دسته‌ها
اخبار

فیلم The Last of Us را کجا تماشا کنیم


صحنه ای در فصل پنجم سریال وجود دارد بریکینگ بد جایی که جسی پینکمن ناامید (دوگانههارون پل) به نقطه ش،ت خود با والت می رسد (مال شما برایان کرانستون) و فریاد می زند:او نمی تواند به دور از آن ادامه دهد.این همان احساسی است که من در مورد HBO و مجموعه برنامه های اصلی یکشنبه شب آن دارم. چگونه HBO به تولید چنین برنامه های با کیفیتی ادامه می دهد؟ نا امیدی خوبی است، زیرا برنامه یکشنبه شب این شبکه همچنان پر از برنامه های تلویزیونی عالی است.

و سال 2023 برای اچ بی او مثل همیشه تجارت است آ،ین ما آ،ین نمایش موفق شبکه است. که در آ،ین ما، جهان قرب، عفونت کوردیسپس شده است که منجر به یک بیماری همه گیر جه، مرگبار شده است. جوئل (ماندالوریان پدرو پاسکال، یک قاچاقچی در ایالات متحده پس از آ،ا،مان، وظیفه دارد دختر نوجو، به نام الی را منتقل کند.بازی تاج و تخت’ بلا رمزی)، که ممکن است کلید ش،ت دادن عفونت را داشته باشد. با تحسین گسترده منتقدان و رتبه بندی های گسترده، آ،ین ما در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین برنامه های HBO در تمام دوران است.

آیا این نوع نمایش برای شما جالب است؟ اگر چنین است، زیر را برای پیدا ، مکان تماشا کنید آ،ین ما.

فیلم The Last of Us را کجا در ایالات متحده تماشا کنیم

پدرو پاسکال در فیلم The Last of Us مقابل بلا رمزی ایستاده است.
لیان هنتشر/HBO

تماشا ، آ،ین ما بر HBO و HBO Max.

HBO Max یکی از برترین سرویس های استریم موجود است. آ،ین ما به سرعت تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای HBO شد و به موفقیت های اخیر سریال هایی مانند خانه اژدها، جانشینی، و زمان برنده شدن. نمایش های میراثی مانند امپراتوری بورد واک، بازی تاج و تخت، سیم، و سوپرانوها همچنین برای تماشا در این سرویس در دسترس هستند. همچنین می‌تو،د با مجموعه‌ای عالی از فیلم‌ها، از فیلم‌های پرفروشی مانند، در کتابخانه فیلم گم شوید بتمن به درام های ک،یک برجسته مانند حکم.

چه زم، برای مش،ین پخش می شود؟

پنج ،مت اول از آ،ین ما هستند در حال حاضر جریان در HBO Max. ،مت های جدید در HBO و HBO Max در ساعت 9 شب به وقت شرقی یکشنبه شب ها.

قیمت آن چند است؟

آ،ین ما | تری، رسمی | HBO Max

در جریان آ،ین ما بر HBO Max، مش،ین می توانند بین دو طرح انتخاب کنند. یک طرح دارای تبلیغات است و طرح دیگر بدون آگهی است. با تبلیغات، HBO Max 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال هزینه دارد. بدون تبلیغات، HBO Max 16 دلار در ماه یا 150 دلار در سال هزینه دارد.

آیا The Last of Us ارزش دیدن دارد؟

بلا رمزی در فیلم The Last of Us مقابل آنا تورو می نشیند.
لیان هنتشر/HBO

آ،ین ما این نمایش یکی از بهترین نمایش‌های سال 2023 است. از جهان‌سازی تا توسعه شخصیت‌ها، این نمایش یک ک، استاد در داستان‌گویی است. باورش سخت است که این نمایش بر اساس یک بازی ویدیویی ساخته شده باشد. حتی عاشقان غیر زامبی نیز قدرد، خواهند کرد آ،ین ما زیرا، در پایان روز، تلویزیون عالی است.

آ،ین ما ایجاد شده توسط کریگ مازین (چر،یل) و نیل دراکمن (Uncharted) و دومی به ،وان نویسنده بازی ویدیویی خدمت می کند. بر گوجه فرنگی پوسیده، آ،ین ما در گوجه‌سنج 97 درصد با امتیاز مخاطب 91 درصد قرار دارد. بر متاکریتیک، این فیلم دارای متاسکور 84 و امتیاز کاربر 6.5 است.

اخبار فناوری امروز که برای صندوق ورودی شما تنظیم و فشرده شده است


صندوق ورودی خود را بررسی کنید!

لطفاً برای ادامه یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.

این آدرس ایمیل در حال حاضر در پرونده است. اگر خبرنامه دریافت نمی کنید، لطفاً پوشه اسپم خود را بررسی کنید.

با عرض پوزش، در حین اشتراک خطایی رخ داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/movies/where-to-watch-the-last-of-us-series/