دسته‌ها
اخبار

دختر لوفی در مرکز یک رمز و راز بسیار آرامش بخش است


از سال 2017، جید – با نام مستعار چهره کانال یوتیوب دختر لوفی – یک همراه تقریباً ثابت برای طرفداران موسیقی آرام و متفکرانه بوده است. حالا، او گم شده است. تقریباً در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی، جید و زنجبیلش ناپدید شدند، و از زم، که کانال یوتیوب برای چند روز در سال گذشته از بین رفت، طرفداران Lofi Girl اینقدر سر و صدا نداشتند.

در غیاب او، جریان به آرامی روی پنجره ای که در یکی از ساختمان های روبروی خانه جید یافت می شد، بزرگ شد. یک نور آبی چشمک زن یک کد مورس تولید کرد که طرفداران به آن اشاره ،د . تا زمان نگارش این مقاله، چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد. با کلیک بر روی دکمه “راه اندازی” شما را به یک ث،ه هدایت می کند که در حال پخش موسیقی محیطی است. این جریان دارای ساعتی است که برای 11 آوریل در ساعت 13:00 به وقت شرقی در حال شمارش مع، است. خارج از آن، چیز زیادی برای ادامه وجود ندارد. اتاق غرق در نور آبی است و پر از یادگاری های اولیه، از جمله مدل Gunpla از و یک . همه اینها به چه چیزی اشاره می کند، هیچ ، به جز یک کمپین بازاریابی مفصل نمی داند.

در اوایل روز، Team AMW، آژانس بازاریابی که نماینده کانال Lofi Girl است، نوید یک “سورپرایز” در 11 آوریل که “تجربه همهجانبه” کانال را به اوج جدیدی می برد. مانند ، در حال حاضر وجود دارد می تو،د ،ید کنید، بنابراین احتمالاً چیز دیگری در افق درگیر است. در هر صورت، فردا خواهیم فهمید که این معما چگونه به پایان می رسد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/lofi-girl-is-at-the-center-of-a-very-relaxing-mystery-224022657.html?src=rss