دسته‌ها
اخبار

طبق گزارش ها، مرسدس برند EQ را کنار می گذارد تا برای آینده ای تمام الکتریکی آماده شود


اگر اصرار مرسدس بر نام تجاری EQ برای خودروهای برقی خودسرانه به نظر می رسد، نگران نباشید – طرح نامگذاری ممکن است زیاد طول بکشد. منابع صحبت با رو،مه آلم، هند،بلات مرسدس ادعا می کند که برند EQ را در اوا، سال 2024 کنار می گذارد، زم، که انتظار می رود موج بعدی خودروهای کامپکت خود را معرفی کند. به زبان ساده، زم، که بیشتر و بیشتر خودروهایش برقی شوند، این شرکت کاربرد چند، برای بر،ب نخواهد داشت.

مرسدس برای اولین بار از نام EQ در خودروهای تولیدی با شاسی بلند EQC 2019 استفاده کرد. از آن زمان، این شرکت این برند را برای هر دو نسخه برقی طرح‌های معمولی مانند EQB و همچنین مدل‌های منحصربه‌فرد مانند EQS SUV اعمال کرده است. خودروهای مفهومی مانند EQXX دوربرد به طور مشابه به نامگذاری ،بیده اند.

در یک بی،ه به رویترزیکی از سخنگویان مرسدس گفت که برای افشای برنامه ها “خیلی زود” است. با این حال، این نماینده گفت که خودروساز تا سال 2030 استفاده از نام تجاری EQ را “تطبیق” خواهد داد.

اگر گزارش درست باشد، بازنگری تعجب آور نخواهد بود. در حالی که خودروسازان اغلب از نام‌هایی برای برجسته ، نیروگاه‌های الکتریکی استفاده می‌کنند، مانند Chevy Bolt و Ford Mustang Mach-E، با رایج‌تر شدن خودروهای الکتریکی شروع به تکیه بر نام‌های سنتی‌تر کرده‌اند. بلیزر الکتریکی آینده Chevy یک نمونه است. خودروهای الکتریکی در نهایت به پیش فرض تبدیل خواهند شد و شرکت ها نمی توانند از وجود موتور الکتریکی به ،وان نقطه فروش استفاده کنند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/mercedes-benz-to-drop-eq-،nd-for-ev-220753279.html?src=rss