دسته‌ها
اخبار

دستیار هوش مصنوعی بدون صفحه‌نمایش پوشیدنی Humane در اولین کلیپ‌های نمایشی فاش شد


Humane، استارت آپی که توسط کارمندان سابق اپل، عمران چاودری و بت، بونگیوورنو تأسیس شده است، اولین نمایش زنده دستگاه جدید خود را ارائه کرده است. یک گجت پوشیدنی با نمایشگر پیش بینی شده و ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی که به ،وان دستیار شخصی عمل می کند.

Chaudhri، که به ،وان رئیس و رئیس Humane خدمت می کند، این دستگاه را در طول یک سخنر، TED روی صحنه نمایش داد، که ضبط شده است. به دست آمده توسط مع، و دیگران قبل از انتشار عمومی مورد انتظار آن در 22 آوریل.

Chaudri در نظراتی که توسط رونویسی شده می گوید: «این نوع جدیدی از دستگاه و پلت فرم پوشیدنی است که کاملاً از پایه برای هوش مصنوعی ساخته شده است. مع،. «و کاملاً مستقل است. برای جفت شدن با آن به گوشی هوشمند یا دستگاه دیگری نیاز ندارید.»

به لطف ارائه، ما اکنون حداقل ایده ای داریم که دستگاه می تواند چه کاری انجام دهد و چگونه می تواند بدون رابط صفحه نمایش لمسی سنتی انجام دهد. در طول ارائه، Chaudhri دستگاه را در جیب سینه‌اش می‌گذارد، به جای کلمه بیدار به آن ضربه می‌زند و سپس فرمان‌های صوتی مانند شما را با بلندگوی هوشمند Amazon Ec، صادر می‌کند. Axios یادداشت که دستگاه از دستورات حرکتی نیز پشتیب، می کند.

چائودری می‌گوید: «این را تصور کنید، شما تمام روز در جلسات بوده‌اید و فقط می‌خواهید خلاصه‌ای از چیزهایی را که از دست داده‌اید، خلاصه کنید. در پاسخ، دستگاه خلاصه ای از “ایمیل ها، دعوت نامه های تقویم و پیام ها” را ارائه می دهد. دقیقاً مشخص نیست که این ابزار پوشیدنی از کجا این اطلاعات را از نظرات Chaudri در مورد عدم نیاز به تلفن هوشمند جفت شده است،اج می کند، بنابراین احتمالاً به خدمات مبتنی بر ابر متصل است.

علاوه بر پاسخ‌های گفتاری، دستگاه همچنین می‌تواند یک صفحه نمایش را بر روی سطوح مجاور پخش کند. در یک نقطه از ارائه، Chaudri یک تماس تلفنی از Bethany Bongiorno (هم بنیانگذار، مدیر عامل و همسر Chaudri) دریافت می کند که دستگاه روی دست او پخش می کند. زاویه دوربین چگونگی تماس Chaudri را مبهم می‌کند، و به‌نظر نمی‌رسد او در هیچ نقطه‌ای با صفحه نمایش داده شده روی دستش تعامل داشته باشد، علی‌رغم اینکه رابط کاربری شبیه دکمه‌ها را نشان می‌دهد. اما، او می تواند تماس را طوری حفظ کند که انگار از یک تلفن روی بلندگو استفاده می کند.

این دستگاه علاوه بر قابلیت نمایش یک صفحه نمایش، دارای دوربینی نیز می باشد که نشان می دهد اشیاء موجود در دنیای اطراف آن را شناسایی می کند، مشابه آنچه که در یک سکوی سرمایه گذار فاش شده مشاهده کردیم. چادری روی صحنه از دوربین برای شناسایی یک شکلات استفاده می کند و به او توصیه می کند که آن را بر اساس نیازهای غذایی خود بخورد یا نه.

در نهایت، یک نمایش ترجمه وجود دارد، که در آن Chaudri دکمه ای را روی دستگاه نگه می دارد، جمله ای را می گوید و سپس منتظر می ماند تا ابزار پوشیدنی Humane همان جمله را به زبان فرانسوی بخواند. در این کلیپ، Chaudri هرگز به دستگاه دستور نمی دهد که کلمات خود را ترجمه کند، بنابراین مشخص نیست که چگونه این قابلیت را فعال می کند.

چاودری می‌گوید: «ما دوست داریم بگوییم که این تجربه بدون صفحه، بدون درز و حس است و به شما امکان می‌دهد در حالی که در محیط اطراف خود حضور دارید، به قدرت مح،ات دسترسی داشته باشید، تعادلی را که مدتی است احساس می‌کنید در جای خود نیست، برطرف کنید. مع،.

Humane دور از اولین شرکتی است که سعی در ارائه این نوع ویژگی ها داشته است، اما قابل توجه است که تلاش می کند همه این کارها را در یک دستگاه نسبتا جمع و جور و بدون صفحه نمایش انجام دهد که به تلفن هوشمند جفت شده نیاز ندارد. اما چیزی که برای من نامشخص است این است که وقتی در مکان های عمومی یا عجله دارید، دستگاه چقدر قابل استفاده خواهد بود. با همه ایراداتشان، گوشی‌های هوشمند هنوز هم در دسترسی سریع شما به جزئیات مورد نیاز، و نمایش آن‌ها روی صفحه‌ای که فقط شما می‌تو،د آن را ببینید عالی هستند، و مشخص نیست که ،یبی از صفحه‌نمایش و بلند،ای Humane می‌تواند با آن مطابقت داشته باشد یا خیر. فقط الان.
منبع: https://www.theverge.com/2023/4/21/23692368/humane-ted-talk-imran-chaudhri-wearable-screenless-device-voice-commands-projected-screen