دسته‌ها
اخبار

تغییر شکلک در سازمان ها در یک زمان


تمام جلسات درخواستی از اج، امنیت هوشمند را بررسی کنید اینجا.


چگونه از نامن، بودن شکلک ها برای محل کار به تایپ صورتک در خطوط پای، خود رسیدیم؟ آیا این تغییری در فرهنگ شرکتی است یا به سادگی از یک خط عبور کرده اید؟ اگر به شما بگوییم که کمی از هر دو است، چه؟

تغییر به سمت کار ،یبی و از راه دور باعث ایجاد شکاف در سازمان ها شده است، بنابراین متخصصان مجبور به یافتن روش های خلاقانه برای برقراری ارتباط با همتایان خود هستند. از جلسات Zoom گرفته تا Google Docs مش،، همکاری در کارهای روزمره مانند همیشه عالی است. با این حال، اغلب احساس می‌شود که کلمات پیام یا احساسی را منتقل نمی‌کنند، که می‌تواند به سادگی در ترجمه گم شود.

ادراک جه،

پلتفرم پیام رس، محل کار Slack اخیراً به اشتراک گذاشته شده است نتایج یک نظرسنجی از 9400 کارمند اداری هیب، از آمریکای شمالی، استرالیا و بخش هایی از اروپا و آسیا. این نشان داد که 58٪ از شرکت کنندگان در سراسر جهان معتقد بودند که ایموجی ها در محل کار تفاوت های ظریف بیشتری را در کلمات کمتر ارائه می دهند (69٪ در ایالات متحده) و 54٪ معتقد بودند که ایموجی ها کارایی بیشتری در برقراری ارتباط دارند (67٪ در ایالات متحده).

نظرسنجی Slack همچنین گزارش داد که «جالب است که کارگران هندی، چینی و آمریکایی به احتمال زیاد متن‌ها یا پیام‌هایی فاقد شکلک را پیدا می‌کنند، به خصوص در مقایسه با پاسخ‌دهندگان جه،». و پیش‌بینی می‌کند که این اعداد رشد خواهند کرد و با تسلط نسل‌های بومی دیجیتال بر بازار کار، این شکاف کاهش خواهد یافت.

رویداد

اج، امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

آیا ایموجی ها با احساسات بهتر برابری می کنند؟

محققان داشته اند یافت این که احساسات در فضای کاری دیجیتال به احتمال زیاد مسری تر از محیط یک دفتر معمولی است که به ،وان “سرایت احساسات دیجیتال” توصیف می شود. کار ،یبی باعث می شود کارمندان به صفحه نمایش ،بانده شوند و احساسات دیگران را از طریق آنها جذب کنند. احساسات آنها می تواند توسط دیگر، که مستقیماً یا غیرمستقیم با آنها در تماس هستند متقاعد شود.

این موضوع ما را با سوال مواجه می‌کند: شرکت‌ها چقدر برای حمایت از کارمندان خود با این نوع اختلالات در هنجار جدید کار دیجیتال آماده هستند؟

پویایی روابط در محل کار نیز نقش عمده ای در احساسات درک شده در ارتباطات ایفا می کند. یک سی ان ان مقاله یافته‌های محقق را – از Vyvyan Evans، استاد زبان‌شناسی در دانشگاه Bangor در بریت،ا، و Linda Kaye، یک مدرس ارشد روان‌شناسی – در مورد آنچه ایموجی‌ها در مورد افراد می‌گویند به اشتراک گذاشت.

Kaye اظهار داشت که افرادی که از ایموجی‌ها با فرکانس استفاده می‌کنند «از نظر اجتماعی پذیرا و همدل‌تر هستند و باعث می‌شود که آنها قابل دسترس‌تر باشند». این نشان می‌دهد که ایموجی‌ها روشی ساده برای کاهش عوارض احساسی ارتباط در یک محیط کاری با موانع سلسله مراتبی بزرگ هستند. ایوانز تا آنجا پیش رفت که گفت: «،ی که از آنها استفاده نمی کند [emojis] ارتباط مؤثری نیست و بنابراین در القای یک پاسخ عاطفی مؤثر نیست.»

بنابراین، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که ایموجی ها واقعاً متعلق به محل کار هستند. چه یک رهبر تیم کهنه کار یا یک همکار سطح اول باشید، نحوه برقراری ارتباط تأثیر زیادی بر کار همکارانتان دارد. استفاده از ایموجی ها را در کارهای روزمره خود در نظر بگیرید – اما، البته، این کار را مسئولانه و محترمانه انجام دهید.

Yair Nativ بنیانگذار و مدیر عامل شرکت است ساعت25.AI.

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخو،د


منبع: https://venturebeat.com/virtual/transforming-،izations-one-emoji-at-a-time/