دسته‌ها
اخبار

توضیح صحنه‌های پس از اعتبار «مرد مورچه‌ای و زنبور: کوانتومانیا»


Ant-Man and the Wasp: Quantumania روز جمعه در سینماها به نمایش درآمد فاز 5 از دنیای سینمایی مارول با ارسال ابرقهرمان تغییر اندازه اسکات لانگ (پل راد) و خانواده اش در سفری شدید به قلمرو کوانتومی. این سومین بازی انفرادی Ant-Man است، سی و یکمین فیلم MCU به طور کلی و دارای صحنه‌های پس از ساخت فیلم است که ممکن است ذهن شما را متحیر کند.

Rich Knightwell از CNET: “Ant-Man and the Wasp: Quantumania بسیار سرگرم کننده است، که توسط یک گروه جذاب از قهرمانان گوفبال به دنیایی عجیب و غریب و شگفت انگیز منتقل می شوند تا با شخصیت شروری روبرو شوند که به اندازه کافی بزرگ است تا کل فرنچایز را تغییر دهد.” در نقد خود نوشت. طرح ممکن است چیز نوآورانه ای نباشد، اما جلوه های بصری و مضامین جالب ثابت می کند که بزرگتر همیشه بهتر نیست.

تلاش اسکات لانگ را در تیررس کانگ فاتح قرار می دهد (جاناتان میجرز)، یک ابرشرور در سفر در زمان از آینده ای دور که به ،وان آزار و اذیت قرار گرفته است خطر بزرگ بعدی برای انتقام جویان. بیایید سعی کنیم صحنه های اضافی و م،ای آنها برای MCU را باز کنیم. چند وجهی تباه کننده در پیش.

spoilers-mcu

اعتبارات می،: شورای کانگ

پس از مکیده شدن کانگ این فیلم به هسته موتور چندوجهی ناکارآمد، سه نفر از انواع کانگ درباره جمع آوری همتایان چند وجهی خود بحث می کنند. دو نفر از این افراد شبیه حاکمان مصر باستان هستند راما توت و ج، زم، هرس جاویدان همانطور که در کمیک ها ظاهر می شوند، در حالی که ممکن است مرد سایبورگ بر اساس زره پوش باشد. اسکارلت سنتوریون.

آنها از اینکه یک انتقام جو کانگ را که به قلمرو کوانتومی تبعید کرده بودند، کشته اند، و اینکه قهرمانان در حال لمس چندجه، هستند، ناراضی هستند – احتمالاً اشاره ای به خط زم، بازی Spider-Man: No Way Home است. دکتر استرنج در چند جهان جنون و چه می شود اگر…؟

Immortus خشمگین که به نظر رهبر این سه نفر است، می گوید: “و اگر به آنها اجازه دهیم، آنها هر چیزی را که ما ساخته ایم را خواهند گرفت.” “پس بیایید وقت را تلف نکنیم. دیر رسیدیم.”

او خاطرنشان می کند که با “همه ما” تماس گرفت. اتاق آنها باز می شود تا عرصه ای عظیم مملو از واریانت ها – کانگ از خطوط زم، منشعب – از خلق و خوها و گونه های به ظاهر نامتناهی را نشان دهد که حتی بیشتر از طریق پورتال های زم، وارد می شوند.

به نظر کانگ-تاستیک. این ی،ی چی؟

قهرمانان ما با ارتشی از کانگ ها روبرو می شوند که می خواهند بر چند جهان تسلط پیدا کنند. با این حال، Kang V،ts که در فینال فصل 1 Loki با آنها آشنا شدیم و این فیلم نشان داد که این افراد واقعاً با هم کنار نمی‌آیند، احتمالاً به دلیل تمایلات ماگالوم،ایی آنها، بنابراین هر اتحادی احتمالاً متز،ل خواهد بود.

کانگ بازوهایش را به هوا پرتاب می کند و نقشه اصلی خود را فاش می کند.

هدف کانگ، به طور خلاصه. ژست فوق شرور هم عالی.

مارول کمیک

در مورد هم همینطور است مطالب منبع طنز، جایی که یک کانگ – کانگ پرایم – با برخی از واریانت ها برای حذف همتایان خود کار کرد. او سپس آن متحدان را کشت و ربات‌های گانگر را جایگزین آنها کرد تا از کنترل خود بر تمام خطوط زم، اطمینان حاصل کند. با این حال، واقعاً برای او کارساز نبود، زیرا طرح‌هایی که شامل حکمر، بر واقعیت‌های چندگانه است، معمولاً از کنترل خارج می‌شوند.

به احتمال زیاد در مورد MCU هم همینطور خواهد بود، اما این واقعیت است Avengers: The Kang Dynasty برای اکران در ماه مه 2025 برنامه ریزی شده است که نشان می دهد او (یا آنها) تا حدی موفقیت خواهند داشت. کانگ این فیلم ممکن است بازگردد، زیرا هسته موتور چند وجهی می توانست به جای کشتن او، او را در جایی (یا جایی) دیگر تف کند.

پست اعتبار: شکار لوکی

ما به اوایل دهه 1900 می‌رویم تا دوستان قدیمی‌مان لوکی و موبیوس را پیدا کنیم.تام هیدلستون و اوون ویلسون) وقتی در نمایش صحنه یکی از ویکتور تایملی شرکت می کنند – مردی که دقیقاً شبیه کانگ به نظر می رسد، جذاب به نظر می رسند.

تایملی با جاذبه های فوق شرورانه می گوید: «زمان همه چیز است. “این زندگی ما را شکل می دهد، اما شاید بتو،م آن را شکل دهیم.”

به نظر می رسد لوکی از این مرد متحیر شده است، اما موبیوس کمتر تحت تأثیر قرار گرفته است.

