دسته‌ها
اخبار

دومین راه اندازی مجدد Hellboy رسما در راه است


تقریباً دو دهه پس از اکران فیلم به کارگرد، گی،مو دل تورو پسر جهنمی، شخصیت در حال راه اندازی مجدد مجدد است. Millennium Media تایید کرده است پسر جهنمی: مرد کج ماه آینده در بلغارستان وارد تولید می شود، ضرب الاجل گزارش ها. انتخاب بازیگران برای شخصیت اصلی (در ابتدا توسط ران پرلمن و سپس دیوید هاربر) مشخص نشده است، اما کارگرد، فیلم جدید بر عهده برایان تیلور است که بیشتر برای فیلم اکشن جیسون استاتهام شناخته شده است. میل لنگ.

شاید جالب تر از همه این باشد که مایک میگنولا، خالق اصلی کمیک، فیلمنامه فیلم آینده را در کنار کریس گلدن نوشته است. گزارش شده است که هر دو روی فیلمنامه ریبوت سال 2019 کار کرده اند توسط هالیوود ریپورتراگرچه اندرو کازبی نهایتاً تنها اعتبار نوشتن فیلمنامه را به دست آورد. راه اندازی مجدد سال 2019 به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود که هم یک ش،ت تجاری و هم بحر، بوده است حدود 55 میلیون دلار در با، آفیس با بودجه 50 میلیون دلاری

مهلت گزارش به صراحت نمی گوید که فیلم چه شکلی خواهد داشت ولی بحث فیلم – که در ابتدا خبر از ادم نادرستتولید – می گوید که اکشن زنده خواهد بود. ادم نادرست در ابتدا به ،وان ،وان یک کمیک پسر جهنمی از سال 2008 استفاده شد. در اینجا خلاصه داستان فیلم آینده از ضرب الاجل:

فیلم جدید پسر جهنمی و یک مامور تازه کار BPRD را در روستایی آپا،ا در دهه 1950 می بیند. در آنجا، آنها یک جامعه کوچک را کشف می کنند که توسط جادوگران تسخیر شده است، به رهبری یک شیطان محلی که ارتباطی نگران کننده با گذشته پسر جهنمی دارد: مرد کج.

جفری گرینشتاین، رئیس رسانه‌های هزاره گفت: «مرد کج‌رفته از همه فیلم‌های قبلی پسر جهنمی که در آن مایک مینیولا و خالق کمیک‌ها در نهایت نسخه‌ای معتبر از داستان‌ها و شخصیت‌های او را در قالب فیلم به نمایش می‌گذارند، انحراف است.» این اولین فیلم از سری فیلم‌هایی است که مخاطبان را به شیوه‌های آشنا (و جدید) مجذوب خود می‌کند.»

تاریخ انتشار برای پسر جهنمی: مرد کج هنوز اعلام نشده است


منبع: https://www.theverge.com/2023/2/20/23607006/،boy-the-crooked-man-second-reboot-brian-taylor-،uction-2023