دسته‌ها
اخبار

در اینجا نرخ های بازپرداخت امروز، 24 آوریل 2023 آمده است: نرخ ها افزایش می یابد


میانگین نرخ‌های بازپرداخت 15 ساله و 30 ساله در این هفته افزایش یافت. در همان زمان، میانگین نرخ‌های بازپرداخت 10 ساله ثابت نیز افزایش یافت.

در بحبوحه مبارزه مداوم خود برای مبارزه با تورم، فدرال رزرو افزایش 0.25 درصدی نرخ وجوه فدرال هدف خود را در 22 مارس اعلام کرد. هفته آینده، بانک مرکزی جلسه ماه مه خود را برگزار خواهد کرد و احتمالاً افزایش 0.25 درصدی دیگر نرخ بهره را اعلام خواهد کرد. نرخ‌های تامین مالی مجدد، مانند نرخ‌های وام مسکن، به صورت روزانه در نوسان هستند و می‌توانند در واکنش به آن شاهد حرکت‌های بیشتری باشند.

گفت: «در آینده، این احتمال وجود دارد که نرخ وام مسکن همچنان به نوسانات خود ادامه دهد، زیرا بازار مسکن به ابهامات حاکم بر اقتصاد امروز واکنش نشان می دهد. کانال یعقوب، اقتصاددان ارشد در بازار وام LendingTree.

از آنجایی که فدرال رزرو به شدت نرخ وجوه فدرال را در سال 2022 افزایش داد، نرخ‌های تامین مالی مجدد افزایش یافت، اما ما نشانه‌هایی را می‌بینیم که ممکن است با کاهش تورم، نرخ‌ها به آرامی شروع به کاهش کنند.

برای دو جلسه اول سال 2023، فدرال رزرو در انتظار دیدن اثرات تجمعی تغییرات سیاست بر تورم، سرعت آهسته‌تری از افزایش را اتخاذ کرده است.

در حالی که تورم همچنان با،ت، از زمان اوج خود در ژوئن 2022، هر ماه به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. فدرال رزرو سیگنال داد ممکن است برای رسیدن به هدف تورم 2 درصدی، «تحکیم بیشتر سیاست» لازم باشد.

در مورد نرخ وام مسکن – ما معتقدیم که فدرال رزرو پس از نشست ماه مه متوقف خواهد شد. سوال در حال حاضر فقط این است که آنها در ماه می چه خواهند کرد.” شموئل شایویتز، رئیس و مدیر ارشد وام در Approved Funding، یک بانک ملی وام مسکن. ما معتقدیم که آنها ممکن است یک افزایش کوچک 25 واحدی دیگر انجام دهند و سپس نسبت به واکنش بازار از آنجا هوشیار باشند.

نگاه كردن میانگین نرخ وام مسکن در سال گذشته، نرخ وام مسکن در اوا، سال 2022 به اوج خود رسید و از آن زمان روند کاهشی داشته است. ما هنوز با نرخ های کم سابقه بازپرداخت در سال های 2020 و 2021 فاصله داریم، اما وام گیرندگان ممکن است شاهد کاهش نرخ ها در سال 2023 باشند.

گرگ مک براید، CFA و تحلیلگر ارشد مالی در Bankrate گفت: «با پس‌زمینه کاهش فشارهای تورمی، ما باید در طول سال شاهد کاهش مداوم نرخ‌های وام مسکن باشیم، به‌ویژه اگر اقتصاد و بازار کار به طور قابل‌توجهی کند شود». (بانکرات، مانند CNET Money، متعلق به Red Ventures است.) او انتظار دارد که نرخ وام مسکن ثابت 30 ساله به پایان سال نزدیک به 5.25٪ برسد.

صرف نظر از اینکه نرخ ها به کجا می روند، مالکان خانه نباید بر زمان بندی بازار تمرکز کنند و در عوض باید تصمیم بگیرند که آیا تامین مالی مجدد برای وضعیت مالی آنها منطقی است یا خیر. تا زم، که بتو،د نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید، سرمایه گذاری مجدد احتمالاً باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد. حساب کنید تا ببینید آیا برای اه، مالی و اه، فعلی شما منطقی است یا خیر. اگر تصمیم به تامین مالی مجدد دارید، مطمئن شوید که نرخ‌ها، کارمزدها و نرخ درصد سالانه – که هزینه کل وام گرفتن را نشان می‌دهد – از وام‌دهندگان مختلف را برای یافتن بهترین معامله با یکدیگر مقایسه می‌کنید.

بازپرداخت 30 ساله با نرخ ثابت

برای بازپرداخت‌های جدید 30 ساله، متوسط ​​نرخ در حال حاضر 7.03 درصد است که نسبت به هفته قبل 2 واحد افزایش یافته است. (یک امتیاز معادل 0.01٪ است.) یک بازپرداخت مجدد 30 ساله معمولاً پرداخت ماهانه کمتری نسبت به یک 15 ساله یا 10 ساله دارد. اگر در حال حاضر در پرداخت ماهانه خود با مشکل مواجه هستید، یک بازپرداخت 30 ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با این حال، توجه داشته باشید که نرخ بهره معمولاً در مقایسه با بازپرداخت 10 یا 15 ساله بالاتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کمتری پرداخت خواهید کرد.

بازپرداخت 15 ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ بازپرداخت 15 ساله ثابت در حال حاضر 6.33 درصد است که نسبت به هفته گذشته 13 واحد افزایش یافته است. تامین مالی مجدد به وام ثابت 15 ساله از وام ثابت 30 ساله احتمالاً پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. با این حال، شما همچنین می تو،د وام خود را سریعتر پرداخت کنید و در طول عمر وام در پول خود صرفه جویی کنید. نرخ‌های 15 ساله به طور معمول کمتر از نرخ‌های 30 ساله است که به شما کمک می‌کند در درازمدت حتی بیشتر پس‌انداز کنید.

