دسته‌ها
اخبار

فرش ارزان ارزانترین مرکز خرید فرش در تهران مجله ایران راگ-فرش شادرخ

فرش ارزان ارزانترین مرکز خرید فرش در تهران مجله ایران راگ-فرش شادرخ

فرش‌های ارزان قیمت به دلیل ارزان بودن از جنس نخ پلی استر برای بافت آن‌ها استفاده می‌شود. خوب است بدانید که این نوع از فرش های ماشینی ، فرش های ۴۴۰ شانه با تراکم ۸۴۰ هستند که از درجه کیفیتی ممتاز برخوردار هستند . همانطور که در بالا اشاره شد ، فرش های BCF از سری فرش های با قیمت مناسب هستند که نسبت به قیمت پایینی که دارند از کیفیت و تنوع طرح و رنگی بالایی برخوردار هستند .

  • شما برای فرش های ارزان قیمت جستجو کرده اید و به دنبال خرید فرش هایی با قیمت پایین هستید و این صفحه نزدیک ترین محصولات متناسب با سلیقه و جستجوی شما است .
  • به عنوان مثال فرش کودک ارزان برای چند سال ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.
  • ارتفاع خاب این فرش ها 7 میل بوده و به عنوان فرشی با لطافت و نرم در انواع رنگ بندی های متنوع و زیبا توسط بهترین الیاف موجود یعنی نخ 100 % اکریلیک هیت ست شده تولید می گردد.

در بازار فرش ماشینی به فرش های 500 شانه و 700 شانه، فرش ارزان گفته می شود. فرش ماشینی 12 متری جزو متداول ترین و پرفروش ترین ابعاد است که قیمت فرش ماشینی 12 متری ارزان بیشتر از دیگر ابعاد استاندارد است که با عرض 3 متر و طول 4 متر ارائه می شود. برخی از محصولات از قبیل گلیم فرش ارزان قیمت برای مکان های غیر رسمی از قبیل آشپزخانه، اتاق خواب، راهروها، کریدورها و یا راه پله ها مناسب است که فرش ۴ متری ارزان گلیم فرش فروش بیشتری نسبت به دیگر ابعاد آن دارد. گلیم ها به صورت گلیم خشک، گلیم فرش در طرح های فانتزی و مدرن، طرح های سنتی، فرش ارزان اتاق کودک و طرح های آشپزخانه تولید می شود. بدین صورت خریدار می تواند از این فرصت استفاده کرده و فرش ارزان و باکیفیت را خریداری کند.

فرش افشان وینتیج ۵۰۰ شانه

شما برای فرش های ارزان قیمت جستجو کرده اید و به دنبال خرید فرش هایی با قیمت پایین هستید و این صفحه نزدیک ترین محصولات متناسب با سلیقه و جستجوی شما است . ذکر نکته در پایان این بحث این است که فرش ارزان قیمت درب کارخانه ای به هیچ عنوان دلیلی بر بی کیفیتی آن محصول نمی باشد چرا که علاوه بر نشان استاندارد کیفیت بر روی همه فرش ها، ضمانت نامه 5 ساله نیز دارند. که زیبایی قشنگی دارند اما دوام فرش‌های 700 شانه را ندارد.

دسته بندی رنگ ها

ارزان بودن فرش در فروشگاه شادرخ به معنای کیفیت پایین نیست. ما با حذف واسطه‌ها فرش را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار فرش ارزان طرح جدید شما قرار می‌دهیم. اکثر افراد فرصت و زمان کافی برای جستجو و در نهایت خرید فرش از فروشگاه های و مغازه ها ندارند، بر همین اساس خرید فرش از فروشگاه های اینترنتی معتبر همانند قصر فرش به شما کمک خواهد کرد که هم در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمائید. بر همین اساس نمی توان گفت که ارزان بودن فرش دلیلی بر کیفیت پایین فرش نخواهد بود، عوامل زیادی بر قیمت نهایی فرش تاثیر گذار است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. قیمت می باشد که توانسته از محصولات پر فروش فروشگاه نیز باشد. شما می توانید این محصولات را با تخفیف ویژه و با قیمتی بسیار مناسب و ارزان تهیه کنید.

محصول فرش گلسا از نقشه های جدید و محبوب عرضه شده در سال 1401 می باشد. این محصول فرش ارزان با رنگبندی زمینه سرمه ای به تولید و بافت رسیده شده است و دارای نقشه ای زیبا و خیره کننده برای خرید شما می باشد. فرش طرح روناک کاشان 700 شانه محصولی جدید و فوق العاده با تراکم 2550 می باشد که به صورت ریز بافت به تولید رسیده شده است. این محصول با قیمتی بسیار مناسب و ایده آل به تولید رسیده و از کیفیتی عالی برخوردار می باشد.