دسته‌ها
اخبار

سامسونگ گلکسی واچ 5 در حال دریافت یک ابزار تشخیص باتری است


عمر باتری یکی از ناامید کننده ترین چیزها در مورد Samsung Galaxy Watch 5 بود. علیرغم اینکه سامسونگ از باتری های ارتقا یافته بزرگتر برای سری Watch 5 خبر داد، این ادعاها در آزمایش اولیه ما ثابت نشد. با این حال، به نظر می رسد سامسونگ ابزاری را اضافه می کند که به شما امکان می دهد سلامت باتری Watch 5 خود را از طریق تلفن خود بررسی کنید. این مشکل را به طور کامل حل نمی کند، اما حداقل به کاربران کمک می کند ساعت های خود را بهتر حفظ کنند.

9to5Google برای اولین بار پشتیب، از ابزار مشاهده شد در جدیدترین آپدیت سری Watch 5. در حالی که این ویژگی هنوز فعال نشده است، “تشخیص دستگاه متصل” نامیده می شود و از طریق برنامه اعضای سامسونگ کار می کند. علاوه بر سلامت باتری، ابزار تشخیصی همچنین به شما امکان می‌دهد آزمایش‌هایی را روی صفحه لمسی و سایر ویژگی‌ها انجام دهید تا مطمئن شوید که درست کار می‌کنند. این به روز رس، همچنین پشتیب، از ویژگی برنامه آتی Camera Controller را برای سری گل،ی واچ 4 و 5 اضافه می کند. این ویژگی که هفته گذشته معرفی شد، به شما امکان می دهد زوم گوشی خود را مستقیماً از ساعت کنترل کنید.

جزئیات مربوط به ابزار تشخیصی مبهم بود و مشخص نیست که آیا این ابزار به دارندگان گوشی های هوشمند سامسونگ محدود می شود یا خیر. ما باید ببینیم که واقعاً پس از پخش زنده چقدر مفید است. این گفته، مراقبت از سلامت باتری در رابطه با عادات شارژ شما اگر می خواهید دستگاه شما دوام بیشتری داشته باشد همیشه مفید است. در این حالت، دسترسی به این اطلاعات روی صفحه نمایش بزرگتر گوشی برای افرادی که تحرک دست محدود یا دید ضعیفی دارند خوب است.

خوب است اگر سامسونگ از همان ابتدا عمر باتری ساعت هوشمند را کاهش دهد، اما هر بهبود عمر باتری سری 5 Watch 5 – هر چقدر هم که کوچک باشد – مورد استقبال قرار می گیرد. برای مثال، در حالی که عمر باتری سری گل،ی واچ 4 در زمان عرضه افتضاح بود، پس از چند به‌روزرس، نرم‌افزاری شاهد بهبودی بودیم. شگفت‌انگیز نیست، اما گل،ی واچ 4 ک،یک 42 میلی‌متری همکار من، دن سیفرت، اکنون می‌تواند به جای خاموش شدن تا ساعت 5 بعدازظهر، تمام روز را دوام بیاورد. این ابزار تشخیصی احتمالاً به خودی خود به‌روزرس، مهمی نخواهد بود، اما اصلاح شکاف‌های Wear OS 3 همچنان در جهت درست پیشرفت می‌کند.


منبع: https://www.theverge.com/2023/1/17/23558711/samsung-galaxy-watch-5-battery-wear-os-3