دسته‌ها
اخبار

توییتر احراز هویت دو مرحله ای مبتنی بر متن را به یک ویژگی پولی تبدیل می کند


کاربران توییتر به زودی باید از یک برنامه احراز هویت یا یک کلید امنیتی استفاده کنند تا اگر مش، آبی نیستند، بتوانند از احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنند. این وب سایت 2FA را مبتنی بر متن ساخته است ویژگی انحصاری برای اعضایی که هزینه خدمات اشتراک آن را پرداخت می کنند. اگر اعضای غیر توییتر آبی هنوز آن را فعال نکرده باشند دیگر نمی توانند آن را فعال کنند، اما ،، که قبلاً از آن استفاده کرده اند تا 20 مارس فرصت دارند این روش را غیرفعال کنند و نوع دیگری از احراز هویت را فعال کنند. توییتر به سادگی 2FA خود را غیرفعال می کند اگر سوئیچ قبل از آن تاریخ انجام نشود.

در آن اعلامیهتوییتر اعلام کرد که پس از مشاهده “استفاده از 2FA مبتنی بر شماره تلفن – و سوء استفاده – توسط بازیگران بد” به این تصمیم رسیده است. برخی از منتقدان هستند شک ، توضیح توییتر اما و گمانه زنی مبنی بر اینکه قصد واقعی این شرکت افزودن SMS 2FA به ،وان یکی از ویژگی هایی است که با سرویس اشتراک خود ارائه می دهد. توجه داشته باشید که هزینه اشتراک آبی بین 8 تا 11 دلار در ماه یا 84 دلار در سال است و یک علامت در کنار نام کاربر اضافه می کند.

اه، واقعی توییتر هرچه که باشد، ا،ر کاربر، که دو عامل را در وب سایت فعال کرده اند، اکنون ممکن است مجبور شوند عادات ورود خود را تغییر دهند. با توجه به شرکت گزارش شفافیت از سال 2021، 74.4 درصد از کاربر، که 2FA را فعال کرده اند از روش پیامک استفاده می کنند. تنها 28.9 درصد از احراز هویت استفاده می کنند و بخش کوچکی (0.5 درصد) دارای کلیدهای امنیتی هستند. علاوه بر این، تنها 2.6 درصد از تمام کاربران توییتر احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کرده‌اند، اگرچه ممکن است اعداد از آن زمان تغییر کرده باشند.

این شرکت گفت: «ما مش،ین غیر توییتر آبی را تشویق می‌کنیم که به جای آن از یک برنامه احراز هویت یا روش کلید امنیتی استفاده کنند. این روش‌ها از شما می‌خواهند که روش احراز هویت را در اختیار داشته باشید و راهی عالی برای اطمینان از ایمن بودن حساب شما هستند.»

از 20 مارس 2023، فقط مش،ین آبی توییتر می توانند از پیام های متنی به ،وان روش احراز هویت دو مرحله ای خود استفاده کنند. سایر حساب‌ها می‌توانند از یک برنامه احراز هویت یا کلید امنیتی برای 2FA استفاده کنند. اینجا بیشتر بیاموزید:https://t.co/wnT9Vuwh5n

— پشتیب، توییتر (@TwitterSupport) 18 فوریه 2023

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.
منبع: https://www.engadget.com/twitter-text-based-two-factor-authentication-paid-feature-075852904.html?src=rss