بازپرداخت 10 ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ وام 10 ساله 10 ساله 6.45 درصد است که نسبت به هفته گذشته 11 واحد افزایش یافته است. در مقایسه با بازپرداخت 15 یا 30 ساله، یک بازپرداخت 10 ساله معمولاً نرخ بهره کمتری دارد اما پرداخت ماهانه بالاتری دارد. یک بازپرداخت 10 ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در دراز مدت در بهره صرفه جویی کنید. با این حال، باید بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید که توانایی پرداخت ماهانه بالاتر را دارید.

جایی که نرخ ها به سمت آن حرکت می کنند

در آغاز همه‌گیری، نرخ بهره مجدداً به پایین‌ترین حد تاریخی رسید. اما در اوایل سال 2022، فدرال رزرو در تلاش برای مهار تورم سرسام آور، افزایش نرخ بهره را آغاز کرد. در حالی که فدرال رزرو مستقیماً نرخ وام مسکن را تعیین نمی کند، افزایش نرخ فدرال رزرو منجر به افزایش هزینه استقراض در میان ا،ر محصولات وام مصرفی، از جمله وام مسکن و تامین مالی مجدد شد. نرخ وام مسکن در اوا، سال 2022 به بالاترین حد خود در 20 سال گذشته رسید.

داده های اخیر نشان می دهد که تورم کلی از زمان اوج خود در ژوئن 2022 به آرامی اما پیوسته در حال کاهش بوده است، اما همچنان بسیار بالاتر از هدف تورم 2 درصدی فدرال رزرو باقی مانده است. پس از افزایش 25 واحدی در ماه مارس، نرخ ها فدرال رزرو اشاره کرده است (PDF) قصد دارد سرعت افزایش نرخ خود را در طول سال 2023 کاهش دهد – اما نه متوقف کند. انتظار کاهش شدید یا بازگشت به پایین‌ترین سطح دوران همه‌گیری را داشته باشید.

ما با استفاده از داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Bankrate، روند نرخ باز‌فاینانس را دنبال می‌کنیم. در اینجا ج،ی با میانگین نرخ های بازپرداختی که توسط وام دهندگان در سراسر کشور گزارش شده است آورده شده است:

متوسط ​​نرخ بهره بازپرداخت

تولید – محصول نرخ یک هفته پیش تغییر دادن
تعمیر ثابت 30 ساله 7.03٪ 7.01٪ +0.02
تعمیر ثابت 15 ساله 6.33٪ 6.20٪ +0.13
اصلاح 10 ساله ثابت 6.45٪ 6.34٪ +0.11

نرخ ها از 24 آوریل 2023.

نحوه یافتن نرخ های بازپرداخت مجدد شخصی

درک این نکته مهم است که نرخ های تبلیغاتی آنلاین اغلب به شرایط خاصی برای واجد شرایط بودن نیاز دارند. نرخ بهره شما تحت تاثیر شرایط بازار و همچنین سابقه اعتباری خاص، مشخصات مالی و برنامه کاربردی شما خواهد بود.

داشتن امتیاز اعتباری بالا، نسبت استفاده از اعتبار پایین و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع به شما کمک می کند تا بهترین نرخ های بهره را دریافت کنید. شما می تو،د احساس خوبی نسبت به نرخ بهره متوسط ​​آنلاین داشته باشید، اما مطمئن شوید که با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید تا نرخ های خاصی را که واجد شرایط آن هستید، ببینید. برای دریافت بهترین نرخ های بازپرداخت، ابتدا باید درخواست خود را تا حد امکان قوی کنید. بهترین راه برای بهبود رتبه بندی اعتباری خود این است که امور مالی خود را مرتب کنید، از اعتبارات مسئولانه استفاده کنید و اعتبار خود را به طور منظم نظارت کنید. فراموش نکنید که با چندین وام دهنده صحبت کنید و در اطراف ،ید کنید.

اگر نرخ من،ی دریافت کنید یا بتو،د وام خود را زودتر پرداخت کنید، می تواند یک حرکت عالی باشد – اما به دقت در نظر بگیرید که آیا در حال حاضر این گزینه برای شما من، است یا خیر.

چه زم، باید سرمایه گذاری مجدد کنم؟

به طور کلی، اگر می تو،د نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ بهره فعلی خود دریافت کنید، یا اگر باید مدت وام خود را تغییر دهید، ایده خوبی است که دوباره سرمایه گذاری کنید. هنگام تصمیم‌گیری برای تامین مالی مجدد، حتماً عوامل دیگری را به غیر از نرخ‌های بهره بازار در نظر بگیرید، از جمله مدت زم، که قصد دارید در خانه فعلی خود بم،د، طول مدت وام و میزان پرداخت ماهانه خود. و هزینه‌ها و هزینه‌های بسته شدن را فراموش نکنید، که می‌تواند زیاد شود.

با افزایش نرخ بهره در طول سال 2022، مجموعه متقاضیان تامین مالی مجدد منقبض شد. اگر خانه خود را زم، ،یداری کردید که نرخ بهره کمتر از امروز بود، ممکن است فایده مالی در تامین مالی مجدد وام مسکن شما وجود نداشته باشد.
منبع: https://www.cnet.com/personal-finance/mortgages/here-are-todays-refinance-rates-april-24-2023-rates-rise/#ftag=CAD590a51e