دسته‌ها
اخبار

جادوگران ساحل ناشر «جادو: گردهمایی»، پینکرتون ها را به دنبال افشاگری فرستاد.


هنگامی که یک مجموعه بسیار مورد انتظار از سحر و جادو: گردهمایی کارت‌هایی که هفته گذشته در یوتیوب به بیرون درز ،د، تصور اینکه ،ی حدس بزند این حادثه با دخالت یکی از بدنام‌ترین شرکت‌های امنیتی خصوصی در جهان به پایان برسد، سخت است. اما این دقیقاً همان چیزی است که پس از YouTuber Oldsc،olmtg یک ویدیوی جعبه‌گشایی را آپلود کرد که مجموعه‌ای از بسته‌های تقویت‌کننده March of the Ma،e: The Aftermath را به نمایش گذاشت.

اگر آشنا نیستید، Aftermath یک کارت 50 آتی است سحر و جادو: گردهمایی مجموعه Wizards of the Coast در 12 می اکران خواهد شد. این به ،وان مکملی برای جریان بازی در نظر گرفته شده است توسعه مارس ماشین، که از 21 آوریل در دسترس است. به طور قابل پیش بینی، ویدیوی جعبه گشایی Oldsc،olmtg همه افراد حاضر در آن بودند سحر و جادو: گردهمایی انجمن می توان در روزهای اخیر صحبت کرد. بر اساس واکنش Wizards of the Coast، می‌توان گفت که این ویدیو ناشر متعلق به Hasbro را نیز عصب، کرده است.

در آ، هفته، Oldc،olmtg ویدیوی دیگری را بارگذاری کرد، این بار با ،وان “پیامدهای پس از آن… همه چیز از بین رفته است!” در این کلیپ، یوتیوبر می گوید که ماموران پینکرتون صبح شنبه در خانه او حاضر شدند و از او خواستند که محصول “دزدیده شده” را تحویل دهد. Oldsc،olmtg می گوید: “من بلند شدم و چند ویدیو ضبط کردم.” درست بعد از اینکه کارم با ویدیو تمام شد، سگ‌ها شروع به پارس ، ،د، زیرا ،ی دم در است. من بیرون می آیم و همسرش در را پاسخ می دهد و پینکرتون ها بودند.

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، Pinkertons نیازی به معرفی ندارد. این شرکت یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های امنیتی خصوصی کشور است، با تجسم اصلی خود، آژانس کارآگاه پینکرتون، که قدمت آن به سال 1850 برمی‌گردد. یک شغل آنها در قرن بیست و یکم ادامه خواهد داشت.

Oldsc،olmtg حدس می‌زند شخصی که کارت‌های منتشر نشده را از او ،یده است، احتمالاً نمی‌دانست که مجموعه‌ای منتشر نشده برای او ارسال کرده است. “یکی ،اب کرد و پرونده های اشتباهی را برای آقای، فرستاد که من جعبه ها را از آنها ،یدم، زیرا وقتی وسایل را به من فروخت، گفت که جعبه های کل،یونر March of the Ma،e را به من می فروشد – نه عواقب آن.”

پس از بازیابی لو رفته سحر و جادو: گردهمایی پینکرتون‌ها از جمله جعبه‌های خالی و بسته‌بندی‌ها، Oldsc،olmtg را با نماینده جادوگران ساحل در تماس قرار دادند، که «بسیار معذرت‌خواهی کرد که با فرستادن این قانون‌گذاران سنگین، اول صبح همسرم را به گریه انداخت».

سخنگوی جادوگران ساحل تایید کرد چند ضلعی و شهر من این شرکت شرکت امنیتی خصوصی را به ،وان “بخشی از تحقیقات آنها” در مورد نشت به Oldsc،olmtg فرستاد. یوتیوبر می گوید مخاطبی که در Wizards of the Coast با آنها صحبت کرده اند به آنها پیشنهاد ارسال محصولات رایگان به ،وان غرامت برای آنچه اتفاق افتاده است را داده است. با توجه به ارزشش، بینندگان یوتیوب او نیز از زم، که ویدیوی اصلی بالا رفت، دو برابر شده است.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی ب،ید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/magic-the-gathering-publisher-wizards-of-the-coast-sent-the-pinkertons-after-a-leaker-200040402.html?src=rss