دسته‌ها
اخبار

شارژرهای اپل و موارد دیگر را همین الان در Woot با قیمتی بیش از نصف کاهش دهید


نکته خوب در مورد کاربر اپل بودن این است که یک ا،یستم کامل از لوازم جانبی به طور خاص برای دستگاه های شما طراحی شده است. اشکال این است که آن لوازم جانبی اغلب بسیار گران‌تر از همتایان اندرویدی خود هستند و اپل تقریباً هیچ‌گاه به طور مستقیم تخفیفی ارائه نمی‌دهد. اما در حال حاضر، Woot تا 59٪ تخفیف برای شارژرهای اپل و سایر لوازم جانبی ارائه می دهد، بنابراین شما شانس کمی برای ،ید برخی از آنها با تخفیف دارید. این معاملات تا 31 ژانویه در دسترس هستند، اما این احتمال وجود دارد که تا قبل از آن به فروش برسند، بنابراین اگر نمی‌خواهید این پس‌انداز را از دست بدهید، سریع عمل کنید.

همیشه ایده خوبی است که چند شارژر یدکی در اطراف خانه یا در کیف خود داشته باشید و این فروش فرصتی عالی برای ذخیره سازی با قیمت کمتر است. می تو،د یک را بردارید سه بسته کابل USB-C به لایتنینگ فقط با 25 دلار، که در مقایسه با قیمت معمول، 32 دلار صرفه جویی می کند. یا شما می تو،د گیر این بسته نرم افزاری با یک متر کابل USB-C به لایتنینگ و آداپتور برق 20 واتی به قیمت 30 دلار، 8 دلار از قیمت معمولی. یا برای قدرت شارژ جدی، می تو،د این را انتخاب کنید آداپتور برق 29 واتکه برای شارژ مک بوک و همچنین آیفون و آیپد قابل استفاده است. به قیمت 25 دلار به فروش می رسد که در مقایسه با قیمت معمولی 24 دلار صرفه جویی می کند.

و چیزی فراتر از ابزار شارژ در فروش وجود دارد. این کیف پول چرمی با MagSafe در دو رنگ مختلف ارائه می شود، می تواند حدا،ر سه کارت اعتباری را در یک زمان نگه دارد و در پشت آیفون شما (سری 12 یا جدیدتر) ب،بد. 31 دلار تخفیف دارد که قیمت را به 28 دلار کاهش می دهد. و اگر تعدادی AirTag دارید و می خواهید مطمئن شوید که از کیف یا کوله پشتی شما خارج نمی شوند، می تو،د این را بردارید دو بسته حلقه های AirTag بادوام فقط با 24 دلار، که 34 دلار از قیمت معمولی کمتر است.


منبع: https://www.cnet.com/deals/snag-apple-chargers-and-more-for-over-half-off-right-now-at-woot/#ftag=CAD590a51e