دسته‌ها
اخبار

فصل آخر Succession بالاخره با ریسک کردن جالب می شود


دو ،مت اول از جانشینیفصل آ، باعث شد که به نظر برسد همه چیز ممکن است ی،ان باشد، گویی که سریال HBO واقعاً ممکن است با رها ، لوگان روی و فرزندانش در همان الگوی نگه‌داری ش،پیر که داستان آن‌ها را برای کل سریال تعریف می‌کند، از بیرون رفتن راحت باشد. حتی با وجود کندال، شیو و رومن که ظاهراً همه در یک صفحه بودند و برای اولین بار با هم کار می ،د، باز هم احساس می کردم جانشینی از ترس اینکه مجبور شود واقعاً خودش را به قلمرو جدیدی سوق دهد، نمی خواست خیلی از پویایی قدرت اصلی خود دور شود.

اما «عروسی کانر»، آ،ین ،مت این مجموعه، یکی از آنها را آغاز کرده است جانشینیمهم‌ترین و غیرمنتظره‌ترین تغییرات – اولین موردی که واقعاً در این فصل احساس می‌کند که می‌تواند فرود را حفظ کند.

اسپویل های اصلی ،مت سوم فصل چهارم Succession.

نگر،‌ها در مورد سلامتی لوگان روی بیشتر بود جانشینی از اولین اپیزود آن به ما همه بازیکنان قدرتمند مختلف را که برای کنترل Waystar Royco رقابت می ،د، معرفی کرد. در طول فصل اول، می‌توانستید این ایده را احساس کنید که لوگان – یک هشت‌ساله‌ی بی‌نظیر که دقیقاً سالم‌ترین سبک زندگی را نداشت – ممکن است از جای خود بلند شود و بمیرد و خلاء قدرت ایجاد کند. اما به نظر می‌رسید که با ادامه سریال، این احتمال از بین رفت و نشان داد که چگونه اختلالات بزرگسالی خواهر و برادر روی، همه ناشی از گرفتار شدن در دهه‌ها درام خانوادگی است که به نظر می‌رسید هرگز از آن فرار نخواهند کرد.

لوگان همیشه کتک زدن فرزندانش را بدون توجه به اینکه چگونه علیه او توطئه می ،د، احساس می کرد جزئی اساسی از او بود جانشینیهویت، و مانند یک پویایی قدرت، سریال هرگز قصد رها ،ش را نداشت. اما در یک چرخش واقعاً تکان دهنده، «عروسی کانر» – نوشته خالق جدی جسی آرمسترانگ، و کارگرد، مارک مایلود – با کشتن بی تشریفات لوگان روی و پرت ، همه ،، که قبلاً در مدار او بودند به اعماق فضا، همه اینها را بر هم زد.

از تمام راه‌های ممکن که لوگان روی می‌توانست گلوله را گاز بگیرد، تعداد کمی هستند که به اندازه حمله قلبی او در هوای هزاران فوتی در هنگام سفر برای نهایی ، قرارداد ،ید GoJo که باعث می‌شد کندال، رومن شود، احساس شاعرانه داشته باشند. و S، persona non grata در Waystar. بیش از یک معامله زیرکانه دیگر، قرارداد GoJo و تمایل لوگان به دنبال ، آن، نشان دهنده تمایل او برای از بین بردن واقعاً شکوه، قدرت و اعتبار فرزندانش بود که هر کدام به شدت می خواستند.

جانشینی از آنجایی که این نوع نمایش است، همیشه احساس می شد که ممکن است نوعی برنامه مخفی برای علاقه لوگان به GoJo وجود داشته باشد. اما «عروسی کانر» به وضوح نشان می‌دهد که، چه برنامه‌ریزی کرده یا نه، مرگ لوگان همه چیز را به گونه‌ای تغییر می‌دهد که حتی او نمی‌تواند به طور کامل توضیح دهد یا سعی کند به نحوی از آن سوی قبر به نفع خود بازی کند.

اگرچه بسیاری از “عروسی کانر” بر هرج و مرجی متمرکز است که با انتشار خبر مرگ لوگان شروع به حباب شدن می کند، چیزی که واقعاً باعث درخشش این ،مت می شود، نحوه ای است که نشان می دهد چگونه نزدیک ترین افراد به لوگان ،، بودند که تحت بیشترین فشار عاطفی و رو، قرار داشتند. برای او اجرا کند تماشا ، جانشینی، همیشه به ندرت می توان این احساس را به دست آورد که هر یک از روی ها به طور خاص با احساسات خود در تماس هستند: لوگان به انتخاب، و فرزندانش به ،وان یک موضوع ضروری برای زنده ماندن در بزرگ شدن با پدرشان. اما در این ،مت، در نهایت، واقعاً به این حس رسیدیم که، به طرق مختلف، هر یک از بچه‌ها از مرگ ناگه، لوگان بی‌قرار شده‌اند – نه ،وماً فقط به این دلیل که غمگین هستند، بلکه به دلیل حضور متضاد همه آنها تعریف خود را در رابطه با فقط رفته است.

وقایع “عروسی کانر” اتحاد ضعیف خواهر و برادر روی را با یکدیگر بسیار جالب تر می کند زیرا اکنون غمگین است و همچنین میل به عقب راندن از برنامه های وی برای Waystar که آنها را متحد می کند. اما چیزی بسیار مشابه در مورد مشاوران بازمانده لوگان، کارولینا، فرانک، کارل و تام نیز صادق است، که همه پس از مشاهده مرگ رئیس سابق خود به افراد متفاوتی تبدیل می شوند.

همانطور که مرگ لوگان خواهر و برادر را به یک حلقه و برخی مارپیچ های عاطفی پرتاب می کند، مشاوران لوگان را که همگی می دانند که داستان Waystar – و داستان آنها – بدون او ادامه خواهد داشت، تحریک می کند. «عروسی کانر» مواظب است که در حال حاضر آنقدر در آن غوطه ور نشود، اما در این ،مت، می‌تو،د ببینید که چگونه مرگ لوگان به برخی از افراد قدرت می‌بخشد یا به آنها احساس آزادی می‌دهد که می‌تواند به آنها فشار بیاورد. جانشینی به قلمرو جالب جدید.

این ایده که خواهر و برادرهای روی فقط برای پدرشان با هم متحد شوند تا یک بار دیگر آنها را به مدرسه برسانند، آنقدرها هم چشم‌انداز جذابی نبود، و دقیقاً شبیه چیزی نبود که می‌تواند فصل پای، به یاد ماندنی را بسازد. با این حال، با رفتن لوگان اکنون، می تو،د به وضوح ببینید که رویز و هیئت مدیره Waystar چگونه باید با یکدیگر مبارزه کنند و در نهایت ممکن است چیزی را تحویل دهند. جانشینی بینندگان همیشه هوس کرده اند: یک پایان.


منبع: https://www.theverge.com/2023/4/9/23674872/succession-season-four-logan-roy-connors-wedding-spoilers