دسته‌ها
اخبار

خرید و فروش کتاب دست دوم کنکور هنر خرید اینترنتی کتابهای کنکوری هنر کتاب کمک آموزشی کنکور هنر | ketabko

خرید و فروش کتاب دست دوم کنکور هنر خرید اینترنتی کتابهای کنکوری هنر کتاب کمک آموزشی کنکور هنر | ketabko

کتاب‌های جامع و میکرو طبقه‌بندی این انتشارات برای جمع‌بندی مطالب درسی خرید کتاب کمک درسی کنکور هنر بسیار کارآمد هستند. انتشارات آیندگان، کارنامه کتاب، مبتکران، منشور دانش، راه اندیشه و الگو نیز با تالیف منابع غنی آموزشی برای دروس تخصصی کنکور هنر توانسته‌اند جایگاهی ویژه در این حوزه پیدا کنند. این کتاب راهی برای سنجش خلاقیت دانش آموزان هنر در درک تصویر است و با مثال‌های متفاوت و عمیق به فهم بهتر زوایای متفاوت یک تصویر کمک می‌کند.

  • این مساله باعث می شود زمان کمتری را روی تست ها بگذارند و با تسلط کامل به سراغ تست ها بروند.
  • که برای تسلط بر آن ها باید از منابع مفید آموزشی و کتاب هایی که روش های تست زنیرا به درستی آموزش می دهند، بهره ببرید.
  • انتشارات کارنامه کتاب، انتشارات راه اندیشه، انتشارات شباهنگ و انتشارات اتود جزو آن دسته از ناشرانی هستند که تلاش می‌کند کتاب‌ های این رشته را به دست داوطلبان برسانند.

دروس تخصصی کنکور هنر شامل دروس درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی و فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی و کتب درسی مرتبط با خواص مواد می باشد. دروس عمومی کنکور سراسری که در هر 5 گروه آزمایشی یکسان است شامل زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی می باشد. طبق مصوبه جدید سازمان سنجش تمامی دروس عمومی از سال 1402 به بعد از کنکور حذف شده و به سوابق تحصیلی منتقل می شود.

کتاب آبی خلاقیت موسیقی قلم چی

هنر یک رشته شناور است که کنکور آن، در کنار رشته‌های نظری، به طور سالانه برگزار می‌شود و داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در هر یک از گرایش‌های هنر هستند می‌توانند علاوه بر گروه آزمایشی خود و یا به طور مستقل در این کنکور شرکت کنند. اما؛ مهمترین نکته‌ای که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند، این است که برای موفقیت در کنکور هنر باید از منابع خوب و معتبر استفاده کنند. در ادامه‌ی مطلب، همه چیز درباره‌ی کتاب‌های کنکور هنر به شما عزیزان معرفی خواهند شد.

درس درک عمومی هنر

لذا، به دانش آموزان متقاضی پیشنهاد می شود در این مدت زمان به تهیه و مطالعه منابع دروس تخصصی خود پرداخته تا در زمان مقرر از سوی سنجش خبر نهایی در این خصوص اعلام شود. برای موفقیت در کنکور سراسری هنر، در کنار برنامه ریزی اصولی و مطالعه کتب درسی خود، از منابع مفید و موثر کمک آموزشی نیز استفاده نمایید. به رشته های بدون کنکور اختصاص داده شده است اما پذیرش در بسیاری از دانشگاه های پرطرفدار، منوط به شرکت در آزمون و کسب رتبه برتر می باشد.

درک عمومی هنر راه اندیشه

با مطالعه کتاب درسی در کنار منابع مفید آموزشی و تستی و همچنین برنامه ریزی اصولی می توانید خود را برای حضور در عرصه رقابت آماده نمایید. برای دریافت فایل فهرست حذفیات و منابع کنکور هنر بایستی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه کنید. برای کسب اطلاع از ضریب دروس عمومی و تخصصی و رشته های کنکور هنر به مقاله “لیست رشته های کنکور هنر” مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی “دریافت مشاوره تلفنی” بفشارید.