نماینده Time V،ce Aut،rity (TVA) می‌گوید: «شما باعث شدید که او مانند یک چهره وحشتناک به نظر برسد.

لوکی پاسخ می دهد: “او هست.”

لوکی، هورا! چرا او در این است؟

آ،ین باری که لوکی را دیدیم فینال فصل 1 سریال دیزنی پ، اوواریانت زنش، سیلوی، او را به درگاه زم، پرتاب کرد و او را که باقی می‌ماند، کشت.

kang-the-conqueror-loki-season-1

او که می ماند دروغ نمی گفت که بهتر از واریانت هایش است.

استودیو مارول

مرگ دیکتاتور خط زم،، چندجه، را بازسازی کرد و او که باقی می‌ماند واریانت‌های خود، که با تلاش‌های او تحت کنترل بودند، توانستند دوباره بیهوش شوند.

لوکی به دفاتر بی‌مزه TVA رفت، جایی که سعی کرد به موبیوس در مورد تهدید بسیاری از کانگ‌ها هشدار دهد.

او به موبیوس و شرکت می گوید: “،ی می آید. نسخه های بی شماری از یک فرد بسیار خطرناک.” “و همه آنها آماده جنگ هستند. ما باید آماده شویم.”

تام هیدلستون در Marvel's Loki در دیزنی پ،

ظاهراً لوکی موبیوس را متقاعد کرده است که در تعقیب کانگ به او بپیوندد.

مارول

با این حال، این نسخه از موبیوس نمی تواند لوکی را به خاطر بیاورد. همچنین مجسمه‌ای از کانگ که لباس کمیک خود را بر تن دارد بر فراز TVA وجود دارد – به نظر می‌رسد که خدای شیطنت به ج، زم، فرستاده شده است که در آن آژانس توسط یک Kang V،t کنترل می‌شود که اجازه می‌دهد خط زم، منشعب شود.

صحنه پس از ساخت این فیلم نشان می دهد که او موبیوس را متقاعد کرد تا در شکار کانگ به او بپیوندد.

اما چرا لوکی دنبال ویکتور تایملی است؟

مشخص نیست که چرا لوکی این گونه خاص کانگ را شکار می‌کند، اما ممکن است او نسخه‌ای از شخصیت قبلی باشد. او ممکن است سعی کند قبل از شروع کار شرور جلوی آن را بگیرد.

یک بار دیگر، فیلم آینده Avengers: The Kang Dynasty نشان می دهد که این فیلم بدون مشکل پیش نخواهد رفت. ما احتمالاً بیشتر در این مورد خواهیم فهمید لوکی فصل 2، که قرار است به دیزنی پ، برسد تابستان امسال.

ویکتور تایملی در حالی که دستش را در هوا مانند یک عروسک‌گردان است، جمعیت را مورد خطاب قرار می‌دهد.

کت و شلوار عالی، اما کانگ هنوز هم در شخصیت Victory Timely خود، حال و هوای ابرشرورهای بزرگی را ایجاد می کند. احتمالاً ژست استاد عروسک است.

مارول کمیک

در کمیک، ویکتور تایملی است هویتی که توسط کانگ پرایم پذیرفته شده است پس از اینکه او به سال 1901 سفر کرد و شهر تایملی، ویسکانسین را به ،وان پناهگاه امنی که از آن می‌توانست طرح‌های خود را بیرون بیاورد، تأسیس کرد. او همچنین فناوری آینده‌نگر خود را در انواع ماشین‌آلات بکار برد و برنامه‌ریزی کرد که بعداً در ج، زم، کنترل آن را در دست بگیرد. همچنین به او نقشی اساسی در توسعه دنیای مارول داد.

این نام نیز کمی متا است زیرا شرکتی که ما به ،وان کامی، مارول می شناسیم، بود به ،وان انتشارات به موقع تاسیس شد در سال 1939. تازه شروع شد توسط مارول می رود در دهه 60

این امکان وجود دارد که MCU Timely نیز کانگ پرایم این تداوم باشد و در دوره ای پنهان شده باشد که می تواند مدت ها قبل از اینکه انتقام جویان وجود داشته باشند، اقدامات شرورانه ای را برای آزار دادن او برنامه ریزی کند. این توضیح می دهد که چرا لوکی او را دنبال می کند.

این مرد همچنین می‌تواند همان کانگی باشد که در Ant-Man and the Wasp: Quantumania با آن آشنا شدیم (نبرد نهایی سرنوشت او را نامشخص گذاشت) – اگر نسخه شخصیتی که با آن زمان گذراندیم (ه،ا) از نظر روایی رضایت‌بخش‌تر خواهد بود. معلوم شد کانگ پرایم است.

چروک دیگر این است که کمیک کانگ ممکن است از نوادگان رید ریچاردز/آقای چهار شگفت انگیز باشد. Doctor Doom فوق‌العاده و شرور بزرگ (هر چند رکوردهای موجود در جهان مبهم هستند). از آنجایی که سوپرتیم قرار است اولین حضور خود در MCU را انجام دهد در سال 2025، ممکن است به این ارتباط متمایل شود.

سخت است مطمئن شویم که معامله با همه این کانگ ها چگونه است، وقتی همه آنها چهره ی،، دارند. حداقل در را برای برتری جاناتان میجرز در MCU باز نگه می دارد.

فیلم‌های جدید در سال ۲۰۲۳ از مارول، نتفلی،، دی‌سی و غیره

دیدن همه ع، ها


منبع: https://www.cnet.com/culture/entertainment/ant-man-and-the-wasp-quantumania-post-credits-scenes-explained/#ftag=CAD590a51e