دسته‌ها
اخبار

روز رایگان کتاب کمیک این آخر هفته است. در اینجا تمام کمیک های رایگانی که می توانید بگیرید وجود دارد.


روز کتاب های مصور رایگان دوباره اینجاست، و مجموعه کاملی از کمیک های رایگان را برای شما به ارمغان می آورد تا به دستان کوچک و نابغه خود دست پیدا کنید.

این شنبه، 6 مه، روز رایگان کتاب کمیک برگزار می‌شود، رویدادی سالانه است که کمیک رایگان به شما اهدا می‌کند – تنها کاری که باید انجام دهید این است که به یک فروشگاه کتاب کمیک بروید و بپرسید. با این حال، این بدان م،ا نیست که شما فقط می تو،د تمام موجودی آنها را در یک گونی بزرگ و خنده دار جارو کنید.

در اینجا نحوه لذت بردن از روز کتاب کمیک رایگان و همچنین فهرستی از تمام کمیک های رایگ، که می تو،د انتخاب کنید، آورده شده است.

روز کتاب کمیک رایگان چگونه کار می کند؟

در روز رایگان کتاب کمیک، فروشگاه های کتاب های مصور شرکت کننده مجموعه ای از کمیک های رایگان دارند که به طور خاص برای توزیع در این رویداد چاپ شده اند. اینها ممکن است داستان‌های اصلی باشند که به‌طور خاص برای روز کتاب کمیک رایگان نوشته شده‌اند، بازنشر داستان‌های منتشر شده قبلی یا پیش‌نمایش داستان‌های آینده.

گذشته از این واقعیت که احتمالاً باید از یکی از کارکنان درخواست آنها را بکنید، این کمیک های رایگان به راحتی با لوگوی روز کتاب کمیک رایگان روی جلد آنها قابل شناسایی هستند. رنگ این لو،ا نیز نشان دهنده رده سنی هر کمیک است. سبز به این م،ی است که برای همه سنین من، است، آبی برای خوانندگان نوجوان یا بالاتر، و قرمز به این م،ی است که کمیک فقط برای مخاطبان بالغ است.

ا،ر کمیک های رایگان نیز به ،وان طنز طلایی یا کمیک نقره ای طبقه بندی می شوند، معمولا بسته به میزان محبوبیت آن ،اوین.

ممکن است توییت حذف شده باشد
(در یک برگه جدید باز می شود)

همچنین ببینید:

«آ،ین ما» به چیز مورد علاقه الی سلام می دهد: کمیک

در حالی که ده‌ها ،وان رایگان در روز کمیک وجود دارد که می‌تو،د از بین آنها انتخاب کنید، باید در انتخاب خود گزینش کنید. تعداد کمیک های رایگان مجاز برای هر نفر بسته به خط مشی هر فروشگاه متفاوت است و ممکن است با توجه به دسته بندی کمیک ها محدود شود. به ،وان مثال، ممکن است دو کمیک نقره ای و یک طلایی مجاز باشید.

این محدودیت‌ها به این م،ی است که همه شانس بیشتری برای گرفتن برخی از کمیک‌ها دارند، نه اینکه مجبور باشند با دست خالی از آنجا خارج شوند. حتی با این وجود، احتمالاً ایده خوبی است که زودتر حاضر شوید تا مطمئن شوید که ،اوین مورد نظر خود را دریافت می کنید.

نزدیکترین فروشگاه کتاب مصور من کجاست؟

وب سایت رایگان کتاب روز کمیک دارای یک فروشگاه یاب(در یک برگه جدید باز می شود) شما می تو،د برای پیدا ، نزدیکترین فروشگاه کتاب کمیک خود استفاده کنید. این رویداد جه، به اندازه‌ای محبوب است که به احتمال زیاد فروشگاه کمیک محلی شما در آن شرکت خواهد کرد، و حتی ممکن است چند تخفیف یا تخفیف دیگر در روز داشته باشند.

کتاب‌های کمیک موجود در روز کتاب کمیک رایگان ۲۰۲۳ کدامند؟

مجموعه روز کتاب کمیک رایگان امسال در آ،ین لحظه تغییر کرد، با بی شاهزاده از لیست حذف شد(در یک برگه جدید باز می شود) در میان نبرد حقوقی مداوم بین سازندگان آن و ناشر Action Lab. خوشبختانه، هنوز بیش از 40 کمیک رایگان در دسترس است، با یک کتاب من، برای همه سنین و سلیقه ها.

ممکن است توییت حذف شده باشد
(در یک برگه جدید باز می شود)

طنز طلا

تمام سنین

نوجوان (یا نوجوان +)

بالغ

ممکن است توییت حذف شده باشد
(در یک برگه جدید باز می شود)

کمیک نقره ای

تمام سنین

نوجوان (یا نوجوان +)

بالغ

ممکن است توییت حذف شده باشد
(در یک برگه جدید باز می شود)

کمیک دی سی

توزیع‌کننده دی‌سی کامی، نسخه‌های رایگان روز کتاب کمیک خود را به دسته‌های طلایی یا نقره‌ای ت،یم نمی‌کند، اما این بدان م،ا نیست که آنها این شنبه را در حاشیه سپری می‌کنند. لو،ای آبی روی تمام کمیک های رایگان DC نشان می دهد که آنها برای نوجوانان رتبه بندی شده اند، اگرچه ما گمان می کنیم که ممکن است به یک زوج بر،ب اشتباه داده شود.

نوجوان (یا نوجوان +)

  • Dawn of DC: Knight Terrors

  • کلارک و ل، / کلوپ هواداران: تیم بتمن

  • تصاحب دختر: داستان لوئیس لین
منبع: https://mashable.com/article/free-comic-book-day-2023