دسته‌ها
اخبار

سوار کردن تریلر با هوش مصنوعی فورد بسیار آسان است – بررسی Geek


مردی که از دستیار تری، حرفه ای فورد استفاده می کند
آب کم عمق

اگر تا به حال از تلاش برای اتصال تری، خود به کامیون سری F خود ناامید شده اید، فورد یک راه حل دارد: کاملاً جدید دستیار اتصال تری، فورد پرو. ویژگی مجهز به هوش مصنوعی به طور خودکار وسیله نقلیه شما را با تری، جفت می کند و با لمس یک دکمه آن را در فرآیند اتصال راهنمایی می کند.

<،on type="،on" cl،="lty-playbtn">
پخش ویدئو

Pro Trailer Hitch Assist بینایی کامپیوتر، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی را ،یب می کند تا یکی از ناامیدکننده ترین جنبه های حمل تری،، RV یا سایر انواع خودرو را ایجاد کند. دستیار دیجیتالی به طور خودکار سرعت، فرمان و ترمز کامیون را کنترل می کند تا مطمئن شود که با توپ دستی خود ،یب کاملی دارید. تیم داخلی فورد در حین توسعه این فناوری اولین صنعت، 60 حق ثبت اختراع را به دست آورد.

دستیار جدید اتصال به مجموعه رو به رشد فورد از فناوری‌های کمک راننده برای خودروهای سری F می‌پیوندد. از ویژگی‌های موجود می‌توان به Pro Trailer Backup Assist اشاره کرد که به راحتی با یک چرخش دستگیره از یک تری، نسخه پشتیبان تهیه می‌کند. علاوه بر این، این شرکت ترازوهای Onboard را ارائه می دهد که وزن تقریبی بار کامیون را اندازه گیری و نمایش می دهد. علاوه بر این، Smart Hitch رانندگان را قادر می‌سازد تا تری،ها را بارگیری کنند و بهترین شیوه‌های ایمنی را تضمین می‌کند.

دستیار Pro Trailer Hitch اکنون برای Ford F-150، F-150 Lightning و Super Duty در دسترس است. با این حال، این ابزار فقط برای اتصال معمولی است و عملکرد آن بسته به مدل متفاوت است.

منبع: آب کم عمق
منبع: https://www.reviewgeek.com/150333/hit،g-a-trailer-is-too-easy-with-fords-ai/