مانند سیستم‌های اتوماسیون تست که به مهارت‌های کدنویسی نیاز ندارند، سخت‌تر کنند. این مانعی را برای ورود به تست نرم افزار باز می کند و تضمین می کند که شرکت ها می توانند به طیف وسیع تری از استعدادها برای مدیریت فرآیند دسترسی داشته باشند. تنها در این صورت است که می توان فرآیند آزمون را بهبود بخشید، بر چالش ها غلبه کرد و نگرش ها را تغییر داد.

کریستین برینک فردری،ن یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Leapwork است.

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخو،د


منبع: https://venturebeat.com/programming-development/ceos-risk-compe،ive-advantage-and-jobs-by-skimping-on-software-testing/