دسته‌ها
اخبار

صفحه TikTok For You خسته کننده می شود؟ وارد کنید: تازه کردن


ظاهراً TikTok در حال بازی با ویژگی جدیدی است که به شما امکان می‌دهد صفحه For You خود را در صورتی که شروع به ،ل‌کننده شدن کرد، بازنش، کنید.

وقتی برای اولین بار در TikTok یک حساب کاربری ایجاد می کنید، صفحه For You شما واقعاً برای شما نیست شما چون نمی داند شما هنوز. بنابراین، این الگوریتم محتوای متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد، از رقص تا قلاب بافی و کمدی، آنچه را که به نظر می‌رسد بیشتر علاقه‌مند به تماشای آن هستید را ردیابی می‌کند و شروع به ایجاد صفحه‌ای برای شما می‌کند که است برای شما.

همچنین ببینید:

چگونه حلقه‌های اینستاگرام خود را تنظیم کنید تا محتوایی را که واقعاً دوست دارید به شما نشان دهد

اما گاهی اوقات، آن صفحه For You ممکن است کهنه شود. ارائه ویدیوهایی که الگوریتم در اختیار شما قرار می دهد، می تواند خسته کننده باشد، یا بدتر از آن، مضر باشد. به ،وان مثال، اگر الگوریتم متوجه شود که می‌م،د و ویدیوهای قورباغه‌ها را تماشا می‌کنید، ممکن است ویدیوهای TikTok منحصراً مربوط به دوزیستان را در اختیار شما قرار دهد – و در نهایت ممکن است از آنها خسته شوید. یا، فرض کنید، برادرزاده‌تان برای مدتی روی TikTok شما پیمایش می‌کند – ناگهان، شما غرق ویدیوهای کارتونی می‌شوید و باید راه خود را پیدا کنید.

به همین دلیل است که TikTok ظاهراً در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام Refresh است که صفحه For You شما را بازنش، می‌کند. جیمی فاوازا، سخنگوی TikTok به The Verge گفت(در یک پنجره جدید باز می شود). The Verge گزارش داد که این ویژگی در چند روز آینده برای تعداد کمی از کاربران عرضه خواهد شد. TikTok بلافاصله به درخواست نظر از Mashable پاسخ نداد.

Refresh می‌تواند راهی برای تبدیل پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به مک، سالم‌تر و شادتر باشد – اما همچنین می‌تواند راهی برای نگه داشتن ما برای مدت طول،‌تری باشد.
منبع: https://mashable.com/article/tiktok-for-you-page-reset