دسته‌ها
اخبار

تعدادی کابل یدکی، پاور بانک و موارد دیگر را در فروش ۱ روزه Anker آمازون بگیرید


با توجه به اینکه باتری مرده تلفن چقدر ناراحت کننده است، همیشه ایده خوبی است که چند شارژر یدکی در دست داشته باشید. و اگر به دنبال ذخیره‌سازی هستید، اکنون زمان بسیار خوبی است تا در فروش مداوم لوازم جانبی Anker آمازون، چیزهای اضافی را به دست آورید. ،ده‌فروشی آنلاین تا 45 درصد تخفیف برای مجموعه‌ای از کابل‌ها، پاوربانک‌ها، شارژرهای دیواری و موارد دیگر ارائه می‌دهد تا بتو،د برخی از آنها را با قیمتی کمتر ،یداری کنید. انقضای مشخصی برای این فروش وجود ندارد، اما اگر نمی‌خواهید این پس‌انداز را از دست بدهید، توصیه می‌کنیم سفارش خود را زودتر تحویل بگیرید.

مهم نیست که به دنبال چه نوع تج،ات شارژی هستید، در این فروش آن را با قیمت کمتری پیدا خواهید کرد. اگر فقط چند کابل شارژ یدکی می خواهید، می تو،د آن را بگیرید دو بسته کابل نایلونی USB-A به USB-C 10 فوتی فقط با 11 دلار، 9 دلار در مقایسه با قیمت معمولی صرفه جویی می کنید. یا اگر کاربر آیفون هستید، می تو،د آن را انتخاب کنید دو سیم کابل USB-C به لایتنینگ برای 22 دلار، که 13 دلار کمتر از قیمت معمول است. و اگر می خواهید آنها را با یک شارژر دیواری که از شارژ سریع 65 واتی پشتیب، می کند جفت کنید، می تو،د این را انتخاب کنید. شارژر Anker 735 GaNPrime برای 40 دلار یا 20 دلار تخفیف. برخی از پاوربانک‌ها نیز وجود دارد که می‌تو،د در فروش آن‌ها را بگیرید تا بتو،د در حین حرکت شارژ کنید. این پاوربانک Anker 335 دارای ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت است که برای شارژ کامل گوشی شما در حدود سه بار کافی است و با قیمت 45 دلار به فروش می رسد که در مقایسه با قیمت معمولی 15 دلار صرفه جویی می کند. لوازم جانبی زیادی در فروش وجود دارد، پس حتماً این کار را انجام دهید کل مجموعه را ب،ید.
منبع: https://www.cnet.com/deals/grab-some-spare-cables-power-banks-and-more-at-amazons-1-day-anker-sale/#ftag=CAD590a51e