دسته‌ها
اخبار

داستان‌های برتر: لو رفتن آیفون 15، تغییرات توزیع بتا iOS و موارد دیگر


هنوز بیش از شش ماه از رونمایی رسمی سری آیفون 15 باقی مانده است، اما شایعات و افشاگری ها با ع، های جاسوسی جدید، رندرهای مبتنی بر افشای CAD و جزئیات تازه در هفته های اخیر در حال افزایش است.

داستان های برتر 25 فوریه 2023
مدل‌های جدید مک نیز در دست ساخت هستند، زیرا ما به دنبال مک‌بوک ایر 15 اینچی و مک پرو سیلی، اپل و همچنین به‌روزرس،‌های بیشتر در آینده هستیم، بنابراین برای اطلاعات بیشتر در مورد این داستان‌ها و موارد دیگر به ادامه مطلب بروید!

نشت آیفون 15 جزیره پویا، پورت USB-C و موارد دیگر را فاش می کند

تصویر ادعایی از آیفون 15 استاندارد این هفته توسط حساب توییتر @URedditor به بیرون درز کرد. این افشاگری نشان می‌دهد که دستگاه دارای جزیره دینامیک و پورت USB-C، همانطور که شایعه شده‌است، در حالی که طراحی کلی مشابه آیفون 14 استاندارد را حفظ می‌کند.

ویژگی 2 آیفون 15 فیروزه ای و سرخابی


رندرهای سه بعدی آیفون 15 نیز در این هفته بر اساس CAD های لو رفته ظاهر شد و نگاهی اضافی به دستگاه ارائه کرد.

تعداد تغییرات بیشتری برای مدل‌های آیفون 15 پرو انتظار می‌رود که طبق شایعات حداقل 8 ویژگی جدید از جمله قاب تیت،ومی در آیفون 15 استاندارد موجود نخواهد بود. همچنین شایعه شده است که مدل‌های آیفون 15 پرو دارای یک گزینه رنگ قرمز تیره جدید با گزینه‌های صورتی و آبی روشن برای مدل‌های استاندارد آیفون 15 هستند.

اپل برای جلوگیری از دریافت رایگان نسخه بتای توسعه دهندگان iOS 17 توسط کاربران آیفون اقدام می کند

اولین نسخه بتای iOS 16.4 منوی جدید «به‌روزرس،‌های بتا» را در برنامه تنظیمات معرفی کرد که به اعضای برنامه توسعه‌دهنده اپل اجازه می‌دهد تا نسخه‌های بتای توسعه‌دهنده iOS را مستقیماً روی آیفون فعال کنند، بدون اینکه نیازی به نصب نمایه پیکربندی از اپل باشد.

ویژگی iOS 17 در تلفن


این تغییر باعث می‌شود کاربران آیفونی که برای برنامه ۹۹ دلاری در سال هزینه نمی‌کنند، نتوانند نسخه بتای توسعه‌دهنده iOS 17 را در ماه ژوئن در WWDC نصب کنند.

محبوبیت اپل با Gen Z چالش هایی را برای اندروید به همراه دارد

گزارشی از فایننشال تایمز این هفته نشان داد که چگونه جوانان آمریکایی اپل را به شرکت‌های رقیب ترجیح می‌دهند، که باعث تغییر نسلی به سمت دستگاه‌های اپل در میان فشار اجتماعی می‌شود.

بنر دور رویداد اپل


طبق این گزارش، مصرف‌کنندگان جوان‌تر نگران طرد شدن از نظر اجتماعی به دلیل نداشتن آیفون هستند – پدیده‌ای که جوانان را به سمت ،ید سایر محصولات و خدمات اپل سوق می‌دهد.

اپل تراشه‌های 3 نانومتری TSMC را برای آیفون 15 پرو و ​​M3 مک سفارش می‌دهد.

طبق گزارش‌ها، اپل تمام سفارش‌های موجود برای N3 را تضمین کرده است، فرآیند 3 نانومتری نسل اول TSMC که احتمالاً در سری آیفون 15 پرو آینده و همچنین مک‌بوک‌های جدیدی که قرار است در نیمه دوم سال 2023 عرضه شوند، استفاده خواهد شد.

ویژگی m3 مشکی


فرآیند جدید در مقایسه با تراشه‌های موجود، بهبودهای کارایی قابل‌توجهی را ارائه می‌دهد که ،یبی از عملکرد بهتر و مصرف انرژی کمتر را ممکن می‌سازد. نسخه بهبودیافته N3 معروف به N3E نیز اوا، امسال عرضه می‌شود و انتظار می‌رود اپل اولین مشتری TSMC باشد که از آن استفاده می‌کند و همچنین تلاش می‌کند همچنان در لبه فناوری تراشه باقی بماند.

اپل فایل‌های بلوتوث 5.3 را در میان شایعات مربوط به مک‌بوک ایر و مک پرو جدید فهرست می‌کند

اپل این هفته فهرست جدیدی را در پایگاه داده راه اندازی بلوتوث استودیو ثبت کرد، حرکتی که گاهی اوقات پیش‌بینی عرضه محصولات جدید است. بایگ، به فهرست قبلی مربوط به macOS اشاره می‌کند، که نشان می‌دهد پرونده می‌تواند مربوط به مک‌های آینده باشد.

قابلیت اندازه های چندگانه MacBook Air


شایعه شده است که اپل قصد دارد یک مک بوک ایر 15 اینچی بزرگتر و یک مک پرو جدید با تراشه های سری M2 را برای عرضه در نیمه اول سال 2023 برنامه ریزی کند.

خبرنامه MacRumors

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای از هفته با توجه به تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و به هم پیوستن داستان‌های مرتبط برای یک داستان بزرگ تبدیل می‌کند. نمای تصویر

پس اگر می خواهید داشته باشید داستان های برتر مانند خلاصه بالا که هر هفته به صندوق پست ایمیل شما تحویل داده می شود، مش، شدن در خبرنامه ما!


منبع: https://www.mac،ors.com/2023/02/25/top-stories-ip،ne-15-leaks-beta-distribution/