دسته‌ها
اخبار

لوازم جانبی اتوماسیون جدید Formlabs چاپگرهای سه بعدی آن را به کارخانه های کوچک تبدیل می کند


دلایل زیادی وجود دارد که چرا ما هنوز در یک انقلاب تولید انبوه قرار نگرفته ایم که با چاپ سه بعدی امکان پذیر است. یکی از آن‌ها این است که فناوری زمان‌بر است و اغلب شما را مجبور می‌کند تا یک شبه بدون نظارت یک چاپ را در حال اجرا بگذارید. این بدان م،است که زم، که یک چاپ تمام شده در قیف قرار می‌گیرد و ،ی در اطراف نیست که آن را بیرون بکشد و چاپ بعدی را اجرا کند، احتمالاً زمان زیادی وجود دارد. این مشکلی است که Formlabs امیدوار است با «ا،یستم خودکار» خود، خانواده‌ای از محصولاتی که می‌تو،د روی برخی از چاپگرهایش ب،ب،د، آن را حل کند تا به خودکارسازی بیت‌های بی‌م،ا کمک کند.

این شامل Form Auto نیز می‌شود، که می‌تواند یک قطعه چاپ شده را از دستگاه حذف کند و آن را برای شروع در دستگاه بعدی آزاد کند. همچنین می‌تو،د یک سیستم رزین با حجم بالا اضافه کنید که ظرفیت مواد خام چاپگر را تا پنج لیتر افزایش می‌دهد. و Fleet Control وجود دارد – نرم افزار جدیدی که به مدیریت ناوگان پرینترها کمک می کند و به شما امکان می دهد حجم کار را در تمام واحدهای خود متعادل کنید. این سیستم‌ها طبیعتاً برای شرکت‌های کوچک و متوسطی طراحی شده‌اند که به تولید متکی هستند، اما نمی‌توانند بدنه‌های گرم را برای نگر، در هر چاپگر دریغ نکنند. (همچنین برای شرکت هایی مانند Hasbro که سر افراد را برای خط اکشن فیگور سفارشی خود پرینت سه بعدی می کند مفید خواهد بود.)

Formlabs می‌گوید که مزایا – فراتر از اینکه می‌تو،د کار را بدون نظارت برای مدت طول،‌تر انجام دهید – شامل هدر رفتن مواد کمتر و چاپ‌های ارزان‌تر است. این شرکت می‌گوید انتظار دارد هزینه‌های هر چاپ کاربران تا 40 درصد کاهش یابد و همچنین ضایعات بسته‌بندی کاهش یابد. در مورد قیمت، Form Auto 3,400 دلار (با یک سال کنترل ناوگان رایگان) به شما تعلق می‌گیرد و انتظار می‌رود حمل و نقل در نیمه دوم سال آغاز شود.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/formlabs-ces-2023-automation-ecosystem-150054185.html?src=rss