دسته‌ها
اخبار

توییتر از توییتر آبی حتی کمتر از آنچه قبلا شناخته شده بود، درآمد دارد


کاردی بی، تسلا، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید ترامپ، آنتونی اسکاراموچی، و مجری MSNBC، علی ولشی، همگی چه وجه مش،ی دارند؟

همه آنها هستند سابق مش،ان توییتر بلو، طرح اشتراک پولی توییتر، اخیراً توسط مالک و مدیر عامل، ایلان ماسک، اصلاح شده است، که علامت های آبی را به هر ،ی که ماهانه 8 دلار (یا 11 دلار در ماه در صورت اشتراک از طریق دستگاه iOS) پرداخت می کند، ارائه می دهد. بله، حتی تسلا، شرکتی که ماسک نیز مدیرعامل آن است، به نظر می رسد اشتراک خود را لغو کرده است.

همچنین ببینید:

ایلان ماسک به دنبال ایلان ماسک بیشتر در توییتر بود، بنابراین توییتر اکنون تمام الون ماسک است

داده های جدید مش، Twitter Blue منتشر شد(در یک برگه جدید باز می شود) توسط محقق آنلاین تراویس براون، تنها دو ماه پس از توییتر، این موضوع را برجسته می کند دوباره راه اندازی شد سطح آبی توییتر پولی روی پلتفرم خود، به نظر می رسد که تعداد اشتراک ها ممکن است در حال حاضر شروع به رکود کنند.

علاوه بر این، الف گزارش جدید(در یک برگه جدید باز می شود) استیون موناسلی، رو،مه‌نگار در Gizmodo، نشان می‌دهد که تعدادی از کاربران توییتر آبی تأیید کرده‌اند که اشتراک در این پلتفرم را متوقف کرده‌اند، اما علامت آبی رنگ آنها همچنان در حساب آنها فعال است. برخی از این کاربر، که با Monacelli صحبت می‌،د ماه‌ها پیش اشتراک خود را لغو ،د، با این حال حساب آن‌ها همچنان به ،وان مش، توییتر آبی علامت‌گذاری شده است، حتی اگر پولی پرداخت نکرده‌اند.

همانطور که براون به من تأیید کرد، آن دسته از کاربران آبی توییتر که پولی پرداخت نمی‌کنند، به ،وان مش، از طریق API توییتر ردیابی می‌شوند، چیزی که محقق برای نظارت بر داده‌های اشتراک از آن استفاده می‌کند. براون متوجه شد که برخی از کاربران گزارش شده در قطعه Gizmodo جزو ،، بودند که در نهایت در آ،ین داده ها لغو اشتراک شدند. موناسلی همچنین تایید کرده است که کاربر، هستند که با آنها صحبت کرده است و حتی پس از گزارش او و آ،ین اطلاعات براون هنوز نشان آبی توییتر را دارند.

در طول هفته گذشته، 26319 کاربر توییتر بر اساس اطلاعات منتشر شده در 12 فوریه براون اشتراک خود را لغو ،د یا از برنامه های پولی Twitter Blue حذف شدند. برخی از این کاربران بدون اشتراک شامل کاربران قابل توجه توییتر، مانند خواننده رپ Cardi B، که در بالا ذکر شد، هستند. این همچنین اولین باری است که توییتر آبی کاهش مش،ین را تا آنجا که ردیابی عمومی این داده ها انجام می دهد، نشان می دهد.

براون به من می گوید که برخی از هشدارها در مورد این داده های ردیابی شده وجود دارد. توییتر گاهی اوقات کاربران فعال توییتر آبی را حذف می کند تا در صورت تغییر نام نمایشی خود، آنها را تأیید کند. این کاربران معمولاً بار دیگر به ،وان مش،ان آبی توییتر ظاهر می شوند. علاوه بر این، تنها راه برای اشخاص ثالث برای ردیابی اشتراک‌های Twitter Blue از طریق API عمومی توییتر است و این احتمال وجود دارد که گاهی اوقات مش،ین جدید را از دست بدهد.

علاوه بر این، اکنون از طریق گزارش Gizmodo می د،م که برخی از کاربران توییتر آبی در واقع از هفته ها تا ماه ها قبل از حذف واقعی اشتراک خود را لغو می کنند، بنابراین لغو اشتراک آنها ممکن است تا مدتی بعد مح،ه نشود. با این اوصاف، جدیدترین داده های مش، داخلی توییتر آبی که در a گزارش(در یک برگه جدید باز می شود) در The Information، متوجه شد که برآوردهای براون بسیار زیاد بود بستن(در یک برگه جدید باز می شود).

بنابراین، چند پرداخت می کند آیا توییتر واقعاً مش،ین آبی توییتر دارد؟ که قبلا ذکر شد گزارش(در یک برگه جدید باز می شود) از The Information کشف کرد که توییتر تا اواسط ژانویه 180000 مش، Twitter Blue در ایالات متحده داشت که در مجموع 290000 مش، در سراسر جهان ،ن زده می شود.

در سال 2021، سال قبل از اینکه ماسک شرکت را تصاحب کند، توییتر بیش از 5 میلیارد دلار درآمد داشت. درآمد تبلیغات ساخته شده. مصنوعی(در یک برگه جدید باز می شود) بیش از 90 درصد از این مقدار. از زمان تصاحب ماسک، نیمی از تبلیغ‌کنندگان برتر توییتر متوقف شد اجرای تبلیغات در پلتفرم ماسک نسخه خود را راه اندازی کرد توییتر آبی تصور یک مدل مبتنی بر اشتراک که می تواند به جبران این ضررها کمک کند.

بر اساس آ،ین داده های داخلی، توییتر تنها کمتر از 28 میلیون دلار در سال به دست می آورد… اگر همه آن 290000 مش، توییتر آبی واقعاً پرداخت می ،د، که اکنون می د،م که اینطور نیست.
منبع: https://mashable.com/article/twitter-blue-subscriptions-lower