دسته‌ها
اخبار

قیمت Paramount+ در حال افزایش است


لوگوی Paramount+ روی گوشی هوشمند در مقابل چندین پوستر رسانه ای
viewimage/Shutterstock.com

پارامونت قبلاً تأیید کرده بود که S،wtime را با سرویس استریم Paramount+ خود ادغام کرده است، اما معلوم شد که خبر بدی نیز وجود دارد. سرویس جدید گرانتر از اشتراک فعلی Paramount+ خواهد بود.

قیمت طرح «Essential» موجود در Paramount+، که از طریق تبلیغات پشتیب، می‌شود و محتوایی از S،wtime ندارد، 5.99 دلار قیمت دارد که از 4.99 دلار فعلی بیشتر است. سطح جدید پرمیوم، که محتوایی از S،wtime دارد، افزایش شدیدتری دارد و به جای 9.99 دلار هزینه قبلی Paramount+ Premium، 11.99 دلار هزینه دارد.

اینها 20 درصد افزایش قیمت در کل است، و در حالی که سطح پرمیوم محتوای بیشتری برای توجیه افزایش قیمت خواهد داشت، لایه اولیه ضروری با پشتیب، تبلیغات دقیقاً ی،ان خواهد بود. سرویس‌های دیگری مانند Disney+ نیز اخیراً قیمت‌های خود را افزایش داده‌اند، اما در مورد Paramount+، با توجه به اینکه چگونه از ادغامی که محتوای بیشتری را به پلتفرم می‌آورد، به‌نظر می‌رسد، کمی توجیه‌تر به نظر می‌رسد.

هنگامی که سرویس تازه ادغام شده «Paramount+ With S،wtime» در سه ماهه سوم سال 2023 فعال شود، این افزایش قیمت ها برای بازار ایالات متحده و بازارهای بین المللی انتخاب می شود. اما تا زم، که این اتفاق نیفتد، فقط باید قیمت فعلی را بپردازید.

منبع: آستانه

منبع: https://www.،wtogeek.com/873518/paramount-is-going-up-in-price/