دسته‌ها
اخبار

در اینجا به دلیل نیاز به جاروبرقی رباتی است که خود را خالی کند


جاروبرقی های روباتی در چند سال گذشته راه طول، را پیموده اند. چیزی که به ،وان یک دستگاه طاقچه که مستعد افتادن از پله‌ها یا گیر افتادن در ،اب‌بازی‌های حیوانات خانگی بود، اکنون می‌تواند کف‌های شما را برای هفته‌ها بدون هیچ ورودی دستی تمیز نگه دارد. آنها در اشکال، اندازه‌ها و بودجه‌های مختلف وجود دارند – اما اگر به‌دنبال ،ب بیشترین سود برای پول خود هستید، باید به دنبال یک مدل ممتاز باشید که می‌داند چگونه ،‌های خود را به طور خودکار خالی کند.

برخی از جاروبرقی های روباتی بیشتر سردرد هستند تا کمکی

نمای نزدیک از ربات Shark Ion Robot RV761 که روی یک کف چوبی سخت جاروبرقی می‌کشد.

درخواست تجدید نظر از جاروبرقی ربات ساده است. این هیولاهای کوچک دایره ای شکل به جای اینکه مجبور باشید خانه خود را هر چند روز یکبار جاروبرقی بکشید، می توانند ، ها، ، حیوانات خانگی، خاک و هر چیز دیگری را که در فرش های شما پنهان شده است، بدون نیاز به ،یف ، دستانتان بمکند.

متأسفانه، این واقعیت برای ا،ریت قریب به اتفاق جاروبرقی های روباتی موجود امروزی نیست. اگر یک ربات جاروبرقی سطح پایه (یا حتی میان رده) را انتخاب کنید، باید با تعمیر و نگهداری بسیار بیشتری از آنچه انتظار دارید سر و کار داشته باشید. از گره‌شدن برس آن تا تحمل نظافت کم، ممکن است زمان بیشتری را برای نگهداری از جاروبرقی ربات خود صرف کنید تا زم، که جاروبرقی سنتی را انتخاب می‌کردید.

بدتر از آن، پس از هر تمیز ،، سطل ، کوچک آن را خالی می‌کنید – و از آنجایی که سطل ، آن بسیار کوچکتر از جاروبرقی سنتی است، اگر به کار خود ادامه دهید، اغلب می‌تواند به طرز قابل توجهی ،یف شود.

ربات‌های سطح ورودی نیز با اجزای سطح پایه ساخته شده‌اند، بنابراین اگر متوجه چرخ‌های جیر جیر، برس‌هایی که دائماً روی الیاف بلند گیر می‌کنند یا فیلترهای سطل ، که به راحتی مسدود می‌شوند، تعجب نکنید.

همه چیز در مورد ایستگاه اتصال است

ECOVACS DEEBOT T1 OMNI با ،ه نزدیک

اگر می‌خواهید واقعاً نیازهای جاروبرقی خود را خودکار کنید، تقریباً لازم است مدلی را ب،ید که بتواند سطل ، خود را خالی کند. این جاروبرقی‌های روباتی ارزان نیستند (بیشتر آنها حدود 1000 دلار هستند)، اما به شما اجازه می‌دهند هفته‌ها (گاهی ماه‌ها) بدون هیچ گونه مداخله دستی کار کنید.

پس از هر تمیز ،، تمام جاروبرقی ربات به ایستگاه اتصال خود باز می گردد. و اگر مدلی با قیمت پایین تر انتخاب کردید، اینجاست که اتوماسیون به پایان می رسد و تلاش دستی شما یک بار دیگر لازم است.

اما اگر مدلی با قیمت بالاتر انتخاب کردید، این اقدام تازه شروع شده است. ایستگاه اتصال نه تنها جاروبرقی شما را شارژ می کند، بلکه به طور خودکار سطل ، خود را در یک م،ن بزرگتر خالی می کند که می تواند هفته ها قبل از پر شود. و اگر جاروبرقی شما به ،وان جاروبرقی دو برابر می شود، ایستگاه اتصال نیز ممکن است برای تمیز ، و خشک ، موپ هدها با استفاده از مخازن آب متصل به کار باشد.

به عبارت دیگر، جاروبرقی‌های روباتی با ایستگاه‌های اتصال پیشرفته و توانایی تخلیه خود، سرانجام رویای تمیز ، خودکار را محقق می‌سازد.

فقط جاروبرقی‌های نخبه ربات‌ها با این هیاهو زندگی می‌کنند

Roborock S8 Pro Ultra در داک خود قرار دارد.

در حالی که ،ج ، 500 دلار و انتخاب یک جاروبرقی معمولی ربات می تواند فریبنده باشد، بهتر است پول خود را پس انداز کنید، بودجه خود را افزایش دهید و برای انتخاب یک مدل 1000 دلاری ممتاز کمی بیشتر منتظر بم،د. به هر حال، جاروبرقی ربات به منظور صرفه جویی در وقت شما است – اما اگر دائماً با نیاز به خالی ، سطل های ، سر و کار دارید، این هدف یک ربات را ش،ت می دهد.

مدل‌های گران‌قیمت نیز معمولاً مهارت‌های تمیز ، بهتری را با چیزی شبیه به لو، ارائه می‌دهند Roborock S8 Pro Ultra تقریباً سه برابر دستگاه‌های ارزان‌تر مکش را ارائه می‌کند. آنها همچنین دارای نرم افزار نقشه برداری و ناوبری قوی تری هستند که به آنها اجازه می دهد به طرز ماهرانه ای از هر چیزی که روی زمین باقی مانده است جلوگیری کنند و در عین حال با هر اینچ ممکن از خانه شما مق، کنند. این بدان م،است که هرگز وسوسه نمی‌شوید که یک جاروبرقی سنتی را بیرون بیاورید و یک تمیز ، نقطه‌ای انجام دهید، کاری که ممکن است با مدل‌های کوچک‌تر مرتباً انجام دهید.

البته، حتی این ربات های سطح بالا هنوز هم نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند. هر چند وقت یکبار باید فیلترهای آنها را تمیز کنید یا ،متی را که در حال فرسوده شدن است جایگزین کنید. اما هنگامی که از یک جاروبرقی روباتی استفاده کردید که می داند چگونه خود را خالی کند و کاملاً خودکار است، بازگشت به چیز دیگری دشوار است.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/،me/you-need-a-self-emptying-robot-vacuum/