دسته‌ها
اخبار

طبق گزارش ها، EA یک بازی تک نفره اعلام نشده Titanfall را لغو کرد


EA فقط نکشید Apex Legends Mobile و موبایل میدان جنگ، ظاهرا بلومبرگ منابع ادعا می‌کند که ناشر یک بازی تک‌نفره اعلام‌نشده در دنیای Titanfall و Apex Legends را لغو کرده است. در حالی که جزئیات پروژه در دسترس نیست، محمد علوی توسعه‌دهنده کهنه کار (که در مجموعه Call of Duty نیز کار می‌کرد) طبق گزارش‌ها، پروژه را تا زم، که Res، را در اوایل سال 2022 ، کرد، هدایت می‌کرد. گفته می‌شود EA در حال یافتن مکان‌هایی برای تیم 50 آسیب‌دیده است. اعضا در صورت امکان

EA از اظهار نظر خودداری می کند. Res، می گوید در حال خاموش شدن است Apex Legends Mobile از آنجایی که نقشه راه محتوایی آن کم‌کم از انتظارات است. استودیو نیز تاخیر داشت جنگ ستارگان جدی: بازمانده شش هفته به دلیل نگر، های کیفیت.

لغو گزارش شده شوکه کننده نیست. اقتصاد جه، در حال کند شدن است و ناشران بازی از جمله ،، هستند که برای کمک به تحمل آشفتگی مالی کاهش می یابند. یوبی‌سافت اخیراً سه بازی را در میان چشم‌اندازی تیره لغو کرد و توسعه‌دهنده Halo 343 Industries با عواقب ا،اج مایکروسافت دست و پنجه نرم کرد. تصمیماتی مانند این از نظر تئوری به EA و Res، کمک می کند تا روی پول سازان شناخته شده ای مانند تمرکز کنند Apex Legendsکه تاکنون بیش از 2 میلیارد دلار درآمد داشته است.

این شایعه در صورت صحت احتمالا برای طرفداران ناامید کننده خواهد بود. را سقوط تیتان بازی ها به خوبی بررسی می شوند، اما تیتان سقوط 2 هفت سال پیش رسید ،وان سوم در این سری در نهایت تبدیل به Apex Legends همانطور که روند بتل رویال پا گرفت. اکنون، بازیکنان ممکن است مجبور شوند برای یک بازی داستان محور جدید در این فرنچایز حتی بیشتر منتظر بمانند – اگر اصلاً این اتفاق بیفتد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی ب،ید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/ea-cancels-single-player-،anfall-apex-legends-game-221552559.html?src=rss