دسته‌ها
اخبار

مایکروسافت اج اکنون دارای ایجاد کننده تصویر Dall-E بینگ است


ایجاد کننده تصویر در Edge
مایکروسافت

مایکروسافت ویژگی‌های هوش مصنوعی را در هر برنامه و سرویسی که می‌تواند، از برنامه‌های آفیس گرفته تا موتور جستجوی بینگ خود، جمع می‌کند. آ،ین اضافه شده؟ پنلی برای Bing Image Creator در Microsoft Edge.

مایکروسافت ماه گذشته Bing Image Creator را منتشر کرد که از نسخه اصلاح شده DALL-E 2 برای تولید تصاویر هوش مصنوعی بر اساس درخواست های متنی استفاده می کند. این سرویس برای همه در دسترس است تا از آن استفاده کنند bing.com/images/createو همچنین می تواند از داخل چت بینگ فعال شود، اما مایکروسافت اکنون یک پانل نوار کناری اختصاصی در مرورگر Edge نیز به آن می دهد.

پست وبلاگ امروز توضیح می‌دهد: «این ویژگی به شما کمک می‌کند تا تصاویری بسازید که هنوز وجود ندارند، با استفاده از جدیدترین مدل‌های DALL-E از شرکای ما در OpenAI، درست از نوار کناری مایکروسافت اج. اگر تا به حال متوجه شده اید که به یک تصویر بسیار خاص برای یک پست اجتماعی یا حتی یک پاورپوینت نیاز دارید، Image Creator می تواند به شما کمک کند دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید.

<،on type="،on" cl،="lty-playbtn">
پخش ویدئو

پنل جدید دقیقاً مانند نسخه وب Bing Image Creator در وب کار می کند، اما با یک رابط فشرده تر برای قرار گرفتن در نوار کناری. مایکروسافت خاطرنشان می کند که ممکن است لازم باشد روی دکمه مثبت (+) در نوار کناری کلیک کنید و Image Creator را برای دیدن پانل جدید فعال کنید – اگر آن را در لیست نمی بینید، هنوز برای شما ارائه نشده است.

این یکی از بسیاری از تغییرات اخیر در مرورگر دسکتاپ مایکروسافت است، از جمله حالت ت،یم صفحه، اشتراک گذاری در زمان واقعی برگه ها و البته یک دکمه غول پیکر برای چت بینگ. یک کیف پول رمزنگاری نیز در حال توسعه است. این نفخ ویژگی های زیادی است.

منبع: مایکروسافت

منبع: https://www.،wtogeek.com/884505/microsoft-edge-now-has-bings-dall-e-image-creator/